People ممکن است بحث که آیا گارد قدیمی است که یک ابرقهرمان فیلم چه با خود برکت وجود خارج مارول-DC آلت-اندازه گیری مسابقه و نه swatch, اسپندکس یافت می شود.

به نظر من این فیلم است که اگر Avengers و لیگ عدالت ملاقات با چهار فوق العاده و همکاری با X-مردان است. آن چیزی که ابرقهرمانان فیلم قرار است انجام دهد—در حال حاضر یک جهان که در آن بهترین در میان ما مبارزه برای آنچه درست است—اما که هیچ کدام تا به حال قبل از انجام: در حال حاضر جهان احساس می کند که مانند خود من است.

اولین بار آن را اذعان کرد که شخصیت های جو (مروان Kenzari) و نیکی (Luca Marinelli) هستند, در یک رابطه, شما تقریبا آن را درک نمی کنند.

گارد قدیمی باز می شود با یک خشونت در ضربات پنالتی و پس از آن شما کشف خواهید کرد که آن گروه از چهار مزدوران به رهبری Charlize Theron را اندی جاودانه هستند.

پس از تبدیل به پنیر سوئیسی با سراسیمگی از گلوله بدن خود را زخم التیام یابد. خسته از تمام مصیبت از مرگ و بازگشت به زندگی آنها همه چرت زدن در یک ماشین قطار و دوربین تابه در سراسر جو و نیکی spooning هر یک از دیگر.

هستند آنها…? می تواند از آنها بود…? این است که دو مرد عمل badass ستاره cuddling??? حتی اگر آن را در سمت چپ بود که در آن از آن خواهد بود عمیق. اما سپس آن را خیلی بیشتر.

Gina Prince-Bythewood جدید Netflix فیلم اکشن روشن رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته با مخاطبان شگفت بیش از احساس داشتن فقط تماشا خوب قدیمی از مد افتاده فیلمهای تابستان در وسط یک بیماری همه گیر از اثبات است که پاپ کورن طرفداران را در آینده در خانه سینما آزادی به عنوان بسته باقی می ماند که “احساس” می تواند تکرار شود.

اینکه آیا یا نه شما طبقه بندی فیلم به عنوان یک “قهرمان فیلم” بستگی دارد که چگونه بسیاری از گیج کننده شما می خواهید در مورد تعریف “جاودانه مزدوران است.” اما در هر صورت این گارد انقلابی است. بسته به اینکه چگونه شما را در آن نگاه کنید آن است که اولین فیلم با گی ابرقهرمانان و یا بسیار (بسیار) نادر فیلم اکشن به ویژگی های عجیب و غریب شخصیت و اذعان عاشقانه خود را.

صحنه ای که اخذ شده است بیشترین توجه به ویژه گی در میان مخاطبان که هرگز به فکر آنها می خواهم به تماشای چیزی شبیه به آن را در یک فیلم مثل این می آید زمانی که جو و نیکی ربوده شده است. آنها بوده ام زدم گاز و جو که می آید برای اولین بار پنجه نرم می کند با نیکی به خواب بیدار می شوید و اجازه دهید او را می دانم که او خوب است. او را تمسخر توسط یکی از اسیرکنندگان خود را که homophobically scoffs “چه است ؟ دوست پسر خود را؟”

خشم جو تماس گارد کودک و ارائه یک حرکت سخنرانی و توضیح داد که چه نیکی به معنی به او بسیار بیشتر است.

“این مرد به من بیش از شما می توانید رویای,” او می گوید. “او ماه زمانی که من از دست رفته در تاریکی و گرما زمانی که من لرزیدن در سرما. و بوسه هنوز هم لرزش من حتی پس از یک هزار سال. قلب او مملو با محبت این جهان است نه ارزش. من عاشق این مرد فراتر از اندازه و دلیل. او دوست پسر من. او و همه او بیشتر است.”

