CFPB عمل طول می کشد برای کمک به کارفرمایان توسعه پس انداز اضطراری برنامه برای افزایش کارگر انعطاف پذیری مالی

مصرف کننده حمایت مالی اداره (دفتر) امروز اعلام کرد که آن را صادر انطباق کمک بیانیه از نظر قالب (CAST قالب) تحت انطباق آن کمک گودال ماسهبازی (CAS) سیاست برای ساخت مشترک المنافع, Inc (مشترک المنافع). کارفرمایان علاقه مند به ایجاد یک پس انداز اتوماتیک (ذخیره) برنامه به عنوان یک راه برای کارکنان برای ساخت اورژانس پس انداز و مالی خود را افزایش تابآوری پس از آن قادر به استفاده از بازیگران قالب به عنوان پایه ای برای یک نرم افزار برای دریافت تایید از اداره به ایجاد چنین یک برنامه است.

تحت یک ذخیره خودکار برنامه های جدید و کارکنان موجود خواهد بود قادر به ساخت اورژانس پس انداز با کارگردانی بخشی از درآمد خود را به حساب های موجود در یک موسسه مالی انتخاب کنند. اگر یک کارمند تعیین یک حساب کارفرما خواهد ایجاد یک ذخیره خودکار حساب کارمند در یک موسسه تعیین شده توسط کارفرما. ذخیره خودکار برنامه ها خواهد بود ساختار مشابه به صورت اتوماتیک 401(k) پس انداز بازنشستگی برنامه ها و کارکنان را دریافت خاصی متوجه پیشرفت و حق شرکت نمی کنند.

یک 2019 گزارش فدرال رزرو نشان داد که 37 درصد از بزرگسالان نمی تواند پوشش 400 دلار هزینه با پول نقد یا معادل پول نقد. برای 25 درصد از این بزرگسالان رایج ترین رویکرد برای پرداخت هزینه با استفاده از یک کارت اعتباری و سپس حمل یک تعادل است. دوازده درصد از بزرگسالان گفت: آنها خواهد بود قادر به پرداخت هزینه به هر وسیله.

نظارتی و عدم اطمینان می تواند مانع توسعه محصولات نوآورانه و خدمات با پتانسیل به نفع مصرف کنندگان است. برای تشویق نوآوری در سال گذشته این اداره معرفی CAS سیاست را قادر می سازد که تست های مالی محصول و یا خدمات وجود دارد که در آن مقررات عدم قطعیت است. پس از اداره ارزیابی محصول و یا خدمات برای رعایت مربوط به قانون مصوب متقاضی که مطابق با حسن نیت با شرایط تصویب خواهد شد که “بندر امن” از مسئولیت برای مشخص رفتار در طول دوره آزمایش. این سیاست شامل یک ارائه در مورد بازیگران قالب که اجازه شخص ثالث اشخاص مانند ارائه دهندگان خدمات و یا غیر سود به امن یک قالب است که می تواند در خدمت به عنوان پایه و اساس برای تصویب برنامه های کاربردی از نهادهای تحت پوشش که تامین مالی مصرف کننده محصولات و یا خدمات است. مصوبات بر اساس مشترک المنافع بازیگران قالب ارائه خواهد شد حفاظت از مسئولیت تحت “استفاده اجباری” مقررات صندوق الکترونیکی انتقال عمل می کنند و این اداره در اجرای مقررات انجمن تجارت آزاد اروپا, تنظیم, E.

کشورهای مشترک المنافع این نرم افزار ممکن است در اینجا یافت نشد: https://files.consumerfinance.gov/f/documents/cfpb_commonwealth_no-action-letter-request.pdf

مشترک المنافع بازیگران قالب ممکن است در اینجا یافت نشد: https://files.consumerfinance.gov/f/documents/cfpb_commonwealth_no-action-letter.pdf

###

مصرف کننده حمایت مالی اداره یک قرن 21 سازمان است که کمک می کند تا امور مالی مصرف کننده بازار کار به طور منظم شناسایی و پرداختن به رده های غیر ضروری و یا بی جهت سنگین مقررات ساخت قوانین موثر توسط به طور مداوم اجرای فدرال مالی مصرف کننده قانون و با توانمند سازی مصرف کنندگان را بیشتر کنترل اقتصادی خود را زندگی می کند. برای اطلاعات بیشتر consumerfinance.gov.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de