رضا اصلان نشان می دهد که چگونه سی ان ان جف Zucker و مغلوب ساختن پیشی جستن ‘لغو’ او بیش از یک صدای جیر جیر

Unlike J. K. Rowling یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Reza Aslan می داند آنچه در آن مانند به “لغو شد.”

در روز 3 ژوئن سال 2017 ون خمرهای شکل به یک جمعیت از عبور و مرور بر روی پل لندن قبل از مسافران آن پدید آمده و سلاح سرد تماشاچیان در نزدیکی قصبه بازار است. قبل از خون خود را حتی در خشک یا مجرمان’ هویت نشان داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما باید هوشمند و هوشیار و دشوار است. ما نیاز به دادگاه به ما حقوق ما. ما نیاز به سفر بان کی مون به عنوان یک سطح اضافی از ایمنی!”

که تهمت بود با استفاده از یک در جریان حمله تروریستی به عنوان توجیهی برای خود به اصطلاح “مسلمان بان کی مون” که از او به عنوان “یک کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده” در طول مبارزات انتخاباتی خود نشسته بود و با رضا اصلان پیشرو پژوهشگر دینی و یکی از برجسته ترین اسلام صداها در رسانه ها. پس از سی ان ان دانشمند و میزبان اخراج کردن یک صدای جیر جیر: “این قطعه از گه است و نه فقط خجالت به امریکا و یک لکه روی ریاست جمهوری است. او خجالت به نوع بشر است.”

او بلافاصله هولناک با ایمیل متون و تماس های از دست رفته از تولید سی ان ان مدیران و حتی لیبرال-تالارهای آشنایان تعزیر او را برای حرکت می کند. #FireReza و #CNNisISIS شروع روند در توییتر به عنوان یک جناح راست و اوباش به نام برای فردی گری. در این شبکه اصرار او صادر دیپلماتیک عذرخواهی—که آنها پذیرفته شده است. همه خوب به نظر می رسید.

و سپس چهار روز بعد بدون اخطار دریافت کرد او توجه کنید که امتیاز بسیار سفر سری مؤمندیدم که اصلان غوطه ور خود را در ادیان مختلف (از هاوایی مرگ فرقه به گرفتن حسابرسی شده توسط Scientologists) شده بود لغو شده توسط سی ان ان honcho جف Zucker. این حرکت زده اصلان و خدمه خود را به عنوان عجیب و غریب داده شده نشان می دهد محبوبیت عمومی خود را عذرخواهی و این واقعیت که آنها تعیین شد و شروع به تیراندازی فصل 2 در روز. بیشتر کنجکاو از همه این بود که چگونه مردی که کاهش یافته است, چکش, Zucker, یک دوست دیرین از مغلوب ساختن پیشی جستن را که به عنوان رئیس جمهور NBC, سرگرمی, نفس زندگی را به املاک و مستغلات مغول را در حال مرگ امپراتوری با شاگرد.

خوشبختانه اصلان مشغول نگه داشته است پس از. او میزبان بحث نشان می دهد پیش نویس خشنبود که فصل اول خود را در موضوع; است که به کمک توسعه جدید Chuck Lorre طنزهای ایالات متحده آلبرای CBS; و “زانو” به یک کتاب در مورد هوارد باسکرویل یک پروتستان مبلغ که رهبری یک داوطلب ارتش در طول انقلاب مشروطه ایران در اوایل 1900s. آه و مؤمن خواهد شد و در نهایت در دسترس خواهد بود به جریان در موضوع آغاز ژوئیه 16.

قطعا وجود دارد هیچ عشق از دست رفته بین اصلان و Zucker و در طول این دوره ما طولانی, چت, او نشان می دهد کل کثیف backstory پشت مؤمن‘s لغو—از جمله سی ان ان رئیس ادعا وعده های شکسته “vindictiveness” و یک حقوقی تقلا از جنگ که سوار یک سهام از طریق نشان دادن قلب. او همچنین دارای مقدار زیادی برای گفتن در مورد تهمت که او خواستار “یک شهوت پرست, گربه, گرفتن پاتولوژیک دروغگو شده است که معتبر متهم به تجاوز به عنف چندین بار.”

