مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند یکی دیگر از رسانه های حمله رعد اسا برای ‘کنترل دستور کار.’ آن کار نمی کند.

با شروع در سال آخر سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به صورت دوره ای تکرار به خود وکیل شخصی و سیاسی مدافع رودی جولیانی یک کلید سه کلمه عبارت است. “کنترل دستور کار” او می خواهم خصوصی خود بگویید وکیل با توجه به سه نفر که شنیده ایم رئیس جمهور به این می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد با استقرار این عبارت به طور خاص هنگامی که اظهار نظر و attaboying, جولیانی, آخرین, تلویزیون, حضور, رسانه, بازدید که در زمان به نوبه خود comically مجادله و کج شدن خاموش ریل و به نظر می رسد برای ایجاد بزرگتر روابط عمومی سردرد از آنها با ارزش است. مهم نیست که رئیس جمهور به طور معمول توصیه می شود. بنابراین اغلب نقطه نیست برای حفظ صلح اما به لگد کردن گرد و غبار و مبارزه با رسانه ها و سعی کنید به زور رسانه های خبری برای پوشش دادن و بحث در مورد موضوعات در مغلوب ساختن پیشی جستن نظر, همه در امید swaying یا muddying افکار عمومی.

این یک استراتژی است که در خدمت این رئیس جمهور به خوبی و با شاید بزرگترین نتیجه نهایی نتیجه انتخابات 2016. اما رئیس جمهور ترجیح استراتژی رسانه های از همه جا حضوری همیشه نمی پرداخت. آن را متوقف نمی خانه از سقوط به دموکرات ها در سال 2018 midterms و تهمت و جولیانی ارادت به تاکتیک مسلما باعث واکنش های زنجیره ای که منجر به رییس جمهور شدن استیضاح.

به خصوص اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک انتخاباتی یا سیاسی با اتصال به عنوان با انتخابات میان دوره ای او خواهد شد و تقاضا برای کارکنان خود را که او به عنوان بسیاری از مصاحبه به دفتر بیضی شکل که ممکن است که به عنوان بسیاری از “اختصاصی” در تلویزیون و کابل دریافت اخبار پخش شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به تهمت و تقریبا همه سیاسی خود گلایه می توان ثابت اگر او می تواند فقط فرمان خدا مقدار زیادی از توجه رسانه ها. او چسبیده به این مفهوم حتی زمانی که آن را به طور چشمگیری به چالش کشیده مانند اوایل این سال هنگامی که او به طور منظم حضور در کاخ سفید coronavirus جلسات خود را ویران نظرسنجی اعداد منجر به ارشد و مشاوران و التماس او را به جلوگیری از انجام آنها و در نهایت منجر به رئيس جمهور توقف ظاهر خود را.

اما در حال حاضر با روزانه خود را بر روی دوربین جلسات طولانی رفته و او 2020 کمپین مبارزه با جو بایدن در این میان برگ برنده را از دست داده و جهانی همه گیر را درهم شکست اقتصاد آمریکا و توده ای جنبش اعتراضی—رئیس جمهور و کاخ سفید بار دیگر از بازگشت به آشنایی برنامه و بازی های نصب یکی دیگر رسانه ها حمله رعد اسا برای برآوردن مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه. چندین منابع نزدیک به رئیس جمهور می گویند که او احساس می کند این حرکت را بهبود بخشد 2020 شانس به عنوان های مختلف تلاش دیگر در یک کمپین راه اندازی مجدد و تجهیز نشدن سقوط تخت و یا به پایان رسید در مطلق فاجعه است.

تا کنون هیچ مدرکی وجود ندارد که رسانه ها حمله رعد اسا در حال کار است.

