فاکس برایان Kilmeade Scolds تهمت کمپین Spox: “آیا تماس فاکس نیوز نظرسنجی جعلی’

Fox & Friends میزبان برایان Kilmeade ایستاده بود تا برای خود شبکه رای گیری عملیات در صبح روز جمعه rebuking تهمت کمپین سخنگوی هوگان Gidley برای تماس با اکثر نظر سنجی ها “جعلی”.

یک دسته از نظرسنجی جدید نشان داد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با آگهی در کلید میدان نبرد آمده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود به منظور امن مجدد انتخابات است. فاکس نیوز’ آخرین نظرسنجی به عنوان مثال در بر داشت بایدن به راحتی ضرب و شتم رئیس جمهور در میشیگان و مینه سوتا و پنسیلوانیا است.

ظاهر می شود روز جمعه رئیس جمهور صبح های مورد علاقه, نمایش Gidley سعی در به رخ کشیدن در مورد به اصطلاح شور و شوق فاصله بین تهمت و بایدن رای دهندگان توسط outrightly رد پای صندوقهای رای نشان سابق veep trouncing رئیس جمهور.

“شما لمس کردن در برخی از نظر سنجی. بسیاری از کسانی که جعلی هستند” Gidley اعلام کرد. “آنها oversample دموکرات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی را در بحث مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی رسانه ای نمایش ها و کلیک در مقایسه با بایدن را به ادعا می کنند که رئیس جمهور است و بیشتر پشتیبانی در سراسر کشور.

Kilmeade اما در زمان این فرصت برای دفاع از خود در شبکه های نظرسنجی.

“من می دانم که مردم را پای صندوقهای رای است. آنها آن را انجام نمی جعلی آنها انجام یک کار واقعا خوب,” او گفت. “آنها ممکن است دقیق و در پایان, من نمی دانم.”

در حالی که Gidley اذعان کرد که “افراد بزرگ” او یک بار دیگر سوال دقت نظر سنجی.

“من نمی گویم آنها نوسترداموس. اما من فقط گفت: آنها ریاضی و آنها حرفه ای” Kilmeade retorted. “پس همین حالا تماس بگیرید نظرسنجی فاکس نیوز ‘،'”

تا حدودی متلاطم Gidley در ضمن تلاش برای یافتن زمینه های مشترک با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان و گفت: “خوب این روش ناقص است, حداقل چگونه است؟”

“این چیزی است که رئیس جمهور قبل گفت:” شرکت میزبان استیو Doocy پاسخ داد. “او شکایت کرده است که آنها یک نمونه کوچکتر از جمهوری خواهان است که نشان دهنده تعداد افرادی که رای دادند و زمان آخرین. و به طوری که است که در آن می آید.”

Gidley اخراج از فاکس نیوز, نظر سنجی می آید روز پس از یکی از شبکه خود مجریان علنا اعتراف به اعتماد نمی فاکس نظرسنجی که در میان بهترین در صنعت. پس از آزادی در هوا که او عمدا گمراه نظرسنجی, میزبان, ملیسا فرانسیس خواسته شده بود که آیا او معتقد است فاکس انتخابات “زباله.”

“من اعتماد ندارند هر رای گیری در همه بر اساس تجربه شخصی من” او پاسخ داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de