دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان می کند او را اغلب ” رسانهها بدون تفکر در Barstool ورزشی مصاحبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم فقط در مورد به عنوان درونگرا به عنوان او قادر به گرفتن طی مصاحبه ای با Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal این هفته در کاخ سفید است.

مصاحبه شامل چنین hard-hitting پرسش که: “آیا شما عاشق انجام توییتر؟”

“مواقعی وجود دارد که من آن را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن با لبخند گفت:. “بیش از حد گاهی اوقات درست است؟” پس از اخذ اجتماعی-رسانه گورو دن Scavino خود را به تایید زمان تعداد پیروان این رئیس جمهور افتخار خود را “بسیار بزرگ صدا” در “جعلی اخبار” افزود: “این بسیار مهم است برای من.”

سپس Khazaal که مطمئن ساخته شده به اشاره است که او نام مستعار “ال پرزیدنت” پرسید: اگر رئيس جمهور واقعی همیشه توییتهایی چیزی و سپس از خواب بیدار روز بعد و فکر می کند “Aw مرد, من آرزو می کنم من ارسال کنید که یکی از.”

“اغلب” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “بیش از حد اغلب.” او سپس به توضیح است که “در روز” مردم می نوشتن یک نامه و سپس آن را در یک کشو و تصمیم بگیرید روز بعد اگر آنها در واقع می خواستم به پست الکترونیکی آن است. “اما ما نمی انجام این کار با توییتر,” او گفت:. “ما آن را بلافاصله احساس می کنیم و سپس شما شروع به گرفتن تماس های تلفنی.”

هنگامی که کارکنان خود را می پرسد و او سوالاتی مانند “آیا شما واقعا به این می گویند؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اولین پاسخ این است که اغلب “چه اشکالی داره؟”

“شما می دانید آنچه که من پیدا کنید ؟ این توییت این رسانهها که شما در مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. او اشاره نمی هر گونه نمونه های خاص, اما آن را کاملا امکان پذیر اخیر تصویری از یک حامی بارها و بارها فریاد “قدرت سفید!” ممکن است در ذهن او بوده است (در میان دیگر infamously متعصب و یا توطئه رسانهها).

Khazaal سپس پرسید تهمت دقیقا چگونه او به پایان می رسد تا retweeting بسیاری از “دیوانه” مردم است. “شما حتی نمی, نگاه, شما فقط دکمه پاسخ شما فقط آتش از ران!” او گفت:.

“خب شما نگاه کنید به چیزی است که به نظر می رسد خوب و شما نمی بررسی آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “و شما اصلا نگاه دقیقا همان چیزی است که بر روی کلاه ایمنی است که در مینیاتور و شما نمی آن را منفجر. اما من در بر داشت تقریبا همیشه این رسانهها که شما در مشکل است.”

“من دیده ام که کمی با شما” Khazaal توافق قبل از حرکت به طعمه مغلوب ساختن پیشی جستن به سطل زباله Dr. Anthony Fauci.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de