بیایید شروع با این همه سر و صدا در اطراف لغو مؤمن. می تواند به شما راه من را از طریق روز که در آن شما فرستاده خود را مغلوب ساختن پیشی جستن یک “قطعه گه” tweet?

که بعد در آن وجود دارد افتضاح حمله تروریستی در روی پل در لندن, رودخانه تیمز. آن حمله که در آن کسی که تا به حال متعهد وفاداری به داعش اجرا کرده بود بیش از یک دسته از عبور و مرور بر روی پل و بسیاری از آنها شده بود پرت به رودخانه.

و سپس آنها را از ون و شروع سلاح سرد غیر نظامیان در قصبه بازار است.

راست. من در پس این داستان را به عنوان به زودی به عنوان آن را شکست و از آنجایی که این یک موضوع است که من نوشتن و صحبت کردن در مورد بسیاری. من در روند گرفتن خانواده من به بیرون رفتن برای شام آن شب وقتی دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر. اساسا آنچه که او انجام داده بود—در دو دقیقه از حمله, در حالی که استرالیایی ها هنوز ماهیگیری بدن از رودخانه تیمز و قبل از هر گونه اطلاعات واقعی شناخته شده بود در مورد عاملان و یا انگیزه های خود را—او با استفاده از این حمله به عنوان او اغلب برای ترویج خود را نژادپرستانه و ضد اسلامی را در دستور کار خود نشان می دهد که این حمله بیشتر اثبات برای “مسلمان” بان کی مون بود که او به شدت در تلاش برای تصویب ، زمانی که من به عنوان خوانده شده که صدای جیر جیر من فقط خشمگین. من کاملا آگاه بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود. فهمیدم که او یک ننگین bigot و مصر نژادپرستانه و می دانستم که دقیقا آنچه که او احساس خود را در مورد مسلمانان است. این است که یک مرد و یک دولت—که بسیار به صراحت گفت که اسلام نه یک دین بلکه یک فلسفه سیاسی است که محافظت نشده تحت متمم اول قانون اساسی ایالات متحده به دلیل آن را نه یک دین است. من می دانم که این مرد بود.

اما به رئیس جمهور ایالات متحده قرار است رهبر جهان آزاد با استفاده از این استوک ضد اسلام احساسات و استفاده از آن برای توجیه خود مسابقه-طعمه و بیگانه ستیزی در ایالات متحده رک و پوست کنده من فقط جامعی. یادم نیست دقیق جیر بود اما چیزی در امتداد خطوط از “این مرد یک تکه گه و خجالت به بشریت”—که هر دو در حال اساسی حقایق که من ایستاده.

بله من معتقدم که کلمات دقیق شد: “این قطعه از گه است و نه فقط خجالت به امریکا و یک لکه روی ریاست جمهوری است. او خجالت به نوع بشر است.”

دقیقا. که همه آنها هدف حقایق عهده reams اعم از شواهد. و من صادقانه با شما: من فکر نمی کنم دو بار در مورد آن. من خاموش گوشی در سمت چپ آن و در زمان خانواده من به شام. همسر من شده بود به من دادن واقعا سخت و زمان به تازگی در مورد همیشه داشتن گوشی من با من و به طور مداوم چک کردن هشدار و رفتن را از طریق توییتر, به طوری که من در تلاش بود به صرف زمان بیشتری را دور از تلفن من. چیز دیگری که من لازم به ذکر است که این نه اولین بار است که من تا به حال با اشاره به رئیس جمهور به عنوان یک “قطعه گه.” من تا به حال توییتی که او یک “قطعه گه” در حداقل چهار نفر دیگر موارد قبل از آن. بنابراین آن را در هیچ راهی برای اولین بار من تا به حال او را به نام “قطعه ای از گه” و من فکر نمی کنم هر چیزی از آن را. من به خانه آمد آن شب دیدم واکنش به وضوح چیزی اتفاق افتاده بود. من تا به حال پست های صوتی از من عامل از تولید کنندگان نشان می دهد از سی ان ان execs از لیبرال “افراد مشهور” دوستان در رسانه های اجتماعی گفت: “چگونه می تواند به شما می گویند چیزی شبیه به این ؟ شما باید به احترام این دفتر! حتی اگر آن را درست است شما نمی توانید بحث در مورد رئیس جمهور در این شرایط است.” این لیبرال ها و ترقی خواهان گفتن من این است.

