کیت میدلتون نگه می دارد و آرام و حمل با برجسته

از رسوایی های متعدد و اسرار فاکتورها باعث ایجاد پلاک خانواده سلطنتی, یکی باقی می ماند پایدار ترین سال پس از سال: آنچه که با کیت میدلتون ،

چگونه آن را بمانند تا براق? که به او حق چنین blowouts? آیا او واقعا آن را تغییر دهید قبل از هر بارداری برای منحرف کردن توجه از جوانه زدن دست انداز در هر بدنام تئوری توطئه?

و این هفته به عنوان دوشس در ادامه به ظهور از مستند برای حضور به عنوان یکی از جمله در بریتانیا نشان می دهد BBC صبحانهاو نگاه جدید ساخته شده تماشاچیان تعجب: چه با کسانی که برجسته ؟

کیت به نظر می رسد به او روشن رنگ پایه و افزود برجسته می گوید: Clint Wilson, co-founder of New York سالن SCK. “او قطعا رفتن که خورشید را بوسید, تابستان, نگاه,” او گفت: روزانه وحش. “هر کس می خواهد برای انجام کاری به احساس روشن و کمی متفاوت پس از قرنطینه.”

به عنوان او صحبت کرد در مورد او سه فرزند جوان بودن “ته چاله” به غذا خوردن می آید کیت عینک امیلیا Wickstead نقطه رقص لهستانی پولکا لباس خرده فروشی حدود 1200 دلار. تلخ نبود به خصوص که او کشور نرخ بیکاری است مجموعه ای برای رسیدن به قله های دیده نشده در 40 سال است.

تا آنجا که او را دوست دارم به پروژه کیت میدلتون است درست مثل ما. اما حتی او ممکن است سیستم ایمنی بدن به ایجاد تغییر و تحول قدرت از یک مدل موی جدید به خصوص وقتی که می آید به مارک یک مرحله جدید در زندگی است. دوشس است مرور هنگام ورود دوباره از انواع ساخت چند تلویزیون اجتماعی-دور حضور پس از سال به سر برد داخل.

“یک چیزی شبیه این خواهد تا خود را تعمیر و نگهداری” ویلسون گفت:. “هنگامی که شما خود را تغییر دهید رنگ پایه و برجسته این بدان معناست که شما ثبت نام برای زمان بیشتری در سالن. شاید در هر 4-6 هفته. کیت فقط رفت بدون داشتن ریشه های [انجام] به نیاز به ریشه های رنگی هر چهار هفته است.”

به یاد داشته باشید زمان قبل از coronavirus که همه عمیقا در مورد مراقبت پتانسیل بیگانگی بین کیت و خواهرش-در-قانون Meghan Markle? از آنجا که Sussexes از نقل مکان به لس آنجلس به دنبال خود واقعی تماس بالا پرداخت می شود درگیری های صحبت کردن کیت در سمت چپ را انتخاب کنید تا برخی از پر زرق و برق شل سمت چپ توسط notedly پر زرق و برق Markle.

این طراوت را برای دیدن مردم با تازه رنگ مو دوباره.

Anthony Toth

هر چند کیت سبک همیشه اریب بیشتر girl-in-the-کشور-املاک-درب بعدی به جای همه از هالیوود او تکامل یافته در flashiness سال گذشته. خواندن هرگونه تلخیص و شما متقاعد شده آن را در واکنش به Meghan محبوبیت. اما پس از آن به یاد داشته باشید که تبعیض وجود دارد به گودال قدرتمند زنان در برابر هر یک از دیگر, و شما ممکن است شانه را بالا انداختن و فکر می کنم که شاید او فقط می خواهد به سعی کنید چیزی جدید.

هر چه دلیل برای کیت نگاه جدید آن را نمی سرگرم کننده برای بحث در مورد چیزی که مربوط به ما قریب الوقوع عذاب ؟ موهای او که تجسم بصری نگه داشتن آرام و حمل. با وجود ناآرامی در سراسر جهان کیت قابل اعتماد افسانه. مطمئن شوید که آن است که مربوط است که حفظ چنین تصویری تولید شده است که بخشی از هر کار. هنوز هم او می کشد آن را مانند یک حرفه ای.

“این طراوت را برای دیدن مردم با تازه رنگ مو دوباره” Anthony Toth, یکی دیگر از سبک در سالن SCK گفت. “در طول همه گیر بسیاری از مردم تبدیل آشپزخانه خود را ارایش وزیبایی با تکیه بر در خانه محصولات مانند جعبه رنگ ریشه پوشش و ساتر. آن نوع از محصولات فوق العاده مهم است و باید جای خود را به مطمئن شوید که [اما] آن را بزرگ برای دیدن کیفیت سالن مو دوباره به خصوص در brights تابستان رنگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de