فوتبال طرفداران بازگشت به مخفف پاری سن ژرمن مقابل لو هاور

طرفداران فوتبال در فرانسه بازگشته اند به این غرفه برای اولین بار پس از coronavirus تعطیل فوتبال. یک ستاره نکردم Paris Saint-Germain روت لیگ فرانسه 2 باشگاه لو هاور 9-0 در نمایشگاه بازی.

طرفداران بازگشت به نخبگان فوتبال اروپا روز یکشنبه با تماشاگران تبدیل در آنها هزاران نفر برای دیدن پاریس سنت ژرمن در عمل در برابر پایین تر لیگ رقبای Le Havre.

دولت فرانسه آرام بهداشت پروتکل های پیش از بازی با 5,000 طرفداران مجاز در لو اور را 25,000 صندلی اشتدته Oceane.

تماشاگران مجبور به پوشیدن ماسک صورت برای رسیدن به زمین و از آنها خواسته شد به نشستن جدا از یک دیگر هنگامی که آنها در می ایستد. بالا ردیف از صندلی خالی باقی مانده است.

پاری سن ژرمن ستاره بارسا و Kylian Mbappe همچنین sported ماسک صورت در راه خود را به میدان جنگ قبل از شروع خود را 9-0 فاتح لیگ 2 طرف.

بیشتر بخوانید: اتحادیه برلین و DFB جمهور کاوش ‘امن’ بازگشت از طرفداران

بازیکنان از باشگاه پاریس عینک کیت شامل کلمات Tous unis (همه ایران) و Merci (با تشکر از شما) برای نشان دادن قدردانی برای سلامت کارگران است.

Paris St Germain's Neymar during the warm-up before the match

پاریس سنت ژرمن نیمار در طول گرم کردن قبل از بازی

در حالی که بازگشت از طرفداران در میان نگرانی های فزاینده در مورد موج دوم ممکن است از عفونت و خطر تلقی نمی شد به بیش از حد بزرگ است.

“این یک پیروزی برای فوتبال و ورزش به طور کلی” گفت: خروجی وزیر ورزش رکسانا Maracineanu بود که در این مسابقه است.

“من خوشحال هستم که فوتبال در فرانسه می توانند رزومه کاری خود را در راه محبوب با مردم در استادیوم. آن است که تنها کشور در غرب اروپا قادر به انجام این کار است.”

ادامه مطلب: جدید بوندسلیگا فصل جام حذفی آلمان به پا زدن کردن در ماه سپتامبر

خانه طرفداران آنها در خلق و خوی خوب, با وجود کار دشوار رو به سمت خود را به عنوان بازی رو در جریان است.

“We don’t give a damn در مورد پاری سن ژرمن, این مسابقه اولین و مهمترین راه برای رسیدن به پشت هم با جفت های ما!” گفت: Johan Vattier رئیس Les وحشی اور حامیان گروه.

فرانسه مقامات فوتبال برای اولین بار در میان اروپا 5 لیگ اجازه می دهد تا تماشاگران را به ورزشگاه. فرانسه تنها به رها خود در لیگ داخلی به طور کامل هرگز از سرگیری آن را حتی پس از جدید عفونت نرخ شروع به شیب.

ادامه مطلب: طرفداران فوتبال در مجارستان اجازه بازگشت به استادیوم

انگلستان و آلمان و ایتالیا و اسپانیا باید تمام سر خود را در لیگ اما بدون طرفداران حضور در مسابقات است.

rc/روپیه (خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de