شکنجه و آزار — دلخراش تجربه کره شمالی زندانی

پیونگ یانگ را رد کرد گزارش سازمان ملل متحد که به نقل از 100 زن که تجربه شکنجه و سوء تغذیه اجباری خشونت های جنسی و قتل های جدید کودکان متولد. جولیان Ryall گزارش.

سازمان ملل متحد گزارش شده است که با تمرکز بر نقض حقوق بشر مرتکب علیه زنان در کره شمالی پینوشت: این مصیبت از ده ها تن از زنان در دست دولت و ماموران امنیتی و پلیس است.

72 صفحه گزارش منتشر شده توسط دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر به طور همزمان در سئول و در ژنو, جزئیات طیف گسترده ای از نقض حقوق بشر در کره شمالی از جمله بازداشت در “شرایط غیر انسانی” محرومیت از مواد غذایی, شکنجه, کار اجباری و خشونت از جمله تجاوزات جنسی.

همه بیش از 100 مصاحبه بیش از یک دوره از 10 سال از سال 2009 گزارش داد گرسنگی به نقطه ای از سوء تغذیه. بسیاری از آنها را شاهد ضرب و شتم مسئولان زندان حامله بازداشت شدگان را به شدت که آنها سقط فرزند متولد نشده خود را. دیگران را دیدم نگهبانان rip جدید کودکان متولد از مادران آنها اسلحه و کشتن آنها.

تماس با DW به کره شمالی دائمی ماموریت سازمان ملل متحد در نیویورک در واکنش به این گزارش نمی شد جواب داد.

بیشتر بخوانید: سازمان ملل: کره شمالی تجاوز به زور عودت زنان

پیونگ یانگ انکار

قبل از انتشار گزارش سازمان ملل متحد ارائه شده بود به کره شمالی مقامات به دنبال نظرات. پیونگ یانگ قاطعانه رد جزئیات در این مطالعه و در گذشته متهم کرد سازمان ملل متحد از جعل گزارش خود در شمال شارژ این سازمان با یک ابزار ایالات متحده است.

در ماه دسامبر پس از مجمع عمومی سازمان ملل متحد محکوم شمال را “طولانی و مداوم” نقض حقوق بشر در سالانه رزولوشن های پشتیبانی شده توسط ده ها تن از کشورهای عضو پیونگ یانگ هشدار داد که ایالات متحده خواهد بود “پرداخت صمیم قلب” برای انتقاد از حقوق خود را ضبط.

ادامه مطلب: حقوق گروه: کره شمالی زنان شایع سوء استفاده جنسی

دفتر سازمان ملل متحد در سئول در ماه ژوئن 2015 با هدف خاص از مستند نقض حقوق بشر در کره شمالی و در زمان مناسب در آینده از رسیدگی به پرونده کسانی که متهم به جنایت علیه بشریت است. برای این گزارش جدید محققان در مصاحبه با زنانی که فرار کرده بود کره شمالی شده بود اما پس از آن بازداشت و عمدتا در چین و زور عودت و مجازات شوند. مصاحبه صورت گرفت و پس از آنها قادر به فرار برای بار دوم و پیدا کردن پناهگاه در کره جنوبی.

بر اساس این گزارش زنان اختصاص اندکی بیش از 80 درصد از 1,047 افرادی که موفق به رسیدن به کره جنوبی در سال 2019 پس از defecting از شمال. معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم پناهنده در طول سال به عنوان بسیاری از آنها مجبور به اقامت در چین, حتی اگر آنها به احتمال زیاد عودت می کردند که توسط مقامات.

غذا یا پول

زنان در مصاحبه با سازمان ملل متحد گفت: آنها عبور از مرز در جستجوی غذا و یا به شرکت در تجارت غیر رسمی برای به دست آوردن پول و اغلب برنامه ریزی برای بازگشت به میهن خود. دیگران متکی به باندهای که ارائه شده برای یک قیمت به مردم بیش از این مرز به چین اما پس از آن به فروش می رسد آنها را به مردان چینی به دنبال یک عروس و یا به صنعت و یا دیگر نوکر و کم-شغل پرداخت.