از اواخر ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن انجام مصاحبه با Telemundo, خاکستری, تلویزیون CBS Townhall, واشنگتن پست, سینکلر فاکس نیوز و فاکس کسب و کار. از آخر این هفته رئیس جمهور ایستاده در بسیاری از رای گیری عمومی در برابر presumptive 2020 دموکراتیک بایدن نامزد باقی مانده در مجازات کم است. و در روز یکشنبه, Fox پخش شد و در عین حال یکی دیگر از نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن که حتی برخی از رئيس جمهور در نزدیک ترین متحدان دیدم به عنوان یک اتلاف وقت است.

او است رفتن به دریافت یک درصد خاصی از بینندگان فاکس رای گیری برای او مهم نیست که چه, بنابراین آن را می سازد هیچ حس به خطر می خواهم که این اواخر در چرخه انتخابات به ویژه هنگامی که او را نمی برد.

در مصاحبه با رادیو فردا یکشنبه میزبان Chris Wallace آنها تهمت قبلا تمسخر به عنوان یک “مایک والاس سرحال” رئیس جمهور ادعا کرد اکثریت قریب به اتفاق جدید COVID-19 نفر در ایالات متحده صرفا افراد جوان “با sniffles” و گفت: از افزایش تلفات “این است آنچه در آن است.” در جای دیگر در این مصاحبه تهمت رو به عجیب و غریب و بیش از بحث های اخیر خود شناختی نتایج آزمون با تهمت و ادعا کردند که سوالات امتحان “بسیار سخت” و والاس روشن است که یکی از این سوالات فقط می پرسد بیمار به درستی شناسایی یک تصویر از یک فیل.

“هیچ هیچ هیچ” رئیس جمهور جامعی در فاکس نیوز لنگر. “شما می بینید که همه ارائه اطلاعات نادرست است.”

نه هر خانه در Trumpworld یا در خدمت رییس جمهور در بر داشت عقب و جلو مفید است. یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به The Daily Beast در روز یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد که “دلیل منطقی” برای رئیس جمهور برای انجام والاس نشان می دهد در این زمان. پرسید: چرا تهمت تصمیم به انجام فاکس نیوز یکشنبه در حال حاضر یکی دیگر از منابع نزدیک به رئیس جمهور بلافاصله پاسخ داد: “من نمی لعنتی می دانم.”

این فرد افزود: “او برای رفتن به یک درصد خاصی از بینندگان فاکس رای گیری برای او مهم نیست که چه, بنابراین آن را می سازد هیچ حس به خطر می خواهم که این اواخر در چرخه انتخابات به ویژه هنگامی که او را نمی برد.”

و در روز یکشنبه, Anthony Scaramucci تهمت سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات است که پس از تبدیل شدن به یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن دشمن ارسال شده به توییتر است که “کریس والاس مصاحبه بایدن مبارزات انتخاباتی آگهی.” (در روز بعد معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی مقامات در واقع تصرف در soundbites از نشستن به پایین.)

هنوز هم دیگران را در رئیس جمهور مدار به دنبال کار refs و به سادگی والاس مشکل است.

“کریس والاس به نظر می رسد شده اند و درس گرفتن از جیم آکوستا. او با تمرکز بر خرده و تفرقه سطوح به جای اینکه به مسائل واقعی” سابق تشکر. جک کینگستون (R-GA) یک زمان تهمت قائم مقام گفت: روزانه وحش در یکشنبه شب افزود: “من می خواهم برای دیدن مشابه بدون نگه می دارد-منع مصاحبه از جو بایدن.”

در جای دیگر در “بدون نگه می دارد-منع” مصاحبه فاکس میزبان گفت: رئیس جمهور که با کمتر از چهار ماه تا انتخابات در ماه نوامبر “در این مرحله شما از دست دادن.” او در توصیف این نتایج جدید نظرسنجی فاکس نیوز که تا به حال بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن 49 درصد به 41 درصد در میان رای دهندگان ثبت شده.

“اول از همه من از دست دادن نیست چرا که اینها جعلی نظرسنجی” رئیس جمهور پاسخ داد. “آنها جعلی در سال 2016 و در حال حاضر آنها حتی بیشتر جعلی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de