سوریه حزب بعث و متحدان آن موفق به کسب اکثریت در انتخابات مجلس که با تاخیر دو بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. The exiled مخالفت با برچسب رای “مسخره است.”

سوریه حاکم حزب بعث و متحدان آن را به دست آورد به طور گسترده ای انتظار می رود اکثریت در انتخابات پارلمانی که برگزار شد در سراسر دولت تحت کنترل مناطق جنگ زده کشور, با توجه به نتايج اعلام شده در روز سه شنبه.

رئیس جمهور بشار اسد و ائتلاف نامزدها که در اعتراض به انتخابات تحت “وحدت ملی” لیست برنده 177 از 250 کرسی در روز یکشنبه رای دادن.

مردم در انتخابات بود و در 33 درصد نسبت به 57 درصد در سال 2016 گفت: سمیر Zamreeq از کشور کمیسیون انتخابات.

Zamreeq همچنین گفت که هر نامزد نه با نتایج راضی “است که به عنوان ارائه شکایت خود را ظرف سه روز” با شروع چهارشنبه.

بیش از 7000 ایستگاه های رای گیری شد راه اندازی در سراسر دولت تحت کنترل بخش هایی از کشور است. رای گیری نیز در محل سابق مخالفان-برگزار مناطق برای زمان پس از نیروهای دولتی بطوریکه مقدار از خاک آن را از دست داد و در آغاز جنگ ،

ادامه مطلب: نظر: اروپا و آمریکا باید به طور کامل شکست خورده در سوریه

پای صندوق های رای آمده در زمانی که سوریه, چهره های بین المللی تحریم ها و فرو ریختن اقتصاد است. ارزش پوند سوریه کاهش یافت در ماه های اخیر با تحریم های آمریکا اجرا شده در ماه گذشته به پیچیدگی وضعیت.

بسیاری از 1,658 نامزدهای زد بر تعهد به احیای اقتصاد و بازسازی زیرساخت های تخریب شده توسط نه سال جنگ.

‘نه منصفانه’

سوریه و اپوزیسیون در تبعید محکوم انتخابات به عنوان یک شم. “به سادگی قرار دادن این انتخابات نامشروع. رژیم انتخاب نامزدها حتی مستقل هستند و آنها در انتخاب آنها” گفت: Yehya Aridi, یک عضو اپوزیسیون کمیته در سازمان ملل متحد در مذاکرات صلح در ژنو است.

“مردم در سوریه ندارد, آزادی رای … این بود که یک تئاتر بازی توسط رژیم” Aridi گفت: آلمان آژانس خبری DPA.

واشنگتن روز دوشنبه تقبیح رای به عنوان “مرحله موفق” و “غیرآزاد.”

“رژیم اسد انجام تقلب در انتخابات پارلمانی دیروز و رای بود و نه منصفانه. سوریه و جهان نیست, فریب این آخرین نمونه از اسد فساد و سرکوب” گفت: وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی مورگان Ortagus.

انتخابات به تعویق افتاد دو بار از آوریل با توجه به این رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که 540 نفر و در سمت چپ 31 مرده در کشور با توجه به آمار رسمی.

adi/nm (AP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de