بل کانادا شتاب آن ابر بومی استراتژی به منظور افزایش خدمات مشتری با Amdocs زمان واقعی Microservices نمونه کارها

Amdocs (NASDAQ: DOX) پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار و خدمات به ارتباطات و رسانه ها اعلام کرد گسترش یافته است قرارداد خود را با بل کانادا بزرگترین شرکت ارتباطات به ترکیب گسترده ای از Amdocs’ زمان واقعی microservices که اهرم Amdocs Microservices360 چارچوب است. قرارداد پشتیبانی بل ادامه داد: سرمایه گذاری بیشتر برای افزایش چابکی از سیستم عامل خود را به ارائه نوآورانه خدمات جدید به مشتریان خود است.

بل به تازگی اعلام کرده است که اعزام چند microservices از Amdocs CES20 نمونه کارها است و در حال حاضر ادامه آن تکنولوژی تکامل مسیر با Amdocs. بر اساس یک همکاری برای آن فن آوری و مدیریت خدمات برنامه ارائه می دهد بل کانادا از مزایای بیشتری از Amdocs’ نسل بعدی تجربه مشتری راه حل های که ابر بومی بسیار مقیاس پذیر و استفاده کم آن رد پای.

آنتونی Goonetilleke گروه رئیس جمهور Amdocs رسانه شبکه و فناوری گفت: “بل کانادا یک شریک قوی از Amdocs و ما از این فرصت برای گسترش ارتباط ما با حمایت شرکت چالاک این رویکرد به بهره برداری کامل از DevOps به فعال کردن نسل بعدی خدمات برای مشتریان خود.”

حمایت از منابع

  • پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Amdocs Microservices360
  • نگه دارید تا با Amdocs اخبار با مراجعه به وب سایت این شرکت
  • اشتراک Amdocs’ خوراک RSS و follow us on Twitter, Facebook, LinkedIn و یوتیوب

در مورد Amdocs
Amdocs’ هدف این است که برای غنی سازی زندگی و پیشرفت جامعه با استفاده از خلاقیت و فناوری برای ساخت بهتر جهان متصل. Amdocs و آن 25,000 کارکنان همکاری با بازیکنان پیشرو در ارتباطات و رسانه ها, صنعت را قادر می سازد نسل بعدی تجربه در 85 کشور جهان است. ما ابر بومی باز و پویا مجموعه ای از راه حل های دیجیتال, سیستم عامل و خدمات به ارمغان می آورد بیشتر انتخاب سریعتر به بازار و انعطاف پذیری برای پاسخگویی بهتر به نیازهای در حال تحول از مشتریان ما را به عنوان آنها رشد تبدیل و کسب و کار خود را به ابر. ذکر شده در نزدک جهانی انتخاب بازار Amdocs تا به حال درآمد حاصل از $4.1 میلیارد دلار در سال مالی 2019. برای اطلاعات بیشتر در Amdocs www.amdocs.com.

Amdocs’ به دنبال بیانیه
این آزادی مطبوعات شامل اطلاعات است که صرفا به دنبال اظهارات ساخته شده به موجب این بندر امن ارائه اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 از جمله اظهارات در مورد Amdocs رشد و نتایج کسب و کار در آینده چهارم. اگر چه ما اعتقاد داریم که این انتظارات در انعکاس چنین اظهارات به جلو نگاه مبتنی بر مفروضات معقول و منطقی ما می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد که انتظارات ما خواهد شد به دست آمده و یا این که هر گونه انحراف نخواهد بود مواد. چنین اظهاراتی شامل ریسک و عدم قطعیت است که ممکن است باعث نتایج آینده را متفاوت از آن پیش بینی شده است. این خطرات شامل, اما نه محدود به اثرات کلی شرایط اقتصادی این مدت و شدت COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی Amdocs توانایی رشد در کسب و کار بازار است که آن را در خدمت Amdocs توانایی به موفقیت ادغام به دست آورد کسب و کار اثرات رقابت در بازار سریع تغییرات تکنولوژیکی که ممکن است ارائه این شرکت محصولات و خدمات منسوخ بالقوه از دست دادن یک مشتری بزرگ توانایی ما برای توسعه روابط بلند مدت با مشتریان ما و خطرات مرتبط با کسب و کارهای فعال در بازار بین المللی است. Amdocs ممکن است انتخاب برای به روز رسانی این اظهارات به جلو نگاه در برخی از نقطه در آینده; اما Amdocs به طور خاص سلب هر گونه تعهد به انجام این کار. این و دیگر خطرات مورد بحث در طول بیشتر در Amdocs’ براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله در گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 30 سپتامبر سال 2019 ثبت در تاریخ 16 دسامبر 2019 و ما شکل 6-K مبله برای سه ماهه اول مالی سال 2020 در فوریه 18 سال 2020 و برای سه ماهه دوم مالی سال 2020 در 18 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de