زمان به استدلال می کنند در مورد بایدن اقتصادی برنامه ؟ پس از نوامبر 3.

سخت به عنوان آن را به این باور است که هر کسی می تواند فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند بهتر از جو بایدن در هر چیزی از در حال اجرا در کشور به نوشیدن از لیوان آب وجود چنین افرادی است. و آن کسانی که مردم به آنها بایدن تن به تن اقتصادی خود سخنرانی بعد از ظهر پنجشنبه در دونمر پنسیلوانیا در خارج از اسکرانتون که در آن او معروف در رشد قبل از Dunder Mifflin عصر.

آن را نه یک سخنرانی برای سنین از یک لفظی نقطه نظر. اما آنچه که او گفت: خوب بود. مقدار زیادی خوب است. او تا به حال برخی بسیار دشوار خطوط حمله در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان همکار من هانا Trudo اشاره کرد. در برنامهای طرف آن خوب بود. جزئیات نیست به خصوص مهم است. آنچه مهم سه چیز هستند.

اولین بار که او برنده است. به عنوان خواهان به مدت طولانی درک بهتر از دموکرات ها اولین کار در سیاست است را به نفع خود لعنت انتخابات. اگر شما برنده شوید شما می توانید انجام دهید شاید یک ربع به نیمی از آنچه شما گفت که شما می خواستم برای انجام بسته به شرایط. اما اگر شما از دست دادن شما صفر است. و در ضمن اگر شما از دست رفته است که به معنی پسر بد شد و او را فراموش مقدار زیادی و تعداد زیادی از چیزهای بد.

دوم که دموکرات ها را به تلنگر سنا. چرا که اگر آنها را انجام نمی که هیچ چیز اتفاق می افتد در حالی که اگر آنها را انجام و پس از آن همه چیز روی میز است. خوب همه چیز نیست. نه مدیکر برای همه است. اما اگر دموکرات ها برنده شدن و انجام دور با و یا تغییر filibuster که به نظر می رسد به طور فزاینده ای در عرصه امکان بارهای از چیزهایی که ممکن است از آشکار چیزهای شبیه به $15 حداقل دستمزد و از جمله سی استقلال که من دعا می کنم آنها را در اصل بلکه فقط به تام پنبه را به لرزش دست دو سیاه و سفید جدید سنا همکاران در سال 2023.

هنگامی که بایدن برنده فعالان مطبوعات باید او همه آنها می توانند در ساخت مترقی قرار ملاقات. پرسنل است که سیاست به عنوان الیزابت وارن می گوید. بنابراین هیچ تیم Geithners این زمان در اطراف. مشاوران اقتصادی که می خواهند به دامن زدن کمی جنگ طبقاتی در جهت درست است. یک دادستان کل است که شما پس از انحصارات به خصوص techies. مطمئن شوید که مارک زوکربرگ می پردازد—به معنای واقعی کلمه—برای تظاهر به متمم اول قانون اساسی مطلق.

که ballgame باند. بنابراین من توصیه: آیا بیش از حد آویزان در آنچه او می کند و نمی گوید متعهد به وعده. او برنی. و او را الیزابت هر دو. او نخواهد بود.

او نیاز به صحبت کردن با کسانی 2016 تهمت رای دهندگان. آن را حس می کند کل. او نیاز به پوست برخی از آنها دور از مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع برخی از آنها به نظر می رسد که خود را پوست کنده در حال حاضر. اما آنها احتمالا نه در اردوگاه بایدن نشده است. آنها با تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن شاید با تکیه سخت است اما احتمالا هنوز هم gettable با مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او می تواند پیدا کردن یک راه به زانو بایدن به این معنی که بایدن نمی تواند دست مغلوب ساختن پیشی جستن هر باشگاه است.

به طور خاص اگر بایدن می کند, می گویند 5 امتیاز بهتر در میان رای دهندگان سفید از هیلاری, او نمی تواند از دست بدهند. مطالعه موردی: در سال 2012 در میشیگان باراک اوباما رو 44 درصد از رای سفید در راه خود را به آسان 9-نقطه پیروزی است. در سال 2016 هیلاری کلینتون کردم 36 درصد از آرا به عنوان او بسیار دقت از دست داد.

اگر بایدن می توانید دریافت کنید که به صرف 41 درصد آن را نمی دید. و اگر او می تواند بهتر از اوباما—و او احتمالا باید قادر به خصوص اگر وجود دارد یک دو رقمی نرخ بیکاری—و سپس او له مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان.

و اگر او له مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان و سپس او را ضرب و شتم او را در بسیاری از مکان های. مانند شاید اوهایو و شاید فقط شاید حتی آیووا. و اگر او برنده در جایی مثل آیووا سپس ترزا سبز ضربان جونی ارنست در واکنش به مسابقه. و اگر دموکرات ها مانند گرینفیلد در حال برنده شدن آنها خواهید 53 شاید 54 کرسی سنا.

من نمی گویم این یک بازی با حاصل جمع صفر بین رفتن بعد از سفید مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان و رفتن پس از رای دهندگان از رنگ. برخی از بایدن بهترین سخنان روز شنبه در مورد فتح سیستمیک نژاد پرستی. من فقط میگم که تهمت بسیار ضعیف و در حال حاضر این اهداف باید فوق العاده بالا. مانند حداقل 350 کالج انتخاباتی رای و 53 کرسی سنا. پایان برساند. آنها. کردن.

گمان می کنم من باید به بحث کمی در مورد این ماده از سخنرانی. او می خواهم جک نرخ مالیات شرکت به 28 درصد (آن استفاده می شود 35 تهمت و خواهان کاهش آن به 21). او می خواهم سرمایه گذاری 300 میلیارد دلار در انرژی پاک زیرساخت (بیشتر از هفته آینده). A $400 میلیارد برنامه دولت برای خرید در آمریکا ساخته شده کالا برای انبارهای زیرساخت توسعه و….

این همه خوب است. اگر موضوعی از طریق خط آن را ستایش از وسط و کار کلاس. و یک نوع خاص از ستایش—نه عمدتا به عنوان خوب فروتن نمک-of-the-earth عامیانه هر چند همیشه وجود دارد برخی از که با هر pol اما به عنوان افرادی که ساخته شده این کشور و ایجاد ثروت خود را. که دارای یک کلاس لبه تیز به آن چیزی است که هر pol می گوید.

بایدن همچنین مذاکرات بیشتر در مورد اتحادیه های کارگری بیش از تقریبا هر معاصر سیاستمدار آمریکایی من می توانم از فکر می کنم. و آن را معمول خود را namby-pamby, dishcloth کلیشه. منظورم این است که چگونه در مورد این خط: “تنها راه برای مقابله با سوء استفاده از قدرت است و قدرت. و اتحادیه های کارگری تنها کسانی هستند که باید از این ظرفیت برای انجام آن است.” که صعود به FDR-“اقتصادی royalists” قلمرو.

بنابراین بایدن خوب است. او هنوز هم به انجام کار خود را برای آینده 15 هفته است که تشکیل شده است از 1) سالم ماندن 2) نه درهم کوبیدن هر چیزی مانند معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید و 3) ماندن در این کار – و وسط کلاس پیام در برنج.

اما بقیه ما باید یک کار را به انجام بیش از حد. ما نمی توانیم پیچ این هر دو. کسانی که رالف نادر-جیل استین روز بیش از. جو بایدن ممکن است ثابت, St. Paul از سیاست است. زمان برای قرار دادن دور آن کودکانه همه چیز و دیدن جهان به عنوان آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de