او ادعا می کند عشق خود را. و سپس آنها را بوسه. به عنوان مخاطبان قلب شکسته, گی بینندگان به خصوص نمی توانستم باور آنچه آنها دیدن. “من rewatched این صحنه چهار بار به مطمئن شوید که من واقعا واقعا واقعا از دیدن برجسته گی, داستان عشق در عمده فیلم اکشن” نوشته مارک Snetiker در توییتر.

(که جو است که توسط همان بازیگر است که به تصویر کشیده دیزنی تبه جعفر در زندگی علاءالدینیک مردیا جوان زن صفت ملکه که در میان بدیهی ترین دیزنی سنت طولانی مدت از کد گی خائنانی است که آشپز بوسه به تمام گی, وعده غذایی است.)

به عنوان فیلم همچنان ادامه دارد, آن را نمی از دست دادن آهنگ از ارتباط آنها. لحظات کمی تا پایان بودن معنی دار تر از شما انتظار می رود مانند این بسیار منطقی نزد دو نفر از آنها چک کردن در در هر یک از دیگر و پس از هر خشونت در ضربات پنالتی مطمئن شوید دیگر خوب است قبل از حرکت. اگر جزئیات مانند که به نظر می رسد آشکار است که بگویید به هالیوود است.

علاوه بر این وجود دارد که کل backstory برای Charlize Theron شخصیت که صرف صدها سال در او وجود جاودانه با یکی دیگر از زن به عنوان شریک زندگی خود را در زندگی. آن را صریح و روشن نیست که آیا آنها عاشقانه اما شدت عشق خود را برای یکدیگر بود telegraphed با صدای بلند و روشن است.

وجود دارد معتبر تمایل به عنوان فوق العاده به عنوان این صحنه ها می توان بدبینانه به هر دو خوشحال و با این شخصیت حضور اما مشکوک در مورد چگونه بدیهی است که فیلم می خواهد یک کوکی برای گنجاندن آنها. (شما می توانید نام هر شخصیت دیگر صفات و جو و نیکی های دیگر از “گی” مثلا؟) آن را منصفانه نقد. اما گاهی اوقات شما فقط می خواهم به کوکی. که بیان شد به اندازه کافی برای به دست آوردن آن است.

که یک heartrending گرما swathes کل فیلم با یک لمس احساسات و عواطف را حس می کند اگر شما می دانید Prince-Bythewood اغلب undersung کار از عشق و بسکتبال به فراتر از چراغ. این اتصالات هم که اولین زن سیاه مستقیم کتاب های کمیک فیلم را با چنین پیشگامانه نمایندگی.

من عاشق این مرد فراتر از اندازه و دلیل. او دوست پسر من. او و همه او بیشتر است.

گفتمان اطراف و چرا وجود ندارد یک به صراحت همجنسگرایان+ ابرقهرمان است طاقت فرسا. ثور ستاره تسا تامپسون عناوین ساخته شده زمانی که او تایید کرد که او شخصیت افسانه شمال اروپا است, دوجنسي ادعا که شما او را ببینید “پیدا کردن ملکه” در آینده Thor: عشق و رعد و برقاما شده است وجود دارد هیچ چیز بر روی صفحه نمایش است که اذعان به این حال.

(او همچنین گفت که یک زن در یک فلاش بک صحنه گذشته عاشق اما دوباره که هرگز صحبت از صراحت تنها ضمنی. و یا نیاز به در نهایت توضیح داد که پس از این واقعیت در مصاحبه با بازیگر.)

آن را تقریبا خنده دار. بازگشت در سال 2015 مارول رئیس جمهور کوین فیگ اعلام کرد که مارول سینمایی جهان را از همجنسگرایان+ ابرقهرمان در 10 سال آینده—تحت اللفظی دهه—و قرار بود ما را به تحسین آن است. 10! سال!

