اپل به روز رسانی برنامه نویسی برنامه ها و منابع برای آموزگاران و دانش آموزان

اپل اعلام کرد مجموعه ای از ابزار برای کمک به مربیان آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان از مدرسه ابتدایی به کالج. در علاوه بر این به پیشرفت قابل توجهی به توسعه سریع و هر کس می تواند کد های درسی, اپل نیز شروع, جدید, حرفه ای, دوره آموزش برای توسعه سریع به مربیان در دسترس بدون هیچ هزینه. این دوره طراحی شده است به مکمل نیاز برای علوم کامپیوتر مربیان در ایالات متحده و کمک می کند تا مربیان از سطوح مهارت تمام ساخت دانش های بنیادی به آموزش app development with Swift. علاوه بر این با بسیاری از موسسات عامل از راه دور اپل است که با اضافه کردن منابع برای آموزگاران و پدر و مادر برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها را به ابزار آنها نیاز به کمک به دانش آموزان در یادگیری و رشد از هر نقطه.

“اپل کار کرده است در کنار مربیان برای 40 سال, و ما به خصوص افتخار به ببینید که چگونه توسعه سریع و هر کس می تواند کد شده اند ابزاری در کمک به معلمان و دانش آموزان تاثیر در جوامع خود گفت:” سوزان Prescott, اپل, معاون رئیس جمهور از بازار نرمافزار و خدمات است. “ما دیده ایم جامعه دانشجویان ایجاد امنیت غذایی برنامه های خود را برای دانشگاه و تماشا, مدرسه, مربیان, میزبان مجازی برنامه نویسی باشگاه در طول تابستان ، به عنوان بخشی از تعهد ما برای کمک به گسترش دسترسی به آموزش علوم کامپیوتر ما هیجان زده می شود با اضافه کردن یک جدید, حرفه ای, دوره آموزش به کمک بیشتر مربیان بدون در نظر گرفتن تجربه خود را باید از این فرصت برای یادگیری برنامه نویسی و آموزش نسل بعدی از توسعه دهندگان و طراحان.”

اپل است که افزایش آن در توسعه سریع و همه می توانند کد های برنامه نویسی برنامه های درسی. توسعه سریع بشود دبیرستان و آموزش عالی دانش آموزان می آموزد و هر دو سریع, قدرتمند و بصری منبع باز زبان برنامه نویسی طراحی شده توسط اپل و Xcode برای مک جدید و با تجربه نویسان. هر کس می تواند کد معرفی برنامه نویسی به دانش آموزان در کلاس های 4 تا 8 و با استفاده از پازل ها و بازی ها به کمک آموزش ساخت بلوک های سویفت از طریق سویفت زمین بازی برنامه.

“جدید توسعه سریع برنامه درسی کمک می کند تا دانش آموزان ما توسعه فنی و مهارت های نرم افزاری کارفرمایان به دنبال آن هستند” گفت: لایحه Skrzypczak که بچه دو ساله فوق دیپلم برنامه در تلفن همراه نرم افزار طراحی و توسعه در McHenry County, کالج در ایلینوی. “من افتخار می کنم که 100 درصد از فارغ التحصیلان ما به دست آورده اند به اشتغال و دستمزد به طور متوسط از $70 ، 000 به $100,000, از جمله هر دو ما بازگشت بزرگسالان و سنتی دانش آموزان است.”

این توسعه سریع برنامه درسی در حال حاضر به طور کامل دوباره طراحی شده برای دیدار با دانش آموز, سبک های یادگیری بر اساس آموزش های ورودی به طور مداوم منابع توسط اپل. سری جدید شامل چهار کتاب: “توسعه در سریع اکتشافات,” “توسعه سویفت AP CS اصول” و “توسعه Swift Fundamentals” که همه زندگی امروز و “توسعه در سریع اطلاعات مجموعه” که در دسترس خواهد بود در پاییز امسال. برنامه درسی در دسترس است به صورت رایگان در اپل کتاب.

اپل نیز با انتشار مجموعه ای از کتاب در آن هر کس می تواند کد برنامه درسی امروز. “هر کس می تواند کد ماجراهای” طراحی شده است برای دانش آموزان که در حال حاضر تکمیل شده “هر کس می تواند کد پازل” و بیشتر ارائه می دهد فرصت های پیشرفته برای ساخت با کد Swift. دانش آموزان را در مورد مهم برنامه نویسی و مفاهیم مورد استفاده در برنامه توسعه به عنوان آنها را از طریق کار بیشتر به چالش کشیدن درس در سریع زمین بازی.

