نظر: آیا خطرات غیر ضروری دوم coronavirus موج است و قطعا در آینده!

ما پرداخت قیمت گزاف به Sars-CoV-2 عفونت نرخ پایین به سطح قابل کنترل. ما می تواند به خطر اندازد همه چیز ما به دست آورده ام اگر ما همچنان به عمل مسئولانه می گوید Fabian اشمیت.

کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و نیوزیلند و بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به سرعت اعمال سختگیرانه مستند اقدامات و ترسیم عفونت های زنجیره ای برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این اقدام قاطع ثابت تا حد زیادی موفق است. عفونت نرخ به تدریج کاهش به سطح قابل کنترل.

این تعیین مراحل امان بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی از فروپاشی است. و اجازه داده اند بسیاری از اقتصادهای به آرامی به عقب بر گردیم در مسیر با وجود موانع اولیه.

این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از

در عین حال این بازگشت به حالت عادی نباید آرامش ما به یک از امنیت کاذب. ما باید مراقب باقی می ماند. Coronavirus همه گیر شده است. در واقع جهانی عفونت رای همچنان به افزایش تصاعدی این معنی است که هر روز بیشتر و بیشتر مردم همچنان به قرارداد ویروس. این بیماری همه گیر در حال حاضر خطرناک تر از همیشه قبل از.

ادامه مطلب: COVID-19 ردیابی برنامه های اثبات می شود یک مشکل کسب و کار در سراسر جهان

این ویروس به آمار کشورهای فقیر سیستم مراقبت های بهداشتی سخت ترین. و به خصوص کشورهای که در آن بسیاری از مردم فقیر زندگی می کنند در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. آن را نیز زده این کشورها که در آن رهبران باید اولویت سلامت اقتصادی بیش از آن که از شهروندان خود و حاضر به اعمال اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

میزان عفونت در آمریکا و برزیل به عنوان یک هشدار

کشورهایی مثل آمریکا و برزیل و هند و روسیه و آفریقای جنوبی و مکزیک هستند و هنوز هم از دیدن میزان عفونت افزایش می یابد. آنها به عبارت دیگر هنوز در میان اولین عفونت موج. بسیاری از کشورهای دیگر که خود را دیده اند عفونت منحنی های صاف, اما در حال حاضر ترس از موج دوم ممکن است از بلندی. چندین کشور عضو اتحادیه اروپا در حال حاضر گزارش جدید سنبله در عفونت.

موج دوم از عفونت است به احتمال بسیار زیاد. در حالی که ما قادر خواهد بود به آن را متوقف کند ما در حال حاضر می دانم که چگونه به آن کم کردن سرعت. این امکان پذیر خواهد بود اگر همه اعمال مسئولانه توسط فوق اجتماعات بزرگ, اجتناب از احزاب و دیگر رویدادهای عمومی. این همچنین بدان معنی رفتن در تعطیلات تنها خود را با نزدیکترین و عزیزترین.

اجتناب از جمعیت

کسانی که نمی توانید صبر کنید تا اجازه دهید موهای خود را پایین معاشرت و مالش شانه با دیگران اقدام خودخواهانه.

ادامه مطلب: Coronavirus: پایان سال برای اجرای واکسن ‘امکان’

ما در حال حاضر به پرداخت قیمت گزاف است. برخی از دست دوستان و اعضای خانواده به ویروس. بسیاری از دیگران را از دست داده اند شغل خود شده اند و یا مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود را.

به خاطر آنها و خود ما, ما باید همچنان به coronavirus جدی است. اخیر لغو محدودیت نمی دهد ما حق عمل بی پروا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de