خوشبختانه آن لحظه به نظر می رسد دیر آمدن. اعلام شد که استودیو برای اولین بار آشکارا گی, ابرقهرمان را در اولین چوپان ژائو را به Eternalsکه در حال حاضر برنامه ریزی شده بود منتشر شده در سال 2021. بیشتر او را برای رفتن به یک شریک و بچه ها ،

این هیچ شکی نیست که ما رو جو و نیکی و کسانی که صحنه های زیبا در گارد قدیمی زیرا این فیلم وجود دارد در خارج از مارول یا دی سی جهان که آهنگ: پیشرفت همواره مجبور به اتفاق می افتد در خارج از محدوده اصلی ساختار قدرت.

بهترین ما می تواند انجام دهد ادعای campiest لحظه از این فیلم به عنوان ما و بقیه از آن علوفه برای آنچه که ما انجام بهترین: کمدی و گزارش روز. مورد در نقطه است Kyle بیوکنن خنده دار رتبه بندی “چه Gayest مارول فیلم؟,” که معرفی این نقطه برجسته: “من هرگز کاملا درک مارول عدم تمایل به معرفی یک شخصیت در فیلم های خود را عمدتا به دلیل شما دیده می شود کسانی است ؟ آنها, گی, عسل.”

این نیست که یک فیلم نیاز به گی شخصیت برای جامعه به شناسایی و با آن و یا آن را در آغوش. اما برای عشق از راگناروک, آن را به خوبی خواهد بود برای حداقل یک به یک همجنسگرا و یا دو پرواز در مورد.

هویت ابرقهرمان در فیلم مهم است زیرا مفهوم کل از ابرقهرمانان است که ذاتا در مورد هویت. این فوق العاده مردم مجبور به در یک نقطه و یا دیگر مقابله با قطعات منحصر به فرد از خود است که آنها را متفاوت از همه چیز, چیزهایی که شما نمی توانید تغییر دهید اما دیگران ممکن است قاضی. آنها کار را از طریق شرم و خشم بیش از این صفات تکامل را به جشن و قدرت آنها روی چیزی حساب کردن با بار می آید که با استقبال آنها.

دلایل بسیاری وجود دارد که طرفداران این ژانر را عمیقا اتصال به این داستان اما رئیس در میان آنها ممکن است شدید احساسات و عواطف از این سفر. با این وجود ممکن است برخی از حسادت بیش از حد. چقدر عالی می شد به آن چیزی که در مورد شما که شما را متفاوت می کند که شما حتی می ترسید و اداره آن را مانند یک ابرقدرت واقعی?

سال های اخیر پس از آن به ارمغان آورده اند آبخيز لحظات وقتی که می آید به هویت ابرقهرمان در فیلم. این جشن از فرهنگ و قدرت در پلنگ سیاه. تبادل نظر تصویر از زن قدرت و سرسختی در Wonder Woman.

پس از سالها جدا شده نمونه هایی از جنسيت و نژاد نمایندگی در superhero movies—نمونه هایی است که طرفداران این شخصیت ها را کشف و ضبط و محافظت—این دو فیلم بودند مانند ترنجبین از آسمان غیر منتظره فراوانی پس پاداش آن را احساس چیزی کمتر از معجزه. به خصوص با پلنگ سیاه, فرهنگ وارد خالص و فیلتر نشده, راه که بیشتر تاثیرگذار ابرقدرت هستند.

من فکر نمی کنم وجود دارد نیاز به یک “همه گی, فیلم ابرقهرمان” لزوما. (هر چند من تعجب می کنم آنچه که در واقع ممکن است مانند.)

یکی می تواند استدلال می کنند که آن را قدرتمند تر برای نمایندگی وجود داشته باشد در قالب آن چه در گارد قدیمی. تمایلات جنسی از شخصیت های مهم از واقعیت و بی اهمیت به توانایی خود را برای ضربه مجموع-و-کامل, سکس در عین حال نیز با توجه به شأن بیان و نشان دادن عشق خود را که بسیار مهم به زندگی روزانه خود را—و شده است برای هزاران سال. که فقط در مورد زمانی که آن را احساس ما منتظرش بوده ام برای این

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de