و نقل قول بود که به من تحویل داده [از Zucker] “من هیچ چاره ای در این زمینه است. من باید خلاص شدن از شر پسر خود را.” من مات و مبهوت بود.

چگونه شما پاسخ دهند ؟

اولین واکنش من این بود برای نشستن و نوشتن یک بیانیه در اصل و گفت: “متاسفم.” در بیانیه ای که من مشخص شده همه نفرت نژادپرستانه چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته و انجام می شود. من ساخته شده این استدلال که کسانی از ما با یک صدا باید قادر به فریاد زدن با صدای بلند به عنوان امکان پذیر است به عنوان یک راه که ممکن است زمانی که ما در حال مواجه شدن با کسی است که به وضوح یک تهدید وجودی نه تنها به دموکراسی آمریکایی اما به جهان به عنوان ما آن را می دانم که او را خواستار یک “قطعه گه” بود رک و پوست کنده ترین مودب ترین چیزی که من می توانم در مورد او می گویند. من با ارسال بیانیه ای که به من گروه کوچکی از نمایندگان شد و گفت: در هیچ شرایط نامشخص به ویژه توسط نماینده و روزنامه نگار: “ارسال این چیزی که و نشان می دهد انجام شده است.”

من با این مفهوم برای مؤمن در اوایل دهه بیست سالگی تا به حال تن به تن آن به فروش می رسد آن ریخته و زندگی من به این. من واقعا و واقعا فکر مؤمن به عنوان نقطه اوج تمام کاری که من همیشه انجام می شود. من تمام زندگی بزرگسالی شده بود مبتنی بر آموزش مردم چه دین است که نشان میدهد مردم چه ادیان مشترک و تنظیم خودم به عنوان کسی که می تواند توضیح دهد که چیزهایی که نگاه عجیب و خارجی و ترسناک و عجیب و غریب و در انجام این کار شکستن این دیوار است که ما را از هم جدا به این گروه های مذهبی. تهدید از آن گرفته شده بود به اندازه کافی برای من به دور از اصل بیانیه و موضوع بسیار کوتاه عذرخواهی.

که سی ان ان در ابتدا گفت: آنها پذیرفته شده است.

بلافاصله. این کاملا واضح است که “آره, آن را بیش از. آن را خوب است.” که یکشنبه بود. و در روز دوشنبه ما به قبل از تولید. که جمعه همه ما قرار است برای رفتن به انگلستان برای فیلم اولین قسمت از فصل دوم. بنابراین روز دوشنبه, ما پشت در اتاق و از من عذرخواهی کرد به من و خدمه و کارکنان و گفت: من نمی خواهم به شغل خود را به خطر اندازد. خدمه بود در کنار من و این بود پایان. بازگشت به کار.

و سپس روز شنبه که من به یاد داشته باشید از آنجا که این اتفاق افتاد برای اولین بار بعد از [جیمز] Comey را شهادت در استراحت بین صبح شهادت و بعد از ظهر شهادت [جف] Zucker مطلع در این شرکت تولید شد که او کشیدن پلاگین بر روی نشان می دهد. پاسخ از شرکت تولید شد “یک دقیقه صبر کنید ، ما فکر کردیم این بود ، او عذرخواهی کرد. شما را پذیرفته اند ، این بود که چهار روز پیش.” و این نقل قول که به من تحویل داده [از Zucker] “من هیچ چاره ای در این زمینه است. من باید خلاص شدن از شر پسر خود را.” من مات و مبهوت بود. آن را فقط نمی حس را به قبول یک عذرخواهی چهار روز صبر کنید و سپس در وسط یکی از بزرگترین اخبار روز از سال را فقط به سادگی آن را لغو.

