شناسایی و کاهش خطرات قرار گرفتن در معرض آزبست در پورتوریکو

در دهه های هزاران ساختمان مواد و محصولات استفاده می شد که در پورتوریکو و در سراسر منطقه شامل آزبست. متاسفانه بسیاری از این آزبست حاوی مواد هنوز هم می توان در خانه کسب و کار و موسسات از همه نوع.
 
صرف حضور یک آزبست حاوی مواد است نه یک تهدید فوری لزوما. اما اگر این مواد تبدیل شده است و شکننده با آن می تواند انتشار الیاف به هوا. این نیز می تواند رخ دهد اگر ماده مختل همه بیش از حد معمول اتفاق در طول تخریب, نوسازی و بازسازی پروژه های.
 
همانطور که توسط آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده (EPA) قرار گرفتن در معرض الیاف آزبست در هوا مردم تنفس را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های ریوی. سه نفر از عمده اثرات بهداشتی در ارتباط با قرار گرفتن در معرض آزبست هستند ریه سرطان مزوتلیوما یک فرم نادری از سرطان است که در آن مخاط ریه و قفسه سینه و شکم و قلب و آزبستوز جدی مترقی در دراز مدت غیر بیماری سرطان ریه ،
 
“علایم بیماری می تواند سال به منظور توسعه زیر قرار گرفتن در معرض به همین دلیل است که شناسایی این مواد و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بسیار حیاتی گفت:” هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “تنها راه برای اطمینان می دانم که اگر یک مظنون مواد حاوی آزبست است که در آن تست شده و تنها راه برای تایید گرفتن در معرض خطرات است برای انجام نمونهبرداری از محیط. آزبست نیز تنظیم شده مواد در بسیاری از شرایط است. این به این معنی وجود دارد می تواند مجازات های قابل توجهی برای شرکت ها و موسسات که عمدا یا تصادفا قرار دادن مردم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض در هنگام برخورد با این مواد است.”
 
در پورتو ریکو و در سراسر کارائیب Zimmetry محیط زیست ارائه آزبست, تست و نظارت خدمات مشاوره ای است که پایبند به همه مقررات جاری است. این خدمات شناسایی و کاهش قرار گرفتن در معرض خطرات برای محافظت از خانواده های کارگران و کارکنان ساختمان در حالی که همچنین نگه داشتن شرکت ها و موسسات در پیروی از مقررات.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zimmetry محیط زیست و آزبست کیفیت هوای داخل (IAQ), صنعتی, بهداشت محیط زیست یا تست پذیرش و خدمات مشاوره ای مراجعه کنید www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل [email protected] .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی خدمات محیط زیست.
 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net