Aon plc جهانی پیشرو حرفه ای شرکت خدمات ارائه طیف گسترده ای از خطر, بازنشستگی, سرمایه انسانی و راه حل های بهداشت منتشر کرده است لیست بخش 50® بالا انجام شرکت های بیمه برای سال 2020, شناسایی شرکت های ایالات متحده است که باید دست برتر عملکرد مالی. بخش بنچمارک پیشرو عملیاتی و جبران خسارت تعیین معیار و بهترین شیوه های خدمات برای شرکت های بیمه.

نکات برجسته کلیدی از لیست عبارتند از:

 • در این بخش 50 ملک-تلفات گروه از شرکت های بیمه تولید 10.9 درصد قانونی بازگشت به طور متوسط حقوق صاحبان سهام از سال 2015 تا 2019 در مقایسه با 7.3 درصد برای ملک-تلفات صنعت به طور کلی.
 • در این بخش 50 زندگی-سلامت گروهی از شرکت های بیمه تولید 17.4 درصد قانونی بازگشت به طور متوسط حقوق صاحبان سهام از سال 2015 تا 2019 در مقایسه با 9.5 درصد برای زندگی-بهداشت و درمان صنعت به طور کلی.

علاوه بر دستیابی به سطح بیشتری از درآمد این بخش را 50 شرکت نیز عملکرد بهتری نسبت به دیگر معیار کلیدی:

 • در این بخش 50 زندگی و سلامت, گروه شرکت های رشد این صنعت برای پنج سال بیمه مازاد رشد (19.0 درصد در مقایسه با 18.1 درصد) و رشد درآمد (34.3 درصد در مقایسه با 7.1 درصد).
 • در این بخش 50 اموال مصدوم شد و 6.0 درصد پایین تر برای پنج سال در ترکیب (نسبت 93.9 درصد نسبت به صنعت 99.9 درصد) و رشد policyholder مازاد توسط 19.7 درصد نسبت به 10.1 درصد برای صنعت برای دوره پنج ساله از سال 2014.
 • خالص حق بیمه های نوشته شده برای این بخش را 50 ملک-تلفات گروه رشد 49.4 درصد در مقایسه با صنعت 25.6 درصد رشد داشته است.

“در انتخاب بخش 50 ما شناسایی شرکت هایی که تصویب ثبات مالی مورد نیاز و اندازه گیری توانایی خود را به رشد در حالی که حفظ سرمایه قوی مواضع و اختصاصی نتایج گفت:” جف Rieder شریک و رئیس بخش بنچمارک در Aon.

در این بخش 50 معیار گروه نیز همچنان برای رسیدن به هزینه های پایین تر نسبت:

 • در سال 2019 هزینه نسبت به درآمد بودند 9.0 درصد پایین تر برای این بخش 50 ملک-تلفات گروه از شرکت ها و 11.7 درصد پایین تر برای این بخش 50 زندگی-گروه بهداشت نسبت به این صنعت است.

برای یک لیست کامل از 2020 بخش 50 شرکت و یا به منظور یک بخش را 50 گزارش در مقایسه با یک فرد شرکت نتایج به بخش 50 معیار برای انتخاب معیارهای, رفتن به ward.aon.com/ward-benchmarking/wards50.

روش

به توسعه این بخش را 50 فهرست سالانه از بالا انجام شرکت های بیمه Aon تجزیه و تحلیل عملکرد مالی تقریبا از 2900 ملک-تلفات شرکت های بیمه و نزدیک به 700 زندگی-سلامت شرکت های بیمه مستقر در ایالات متحده شناسایی نوازندگان برتر در هر بخش بر اساس اطلاعات عینی و ذهنی کیفیت اقدامات است. هر شرکت در لیست را تصویب کرده است تمام ایمنی و سازگاری صفحه نمایش و زمانی عملکرد برتر بیش از پنج سال قرار گرفت. این است که 30 سال متوالی Aon است انجام تجزیه و تحلیل.

هر شرکت باید تصویب اولیه ایمنی و قوام آزمون از جمله:

 • مازاد حق بیمه و حداقل 50 میلیون دلار برای هر یک از پنج سال تجزیه و تحلیل
 • درآمد خالص در حداقل چهار پنج سال گذشته
 • ترکیب رشد سالانه حق بیمه بین -10 درصد و 40 درصد

Aon بررسی ثبات مالی تمام شرکت ها برای اطمینان حاصل شود که آنها پتانسیل برای رشد در حالی که حفظ مالی قوی و ارقام. شرکت هایی که تصویب ایمنی و قوام آزمون به ثمر رساند در زیر عملکرد اندازه گیری:

 • پنج سال میانگین بازده متوسط حقوق صاحبان سهام
 • پنج سال میانگین بازده متوسط دارایی
 • پنج سال دمای بازگشت بر مجموع درآمد
 • پنج سال رشد در درآمد
 • پنج سال رشد مازاد
 • پنج سال میانگین ترکیب نسبت* * * *

* قابل اجرا تنها به اموال-تلفات شرکت های بیمه.

بخش پیشرو در ارائه معیار و بهترین شیوه مطالعات برای صنعت بیمه تجزیه و تحلیل کارکنان سطوح جبران شیوه های کسب و کار و هزینه های برای همه مناطق عملیات شرکت و کمک به بیمه گران, اندازه گیری نتایج در مقایسه با گروه همسالان بهینه سازی عملکرد و بهبود سودآوری است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید ward.aon.com.

در مورد Aon
Aon plc (NYSE: AON) یک پیشرو جهانی حرفه ای شرکت خدمات ارائه طیف گسترده ای از خطر بازنشستگی و بهداشت و درمان راه حل. ما 50,000 همکاران در 120 کشور توانمند سازی نتایج برای مشتریان با استفاده از اختصاصی داده ها و تجزیه و تحلیل به ارائه بینش که باعث کاهش نوسانات و بهبود عملکرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de