آبی اتاوا نگه می دارد مشتریان انرژی در طول زمان بحران با Avaya OneCloud™ CCaaS

آبی اتاوا سومین انرژی و آب و برق در استان انتاریو, کانادا ارائه شده است ضروری برق و خدمات مربوط به مشتریان خود را بدون وقفه و حتی در حالی که به سرعت pivoting به یک نیروی کار از راه دور با کمک از Avaya (NYSE: AVYA) یک رهبر جهانی در راه حل های برای افزایش و تسهیل ارتباطات و همکاری.

با بیش از 340,000 مشتریان آبی اتاوا مهم شرکت ابزار در خدمت کانادا سرمایه برای بیش از 100 سال است. در حال انجام COVID-19 گیر این شرکت مواجه شد با احتمال اختلال در تماس خود را با مرکز عملیات در حالی که برون سپاری همکاران مجبور شدند به ارسال کارکنان خود را به خانه. در کمتر از یک هفته Avaya مستقر عمومی مبتنی بر ابر مرکز تماس-به عنوان-خدمات راه حل را قادر می سازد کارکنان از جمله تماس با مرکز عوامل به از راه دور کار از خانه در حالی که به طور موثر مدیریت تماس با مرکز عملیات و برآوردن نیازهای مشتری. Avaya OneCloud CCaaS مجاز آبی اتاوا به این انتقال بدون درز و بدون وقفه از خدمات و حصول اطمینان از ایمنی کارکنان خود و مشتریان را قادر به ادامه تعامل با شرکت آنها بستگی دارد.

“این بسیار مهم بود که ما حساب برای کارکنان بهداشت و تندرستی در حالی که آنها از خانه کار می کرد بسیاری از کسانی که انجام شد تا برای اولین بار گفت:” علامت گذاری Fernandes, CIO, آبی اتاوا. “با فشار به دیدار با انتظارات مشتری و رسیدگی به بالا حجم دشوار است تماس, آخرین چیزی که مورد نیاز آنها بود, عقب مانده مرکز تماس قابلیت های. Avaya بود و کلام در این است. این حرکت بود پس بدون درز است که مشتریان ما حتی نمی دانند. با Avaya ما حفظ کامل دید و ادامه داد: به هوش کسب و کار ما نیاز به بهبود و بهترین تصمیمات را برای مشتریان خود. سرمایه گذاری ما در Avaya پرداخت می شود.”

آبی اتاوا مشغول به کار بود با Avaya در آن انتقال دیجیتال به حمایت از این سازمان را با استراتژی کسب و کار و پس سر شروع به اعمال نفوذ در ابر ارتباطات و همکاری که شیوع این بیماری به طور ناگهانی ضربه. تقریبا نیمی از این سازمان بلافاصله متوقف شد و در دفتر عملیات و انتقال به یک کار مجازی, مدل, از جمله کارکنان در شرکت تماس با این مرکز. با Avaya آبی اتاوا کارکنان قادر به انعطاف پذیری و ایمن از مدیران حفظ دید از راه دور و شرکت اجرا هوشمند خود خدمات سیستم برای کمک به زنده نگه داشتن عوامل موجود برای پیچیده تر و یا مسائل فوری در کمتر از یک هفته. این انتقال بدون درز اجازه مشتریان برای ادامه مشارکت با شرکت راه آنها می خواستند و نیاز به هیچ اختلال.

منابع اضافی

در مورد Avaya

کسب و کار ساخته شده است در تجارب آنها ارائه و هر روز میلیون ها نفر از کسانی که تجربه های ساخته شده توسط Avaya منابع شرکت (NYSE: AVYA). برای بیش از یک صد سال ما فعال سازمان در سراسر جهان برای برنده شدن – با ایجاد ارتباطات هوشمند تجربه برای مشتریان و کارکنان. Avaya می سازد باز همگرا و راه حل های نوآورانه به منظور افزایش و تسهیل ارتباطات و همکاری در ابر فرض و یا ترکیبی از هر دو. خود را به رشد کسب و کار ما در حال متعهد به نوآوری مشارکت و بی امان تمرکز بر روی آنچه که در آینده. ما فن آوری شرکت شما اعتماد برای کمک به شما ارائه تجارب است که مهم است. دیدار ما در www.avaya.com.

در مورد آبی اتاوا

آبی اتاوا ارائه برق به بیش از 340,000 خانه و کسب و کار در اتاوا و Casselman. برای 100 سال آبی اتاوا قابل اعتماد عرضه آن به مشتریان با برق ساختمان و سرمایه گذاری در محلی شبکه برق. با افتخار municipally متعلق به آبی اتاوا منجر به رفاه جامعه ما خدمت می کنند. آن خدمات نوآورانه کمک به مشتریان خود را مدیریت حساب و استفاده از انرژی.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه

این سند شامل برخی از “اظهارات به جلو نگاه.” تمام اظهارات دیگر از اظهارات واقعیت تاریخی هستند “به دنبال” اظهارات برای مقاصد ایالات متحده فدرال و ایالتی قوانین اوراق بهادار. این اظهارات ممکن است شناسایی با استفاده از رو به جلو به دنبال اصطلاحات مانند “پیش بینی” “ايمان” “ادامه” “می” “برآورد” “انتظار” “قصد,” “مه” “ممکن است” “ما چشم انداز” “طرح” “بالقوه” “مقدماتی” “پیش بینی” “باید” “را” و یا “می” و یا منفی آن و یا تغییرات دیگر آن و یا مقایسه اصطلاحات. این شرکت بر اساس این اظهارات به جلو نگاه در آن زمان انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی. در حالی که این شرکت معتقد است که این انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی های معقول هستند چنین اظهارات به جلو نگاه تنها پیش بینی و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته و عدم قطعیت که بسیاری از آنها خارج از کنترل خود. عوامل مورد بحث در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K و پس از آن گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از “SEC”) موجود در www.sec.gov و ممکن است باعث شود این شرکت نتایج واقعی عملکرد و دستاوردها به اختلاف مادی از هر آینده نتایج عملکرد و دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه. شرکت شما اخطار می دهد که لیستی از عوامل مهم گنجانده شده در این شرکت براده SEC ممکن است حاوی تمام مواد عواملی که برای شما مهم هستند. علاوه بر این در نور از این خطرات و عدم قطعیت مسائل مورد اشاره در اظهارات به جلو نگاه موجود در این آزادی مطبوعات ممکن است در واقعیت رخ می دهد. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر به دنبال بیانیه به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان در غیر این صورت توسط قانون مورد نیاز.

منبع: Avaya Newsroom

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de