قطعا آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب است. چرا شما فکر می کنم Zucker بود که ؟

من ساخته شده بسیاری از دوستان در سی ان ان و تا به حال یک رابطه طولانی با سی ان ان به عنوان یک مفسر سیاسی ظاهر می شود تقریبا در هر نشان می دهد. بنابراین من تا به حال دوستان به اندازه کافی وجود دارد که قادر به به من بگویید: “نگاه این ماده دسترسی داشته باشید. این یک دسترسی مسئله است.” ایده این بود که تهمت نمی آمد در سی ان ان دیگر به عنوان یک نتیجه از این. و نیز این بود که در ارتفاع AT&T ادغام که در آن تهمت بود به طور غیر قانونی و علنی—و گفت که او نمی خواهید به اجازه می دهد این ادغام اتفاق می افتد مگر اینکه سی ان ان آتش جف Zucker زیرا آنها این “تضاد” بین آنها است. که هفته به هفته زمانی که جناح راست سایت های مانند Breitbart و روزانه سیم شروع به تلاش برای “لغو” لیبرال صدای. #FireMaddow شد یک روند در توییتر به عنوان #FireReza.

همچنین #CNNisISIS.

راست. که به شما می گوید زیادی در مورد انگیزه پشت #FireReza جنبش است. و سپس آنها را از طریق هر رسانه های اجتماعی پست من تا کنون ساخته شده است. به طوری که آنها در تلاش بودند به “لغو” من.

و این زمانی است که ضد اسلام تمایلات دیده بود سنبله با توجه به پل لندن حمله ترور و تهمت را پیشنهاد “مسلمان بان.” بنابراین زمان این جناح راست علیه شما به نظر می رسد و نه مظنون به حداقل می گویند.

اوه کاملا. و در ماه ژوئن سال 2017, من یکی از برجسته ترین اسلام صدای امریکا. و #CNNisISIS برچسب نشان دهنده آن است که این انگیزه بود تهمت ضد مسلمان شدند. و نبود هر گونه هماهنگ حمله بر من چهار بار من می خواهم او را به نام “قطعه ای از گه” در توییتر. اما این بار متفاوت بود. و اریک مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی که ظالمانه است. به اریک تهمت رفتن Hannity و فقط صاف کردن دروغ می گویند من یک “روزنامه نگار” یک “لنگر نشستن پشت میز” یک “کارمند سی ان ان” و من او را به نام یک تکه گه “در هوا.” هیچ یک از کسانی که همه چیز درست شد. و من نمی دانم آنچه در آن چهار روز است. ما تا به حال بسته بندی کیسه های ما بود, بلیط هواپیما شدند و 24 ساعت دور از تیراندازی اول قسمت. و سپس تماس بگیرید آمد.

وجود نداشت هماهنگ حمله بر من چهار بار من می خواهم او را به نام “قطعه ای از گه” در توییتر. اما این بار متفاوت بود. و اریک مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی که ظالمانه است.

آن کنجکاو, لغو, از آنجا که ما نمی دانیم که جف Zucker در آن زمان تا به حال یک رابطه نزدیک با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یکی از افرادی که به او کمک کرد تا تبدیل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و در طول سال 2016 انتخابات, CNN, حال, خود, دوربین, روت خالی میکروفون برای یک ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی حتی لگد به طوری که آنها به او مقدار زیادی از اعتبار. آنها حتی تا به حال یک چرخش تیم از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن و صاحب نظران از جفری خداوند به کوری Lewandowski (به عنوان او هنوز هم در حال پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین) به “mazel tov کوکتل” بانوی. بنابراین آنها بسیار نقش مهمی در گرفتن این مرد انتخاب شد.

