مایکروسافت اعلام کرد 2020 شریک از سال جوایز برندگان و فینالیست

 شرکت مایکروسافت روز دوشنبه اعلام برندگان و فینالیست از سال 2020 مایکروسافت شریک جوایز سال. سالانه جوایز شرکای مایکروسافت نشان دادن برتری در نوآوری و اجرای مشتری راه حل های مبتنی بر مایکروسافت فن آوری است. جایزه برندگان و فینالیست از سراسر جهان به رسمیت شناخته خواهد شد در اولین دیجیتال, مایکروسافت, الهام بخش, جولای 21-22, 2020.

در این سال مایکروسافت اذعان همکاران در 49 دسته بندی ها جشن هر یک از راه حل, مناطق, صنایع و بخش های در سطح جهانی است که در آن فن آوری های مایکروسافت استفاده می شود. مایکروسافت معرفی ده دسته جدید در این سال از جمله اولین جامعه پاسخ جایزه که به رسمیت می شناسد همکاران را ساخته اند که یک تفاوت بزرگ ارائه نوآورانه و منحصر به فرد خدمات و یا راه حل برای کمک به حل مشکلات مشتریان و جامعه بی سابقه ای در طول این زمان.

فینالیست ها و برندگان برای همه مایکروسافت شریک جوایز سال انتخاب شد از بیش از 3300 نامزد های جمع آوری شده از بیش از 100 کشور مختلف در سراسر جهان بر اساس تعهد خود را به مشتریان خود را حل و تاثیر آن بر بازار و نمونه استفاده از فن آوری های مایکروسافت.

“این یک افتخار است برای تشخیص برندگان و فینالیست مایکروسافت 2020 شریک جوایز سال” گفت: Gavriella شوستر, شرکت, معاون رئیس جمهور, یک شریک تجاری مایکروسافت. “این همکاران رفتن بالا و فراتر از ارائه راه حل های به موقع است که حل چالش های پیچیده ای است که کسب و کار در سراسر جهان صورت — از برقراری ارتباط و همکاری عملا به کمک به مشتریان تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را با خدمات ابری Azure و فراتر از آن. من افتخار می کنم به احترام و تبریک می گویم هر برنده و فینالیست.”

جزئیات بیشتر در مایکروسافت 2020 شریک جوایز سال در دسترس هستند در Microsoft Partner Network, وبلاگ توسط Gavriella شوستر: https://blogs.partner.microsoft.com/mpn/congratulations-to-the-2020-microsoft-partner-of-the-year-awards-winners-and-finalists/.

لیست کامل از دسته برندگان و فینالیست از جمله Microsoft کشور شریک از سال برندگان جایزه برای سال 2020 در دسترس است https://aka.ms/POTYA_WinnersFinalist_List. برای اطلاعات بیشتر https://partner.microsoft.com/en-us/inspire/awards.

مایکروسافت (Nasdaq “MSFT” @مایکروسافت) را قادر می سازد انتقال دیجیتال برای عصر هوشمند ابر و هوشمند لبه. ماموریت آن این است برای توانمند سازی هر فرد و هر سازمان بر روی این سیاره برای دستیابی به بیشتر.

در مورد مایکروسافت الهام بخش

مایکروسافت الهام بخش را فراهم می کند مایکروسافت شریک جامعه با دسترسی به کلید های بازاریابی و استراتژی های کسب و کار, رهبری و اطلاعات مربوط به مشتری خاص راه حل های طراحی شده برای کمک به شرکای موفقیت در بازار است. مایکروسافت الهام بخش را فراهم می کند با متنی آموزنده و فرصت های یادگیری پوشش فروش, بازاریابی, خدمات و فن آوری است. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت https://partner.microsoft.com/en-us/inspire.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de