مغلوب ساختن پیشی جستن بالند در مورد Siccing 75K ‘دشوار’ فدرال در شهرهایی مثل شیکاگو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا mused در روز پنج شنبه شب در مورد ارسال دهها هزار نفر از ماموران فدرال به شهرستانها عمده ایالات متحده شاهد ناآرامی و ادعا او می تواند “حل این مشکلات خیلی سریع” اگر کسانی که در شهرستانها فقط “دعوت” را 75,000 “دشوار” فدرال او ظاهرا آماده برای رفتن.

تهمت که به تازگی اعلام کرد یک “موج” از صدها نفر از اف بی آی و وزارت دادگستری پرسنل به شیکاگو به ظاهر مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز mused در آشکارا در مورد اخیر “قانون و نظم” فشار با رادیو فردا میزبان و محرم نزدیک Sean Hannity.

رئیس جمهور برای اولین بار به ارمغان آورد تا پورتلند است که در حال حاضر صحنه فدرال سرکوب ضد نژادپرستی تظاهرات و مباهات است که او اعزام DHS عوامل و بینام و نشان مقامات فدرال “از آنجا که آنها آنارشیست ها.”

“است که یک سطح مردم دیده نشده” رئیس جمهور نعره میکشید. “اما آنها آنارشیست ها. آنها وحشی برای 51 روز. و ما در رفت و آنها انجام یک کار بزرگ است. رفتن آنها به rip کردن دادگاه, زرق و برق دار در دادگاه فدرال. بنابراین ما رفت و ما شده اند بسیار قوی است.”

پس از تمسخر پورتلند شهردار تد ویلر برای گرفتن اشک تانک توسط ماموران فدرال در روز چهارشنبه شب crowing که “آنها زدم جهنم از او” تهمت اصرار داشت که او می خواست به “کمک به شهرستانها.” و او چه بود ارائه به شهرداران از شهرستانها مانند دیترویت و شیکاگو ؟

“ما به تمام شهرستانها هر یک از شهرستانها” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما آماده هستیم. ما شما را 50,000, 60,000 افرادی که واقعا می دانم آنچه آنها در حال انجام است. آنها قوی است. آنها دشوار است. و ما می تواند به حل این مشکلات خیلی سریع اما همانطور که می دانید ما به دعوت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه برای اضافه کردن که “در برخی از نقطه ما باید برای انجام کاری بسیار قوی تر از بودن دعوت شده است.”

Hannity, در ضمن بستن خشونت در شهرهای بزرگ دموکراتیک به رهبری, تعجب با صدای بلند اگر رئیس جمهور یک پیام به “افرادی که به رخ کشیدن و استدلال می کنند و می گویند شما لازم نیست که یک شانس برنده شدن نیویورک و ایلینوی کالیفرنیا و واشنگتن?”

شکایت که “لیبرال دموکرات” نیست “احترام پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا دموکراتیک فرمانداران و شهرداران به صراحت گفتن پلیس به مبارزه با جرم و جنایت.

“آنها می گویند به آن را انجام دهد” رئیس جمهور huffed. “این یک فلسفه است. اجازه دهید من به شما بگویم اگر جو بایدن تا کنون در کل کشور خواهد بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت دور برگشت به شیکاگو که اخیرا عمده نقطه کانونی در فاکس نیوز, برنامه نویسی تصریح می کند که مردم به او بگویید که “آنها نمی توانند باور چه می گذرد” قبل از ارجاع اخیر تیراندازی در این شهر است.

“این شرم آور” او بانگ زد. “و ما می تواند آن را حل کند و اگر آنها دعوت ما در, ما می خواهم به در با 50000 به 75,000 مردم است. ما قادر خواهد بود به آن را حل کند مانند شما نمی خواهد باور آن سریع است.”

قبل از حل و فصل برای گسترش عملیات افسانه زمانی که او اعلام کرد که “موج” رئیس جمهور بخش خصوصی می خواستم یک پرتلند-سبک حمله در شیکاگو است. تجسم یک “دوربین-آماده نشان می دهد از نیروی” مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم ماموران فدرال به خیط و پیت کردن باند های خشونت آمیز رهبران و ترک آنها را “تکان دادن در چکمه های خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de