یک رابطه صمیمی. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک کرده بود Zucker تبدیل به Zucker. و آنها همچنین بزرگ نقش عظیم نقش. آنچه که من ساخته شده به این باور از دوستان من در سی ان ان بود که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمده بود در برابر AT&T ادغام این بود که دلیل دیگری برای او به سعی کنید برای جلوگیری از که از ادغام اتفاق می افتد. چیزی که من شنیده ام در اغلب موارد این بود که آن را فقط پایین می آید به این مسئله ساده از احساس تهدید از سوی رئیس جمهور به نحوی است که سی ان ان را از دست دادن دسترسی به کاخ سفید است. اما چرا به شما می گویند همه ببخشند و سپس چهار روز بعد از لغو نشان می دهد ؟ آن را به عنوان تعجب هر دو را به ما و به مردم در شبکه. حتی بالاتر یو پی اس در سی ان ان شگفت زده شدند این حرکت. ما سعی به تماس [شکر] و برخی از وضوح و زمانی که من نشستم و گفت که زیر آمد و به طور مستقیم از جف Zucker. آنچه که او در واقع گفته بود: “حفظ پسر خود را در خط ماندن آرام نمی انجام هر گونه مصاحبه—این بدیهی است که برای رفتن به یک داستان بزرگ—آیا اظهار نظر در مورد این و در عوض زمانی که این brouhaha می میرد شما نشان می دهد کارشناسی ارشد و فرمت”—چون سی ان ان متعلق به لحاظ فنی نه تنها مؤمن اما این قالب که من آنها متعلق به Reza Aslan می رود در سراسر جهان کاوش در ادیانیا من کل امرار معاش. بنابراین من نمی تواند به اطراف انجام می دهند که برای هر کس دیگری. به من گفته شد من می توانستم همه آن را به عقب اگر من فقط می ماند آرام. بنابراین من تا به حال شده است به عمد محدود—فریب—به نگه داشتن دهان من بسته. که من.

بنابراین شما گفت: شما اساسا conned توسط جف Zucker به ماندن آرام.

“Conned” مناسب برای آن کلمه. من عمدا conned با یک غلط قول: آرام شما نشان می دهد بازگشت. و در طول این چند هفته من در گرفتن هولناک با درخواست از شبکه های دیگر. آن را بسیار موفق نشان می دهد اما لغو آن را مانند یک مسئله بزرگ است که وجود دارد تعدادی از شبکه ها که بسیار می خواستم به استفاده از آن و به مرحله و می گویند “ما آن را برداشت.” و بنابراین من می خواهم پاسخ به این ایمیل یا به طور مستقیم و یا از طریق my agent: “ما چند هفته.” بنابراین ما گفت: کارکنان: “ما می دانیم شما نمی پرداخت برای یک زن و شوهر از هفته اما فقط نگه دارید. ما را به تولید و هر کس خواهد پرداخت دوباره.”

پیشنهاد اول در آمد از سی ان ان و آن را قانونی معادل “go fuck yourself.” این بود شما نمی توانید نشان می دهد خود را; شما نمی توانید روح خود را; شما نمی توانید قالب خود را; ما در حال رفتن به پرداخت هر کسی بر کارکنان خود را; و با وجود این واقعیت است که شما به پرداخت-به-بازی, معنی دوم من امضا قرارداد که برای فصل دوم, حقوق و دستمزد من تضمین شده بود, ما در حال رفتن به نفی پرداخت به بازی و می گویند که شما نقض “اخلاق در بند”—که دوباره هنگامی که شما فکر می کنم که رئیس جمهور ایالات متحده است این ایده که من نقض “اخلاق clause” در قرارداد من خنده دار است—و ما در حال رفتن به استناد آن را نیز به شما پرداخت نمی شود. آن را یک راست کردن باهم.

آن را برای تلفن های موبایل نه تنها بی رحمانه اما کینه جو در راه است.