“برنامه نویسی به مدرسه دانش آموزان این فرصت را به ساخت محاسباتی مهارت های تفکر و اجازه می دهد تا آنها را به توسعه راه حل های خلاق برای مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت” گفت: جسیکا Bibbs-فاکس که می آموزد کلاس هشتم علوم ریاضی و کلی در مدرسه ابتدایی در کامپتون واحد مدرسه در منطقه کالیفرنیا است. “بسیاری از آنها در حال کار از طریق تروما در جوامع خود و این مهارت ضروری در کمک به آنها را به رشد موثر solvers مشکل هر دو در داخل و خارج از مدرسه.”

Bibbs-فاکس شده است و با استفاده از آن هر کس می تواند کد های برنامه درسی با دانش آموزان خود را برای سه سال و آموخته به کد در کنار آنها با دنیای واقعی نتایج. او فکر می کند ماجراهای جدید سری اجازه خواهد داد که مدارس به برنامه برنامه نویسی برنامه های که در طول چند سطح کلاس.

“ماجراهای محتوا ساخته شده است برای کمک به دانش آموزان درک مطلب پیشرفته, برنامه نویسی, مفاهیم” Bibbs-روباه گفت. “دانش آموزان می توانند بیشتر در سریع زمین بازی را برای ساخت بیشتر با تجربه و سریع برنامه نویسی که واقعا کمک خواهد کرد که در انتقال آنها به Xcode متعلق و توسعه سریع برنامه درسی.”

این “هر کس می تواند کد ماجراهای” دانش آموز و معلم راهنما در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان در اپل کتاب.

علوم کامپیوتر انجمن معلمان اشاره می کند که کمتر از 50 درصد از همه آمریکایی بالا مدارس علوم کامپیوتر کلاس ها و بسیاری از دانشجویان قادر به دوره های علوم کامپیوتر نیاز به فارغ التحصیل, تا حدودی به دلیل جاری کمبود مربیان در دسترس به آنها دستور. در تلاش برای کمک به اپل آغاز خواهد شد ارائه جدید رایگان آنلاین و حرفه ای, دوره آموزش برای مربیان است. تدریس توسط اپل کارشناسان این دوره کمک خواهد کرد که مدرسان با تمام سطوح توانایی به دست آوردن مهارت های آنها نیاز به آموزش سریع و Xcode متعلق به, این یک ایده آل مقدماتی دوره آموزش توسعه سریع برنامه درسی. علاقه مند مربیان می توانند امروز ثبت نام برای شرکت در این دوره که در دسترس خواهد بود در 13 ژوئیه از طریق بوم آموزش سیستم مدیریت.

برای حمایت از پدر و مادر با کودکان و نوجوانان یادگیری به کد در صفحه اصلی اپل با اضافه کردن یک راهنمای جدید به مجموعه خود را از راه دور منابع یادگیری. “یک شروع سریع به کد” در حال حاضر در دسترس است و دارای 10 برنامه نویسی با چالش های طراحی شده برای زبان آموزان سنین 10 و از بالا بر روی iPad یا Mac. منابع اضافی در دسترس هستند در اپل آموزش جدید از صفحه اصلی سایت راه اندازی شد در این بهار که در آن مربیان و والدین می توانند دسترسی به بر روی تقاضا فیلم و مجازی کنفرانس از راه دور, یادگیری, و, برنامه, رایگان one-on-one مجازی مربیگری جلسات همه توسط مربیان در اپل. فیلم های جدید در حال اضافه در همه زمان ها به عنوان بخشی از سیب آموزش Learning Series — از جمله فیلم های مورد استفاده اپل در صنعت پیشرو دسترسی به ویژگی های.

در سال 2016 اپل راه اندازی هر کس می تواند کد یک برنامه جامع و برنامه درسی به دانش آموزان کمک می کند از تمام توانایی های از مهد کودک به یادگیری برنامه نویسی برای حل مشکلات و آماده سازی آنها برای نیروی کار است. توسعه سریع منتشر شد و در سال 2019 است و امروز بیش از 9,000 K-12 و موسسات آموزش عالی در سراسر جهان در حال استفاده از آن هر کس می تواند کد و توسعه سریع برنامه های درسی از اپل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de