لهستان مخالفان در انتخابات ریاست جمهوری نتیجه

مخالفان اتحاد لعنتی ریاست جمهوری رای به عنوان “نه یک انتخابات منصفانه” — اما لیبرال مدنی پلت فرم چهره یک نبرد دشوار با لهستان در دیوان عالی کشور است. محافظه کار وقت آندره Duda دقت موفق به کسب رای.

اصلی ترین حزب مخالف در لهستان در روز پنج شنبه راه اندازی یک چالش قانونی به انتخابات ریاست جمهوری نتیجه را دیدم که نامزد خود را محدود به از دست دادن محافظه کار رئیس جمهور آندره Duda.

اپوزیسیون مدنی پلت فرم (PO) حزب ادعا می کند Duda دریافت ناعادلانه کمپین افزایش از پوپولیستی جناح راست قانون و عدالت حزب (PiS) که در حال حاضر در دولت و متفقین با Duda.

لهستان کمیسیون انتخابات روز دوشنبه گفت: وقت Duda برنده دومین دوره پنج ساله با 51.03 درصد از آرا در حالی که ورشو شهردار و پو نامزد Rafal Trzaskowski شمارش 48.97%.

این رئیس جمهور است که عمدتا بدون قدرت اجرایی — اما موقعیت قادر به وتو قوانین را به جلو توسط حاکم PiS ،

نبرد دشوار

مخالفان این حرکت تا حد زیادی دیده می شود به عنوان بعید است که موفق می شوند به ویژه پس از دادگاه عالی جدید رئیس جمهور منصوب شد و در ماه مه با حمایت دولت محافظه کار.

دادگاه عالی دارای 21 روز به بررسی همه اعتراضات انتخاباتی و تعیین اگر هر گونه تضعیف انتخابات است.

“آن بود و نه عادلانه انتخابات گفت:” باربارا Nowacka از مدنی پلت فرم قبل از تشکیل پرونده اعتراض.

در اوایل این هفته پس از تبریک Duda در انتخابات Trzaskowski به نام رئیس جمهور را به “خود را از حزب سیاسی.”

“من امیدوارم که رئیس جمهور خواهد شد نمایش بیشتر استقلال در دور دوم خود را” طرفدار اتحادیه اروپا شهردار اضافه شده است.
ادامه مطلب: نظر: Duda را گشتند در لهستان خواهد تعمیق اختلافات

سازمان امنیت و همکاری در بدن نظارت بر انتخابات گفت: جولای 12 رای سازمان یافته و حرفه ای به طور کلی, اما اشاره کرد که این کشور پخش عمومی مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک ابزار کمپین برای Duda.

“این بسیار تیز کمپین احتمالا بیش از حد تیز در زمان” Duda گفت: هواداران لبه به خارج Trzaskowski. “اگر کسی جرم کلمات من لطفا به من ببخش. و به من فرصت بهبود در پنج سال آینده.”

stb/rs (AP, AFP)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>