کره شمالی زنان بازداشت شده در چین همواره عودت به شمال با کسانی که قادر به متقاعد کردن خود بازجویان وزارت امنیت دولتی که آنها صرفا تلاش برای ایجاد برخی از پول برای زنده ماندن معمولا با توجه به یک جمله از حدود یک سال در زندان است. هنوز هم آنها گزارش رو مکرر ضرب و شتم به عنوان معتادان خود را سعی کنید به تعیین چرا آنها در خارج از کشور رفت که آنها ملاقات کرد و خود را در دراز مدت هدف.

خیانت اعتقادات

برای جداشدگان که صرف مدت زمان طولانی در خارج از کشور قبل از اینکه دستگیر شده بودند در تماس با گروه های مسیحی و یا مظنون به برنامه ریزی برای سفر به کره جنوبی به عنوان یک جرم سیاسی مجازات بسیار شدید این گزارش اشاره می کند. کسانی که مجرم این شکل از “خیانت” همواره به یکی از شمال پنج “kwanliso” و یا سیاسی زندان اردوگاه برای یک دوره نامشخص زمان. Ominously سازمان ملل متحد کشته شده اند قادر به پیدا کردن تنها بازمانده از یک سیاسی زندان برای مصاحبه.

“من مورد ضرب و شتم با یک باشگاه توسط یک تحقیقات مقدماتی دفتر و لگد توسط افسر” یکی از مصاحبه برای مطالعه گفت. “اگر کسی یافت می رفته اند به کره جنوبی کلیسا در حالی که ماندن در چین آنها مرده است. بنابراین من سعی کردم سخت نیست من آشکار زندگی در چین است. من مورد ضرب و شتم به یک سطح است که من دنده شکسته شد. من هنوز هم احساس درد است.”

ادامه مطلب: چین: هزاران نفر از کره شمالی زنان مجبور به فحشا: گزارش

زنان بازگو برگزار شد در موضوع به سر می برند و شرایط غیر بهداشتی با کمی و یا بدون دسترسی به هوای تازه و یا نور روز. آنها بارها و بارها در معرض شکنجه, ضرب و شتم و انفرادی یا دسته جمعی, مجازات برای عدم تکمیل کار سخت به آنها اختصاص داده.

“در زمان من در زندان حدود پنج یا شش نفر کشته,” زن دیگری گفت. “بسیاری از آنها فوت ناشی از سوء تغذیه است.”

هیچ یک از زنان مصاحبه برای این پروژه مشخص شد از نگرانی برای ایمنی خود و یا خوب بودن از بستگان خود را هنوز هم در شمال.

“دلخراش است برای خواندن این داستان از زنان که خود فرار کرد کشور به دنبال به پایان می رسد دیدار, اما کسانی که به پایان رسید تا بودن مجازات” گفت: میشل باشله سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر در بیانیه ای.

‘عدالت و حقیقت و غرامت’

“این زنان هستند که کرده اند که اغلب قربانیان استثمار و قاچاق. آنها باید مراقبت از گرفته شده است, نه بازداشت شده و در معرض بیشتر نقض حقوق بشر” باشله اضافه شده است. “این زنان باید حق و عدالت و حقیقت و جبران خسارت است.”

گزارش تماس در کره شمالی دولت برای توقف آن نظام سوء استفاده از زنان برگزار می شد بازداشت و به همراه آن بازداشت سیستم به خط با هنجارها و استانداردهای بین المللی. همچنین خواستار کشورهای دیگر احترام به اصل عدم بازگرداندن افراد به احتمال زیاد به خود حقوق بشر را نقض کرده و برای شرکت در هر گونه تحقیقات به جرم جنایت علیه بشریت.

در نتیجه این گزارش می گوید حقوق بشر سازمان ملل متحد خواهد شد و در ادامه به جمع آوری شواهد “برای حمایت از یک فرایند کیفری مسئوليت هر کجا و هر زمان ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de