خوب, اجازه دهید بحث در مورد چگونه کینه جو در آن بود. او لغو شده نشان می دهد در روز پنج شنبه. روز جمعه او اعلام کرد. دوشنبه اولین روز از امی رای گیری. و نگاه من ادعا نمی کنم من که قرار بود به برنده امی, اما, وجود دارد, مقالات در انواع و مهلت ارسال آثار گفت: ما در مخلوط. سی ان ان تا به حال قوی امی برنامه در محل برای آن است—یک FYC یا به صورت نظر خود را طرح و وجود هر دلیلی به فکر می کنم که ما به خوبی می چرخاند برای نامزد امی. این یک چیز به برداشت که امی طرح من که اما چیزی که او پاک نشان می دهد از سی ان ان archives بنابراین او آن را به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است برای هر امی رای دهندگان به واقع نشان می دهد. آن را خالص vindictiveness. هیچ توضیحی برای آن در همه. آن باور نکردنی بود.

داستان کوتاه آن زمان تقریبا یک سال مذاکره در نشان می دهد. زمانی که مذاکرات بیش از ما به پایان رسید تا گرفتن تقریبا همه چیز او گفت: ما را دریافت کنید اگر ما نگه داشته و دهان ما بسته ما نشان می دهد پشت ما رو فرمت بازگشت. ما هنوز نمی پرداخت اما حداقل ما نشان می دهد بازگشت. اما طراحی آن در زمان بسیار طولانی و این روند آنقدر عمدا کشیده که در آن نقطه, هر هیجان از شبکه های که می خواستم به نشان می دهد به منظور ایجاد یک بیانیه به حال خیلی درگذشت. و من می خواهم نقل مکان کرد. من بسیار هیجان زده هستم که مردم را به تماشای نشان می دهد در حال حاضر از آنجا که من بسیار به آن افتخار می کنم اما این یک طرح عمدی به مطمئن شوید که نشان می دهد نمی تواند زنده کرد پس از این بحث.

و آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را انجام داده بود برای دلجویی از یک فرد است.

بدون شک آن را انجام داده بود برای دلجویی از یک فرد است.

وجود این همه بحث در مورد “انصراف ” فرهنگ” در حال حاضر هنگامی که ما صحبت در مورد تهمت سخنرانی و به هارپر نامه decrying “انصراف ” فرهنگ”—دومی امضا شده توسط یک دسته از افرادی که مرتکب سرقت ادبی و دیگر fireable جرائم هنوز نشده لغو شد. به من واقعی “انصراف ” فرهنگ” را شامل نمی شود اما نخبگان مردم رنگ و به حاشیه رانده شده صدای. آن را شامل هر کسی که ممکن است می گویند صحبت کردن در حمایت از فلسطین. این نخبگان با سیستم عامل و موارد زیر هستند نه آنهایی که سکوت.

این فقط یکی دیگر از ابزار به مطمئن شوید که مردم در اقلیت نگه داشتن دهان خود را بسته است. تقاطع بین چگونه این نقش با “انصراف ” فرهنگ” و دیگر جنبه تهمت سال اصرار که همه ما باقی می ماند “مدنی” جالب است. شما می توانید او را یک دروغ خودشیفتگی ، megalomaniacal نژادپرستانه مرد اما نمی گویند کلمه “گه!” چرا که اگر شما می گویند که کلمه “گه” به نحوی از دست داده اید توانایی خود را. و به من این درخواست تجدید نظر به “عمران گفت و گو” هنگامی که شما یک اقلیت برای تلفن های موبایل مانند “شما باید جهنم خفه شو.” که آنچه در آن مانند تلفن های موبایل به من. و این ایده از “احترام به دفتر” بیرون رفت و درب مدت کوتاهی پس از حادثه به دلیل آن بود که Charlottesville اتفاق افتاده است.

یکی دیگر از قولنج با هارپر نامه این است که این نامه های نوشته شده توسط gatekeepers شکایت در این مورد مبهم “انصراف از فرهنگ است.” و به نظر می رسد آنها را ناراحت می شود که ما نه در گذشته زندگی می کنند که 75 تا 100 رسانه gatekeepers کنترل کل روایت کنترل شده بود که “لغو” یا نه و می تواند غرق کردن مخالفان از, می گویند اقلیت صدای. آنها ناراضی هستید که گفتمان تبدیل شده است متنوع تر و دموکراتیک واقعا که دیدگاه های خود را در حال انتقاد و سوال.

