یک بازیکن حرفه ای پوکر پیدا شد ‘به شدت سوخته است.’ او به قتل بیش از قمار است ؟

مقامات در حال بررسی این که آیا این وحشتناک قتل یک بازیکن پوکر حرفه ای که سوخته باقی مانده بودند در یک کنترل از راه دور میشیگان پارک در این ماه است به او متصل قمار.

سوزی Zhao, 33, گذشته دیده می شد حدود 5:30 p. m. در جولای 12 توسط مادرش سفید Lake Township اداره پلیس گفت: روزانه وحش. روز بعد او را “به شدت سوخته” بدن کشف شد در حدود 8:05 صبح در یک پارکینگ در نزدیکی پونتیاک دریاچه تفریحی منطقه حدود یک ساعت خارج از دیترویت.

“شما باید برای تعیین اینکه آیا یا نه این است که یک پوشش یا این ممکن است برخی از مرتب کردن بر اساس تلافی جویانه حادثه به دلیل حرفه ای” White Lake Township کارآگاه کریس Hild گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات در حال تلاش برای درک انگیزه پشت سر او “اسرار مرگ” و درخواست هر شاهدان دیده اند ممکن است طرفدار بازیکن پوکر شناخته شده در مدار به عنوان “Susie Q” در ساعت او گم شده بود. این هفته FBI پیوست مقامات محلی در تحقیقات.

یک سخنگوی Oakland County معاینات پزشکی گفت: روزانه وحش که ژائو را علت مرگ این است که در حال حاضر ناشناخته در انتظار یک کالبد شکافی و سم شناسی نتایج.

Kinga شده است که دوستان با ژائو از هفتم, 6کلاس هفتم گفت: روزانه وحش که ژائو منعکس بین شهرهای مختلف از جمله لس آنجلس و لاس وگاس و فلوریدا—هر دو برای او و به خاطر او بود “jet-setter.”

با توجه به PokerNews.com ژائو موفق شد در حرفه ای کارگر جهان garnering چندین عمیق اجرا می شود در سری جهانی پوکر رویداد اصلی—قرار دادن 90 در سال 2012 به کسب درآمد $73,805.

“من فکر نمی کنم تا کنون وجود دارد هر چیز دیگری که او می خواست به انجام. او در بازی پوکر از سن بسیار جوان” مردیت Rogowski یکی دیگر از دوستان دوران کودکی گفت: روزانه وحش. “این یک شگفتی است. او بسیار پررنگ بود و هر چه او می خواست به انجام. هر زمان که ما صحبت در مورد کار او بسیار سهل انگار. اما من نمی دانم آن را طاقت فرسا می شود که در جهان آن ساعت و برخی از مردم او ملاقات نیست دقیقا واقعی است.”

کلیتون فلچر یک همکار بازیکن که در بازی با ژائو برای بیش از پنج سال در توئیتر خود نوشت “او یکی از bubbliest و با نشاط ترین مخالفان من و ام تا به حال. او یک بازیکن که هم دوست داشت به آن لذت ببرید در جدول است.”

بیش از این دوره از زندگی حرفه ای اش ژائو برنده $224,671 با توجه به پوکر پایگاه داده هندون اراذل و اوباش. اما با وجود موفقیت او به تازگی نقل مکان کرد به میشیگان در ژوئن 9.

Kinga تاکید کرد که “سخت ترین قسمت در مورد تمام این” است و نه دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است به او ، توصیف ژائو به عنوان یک “سرگرم کننده, خروجی, مثبت و شامپانی” Wierzbicka او گفت که او نمی تواند حتی بر روی تعداد “یک دست” هر خاطرات منفی در مورد 33 ساله.

“او ارزش دوستی و او به ارزش های خانوادگی و او بود که همیشه درست خودش. او همیشه خود را به سبک خود او چیز — من فکر می کنم که چرا مردم او را دوست داشت در پوکر. او عینک کلاه و جواهرات خود را و است که همیشه او چیزی” Kinga گفت.

“من فقط آرزو می کنم من تا به حال یک سرنخ در مورد آنچه در جریان است و چه اتفاقی افتاده است. ما فقط می خواهید سریع عدالت و بسته شدن” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de