این ایده که آنها احتمالا می تواند پاسخگوی کار خود و ایده چیزی است که آنها هرگز در برخورد با قبل. بنابراین این ایده که این همه در مورد “آزادی بیان” پوچ است. آن را در مورد آزادی بیان—آن را در مورد امتیاز. که آنچه در آن واقعا است.

پس از این توییت و خود را شلیک کرده است سی ان ان منجمد شما ؟ چون من نمی بینم شما ساخت بسیاری از حضور در این شبکه دیگر.

این بود که در ماه ژوئن سال 2017, آن را در حال حاضر ژوئن 2020—که سه سال من شده اند در سی ان ان. من حتی در سی ان ان در حالی که من در تور کتاب. اما آن را فقط به سی ان ان. به غیر از یک زن و شوهر از MSNBC ظاهر در حالی که به معنای واقعی کلمه در تور کتاب من شده است به طور کامل قطع کابل-تفسیر خبر. من نالان در مورد آن ؟ هیچ. آنچه این تجربه به من آموخته است که کابل خبر زباله است و شما بهتر اجتناب از آن است. من نمی دیده بان کابل خبر کنه. و هیچ سوال من سرد کردن بعد از این همه اتفاق افتاده است. هیچ تردیدی در مورد آن در تمام.

پس این یکی از جهان پیشرو مسلمان کابل-اخبار مفسران بودن سرد را به خاطر او ناراحت تهمت و جف Zucker.

دقیقا. به صورت ناراحت کننده است که Islamophobe-در-رئیس جمهور بود که در آن زمان به طور فعال درگیر در سیاست به نگه داشتن مسلمانان از امریکا و در آن زمان بود به معنای واقعی کلمه تبدیل به امریکا پناهنده برنامه به طوری که آن را تنها اجازه مسیحیان در. این مرد برای هل دادن من به از دست دادن این نشان می دهد کل هدف از آن برای ایجاد مذهبی سواد و مذهبی درک و مطمئن شوید که مردم فکر می کردند که مهم نیست که چقدر عجیب و غریب و یا ترسناک کسی دین به نظر می رسد, آن را در واقع نه این که عجیب و غریب و نه این که غیر معمول و شما در واقع بیشتر مشترک با آن را از شما فکر می کنید. این نشان می دهد که مخالف قطبی از همه چیز که تهمت بود و همه چیز را که او در تلاش بود به انجام.

اگر ما مقایسه کنید به شما می گویند, Bill Maher—شما بوده ام به تعقیب کردن اخبار کابل و در عین حال ماهر است گفت: هر Islamophobic چیز در زیر خورشید platformed میلو Yiannopoulosو حتی با استفاده از N-word در برنامه خود را.

این لایحه ماهر چیز شگفت آور است برای من. آن را فقط نشان می دهد که ما واقعا حاضر به بحث در مورد زمانی که ما صحبت در مورد این مسائل از “انصراف ” فرهنگ” و یا “آزادی بیان” مسائل. این تنها راه برای مطمئن شوید که برخی از صداها که در حال مزاحم و تضعیف سیستم که ما زندگی می کنند در حال سکوت و سکوت به نام “مدنیت,” “آزادی بیان” و یا “انصراف از فرهنگ است.” این واقعا چه چیزی در خطر است در اینجا.

سی ان ان سخنگوی صدور بیانیه زیر به The Daily Beast:

در زمان مؤمن‘s لغو ما روشن ساخته است به رضا که ما حرکت رو به جلو با سری به دلیل نامناسب خود را صدای جیر جیر و ما جدا از راه دوستانه. در حالی که ما متعلق به این مجموعه رضا (ع) توافق شد با Whalerock این شرکت که تولید آن است. هنگامی که ما به Whalerock حقوق و پرداخت آنچه که ما مسئول آن تصمیم خود را در چه چیزی برای انجام با این سری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de