مایکل دل Vecchio متخصص ارائه می دهد پاسخ به رایج ترین سوالات حسابداری

به تازگی FASB را صادر هنجارهای درآمد اذعان اجاره حسابداری و خصوصی کسب و کار متعلق به متغیر علاقه نهاد (VIE) ترکیب باعث شد که سازمان ها و کارشناسان مطرح گروه زیادی از سوالات در مورد ترتیب و بازرسی از بودجه خلاصه. حسابداری زیست محیطی همواره در حال تغییر است اما حتی بیشتر به دلیل COVID-19. مشاور مالی و کسب و کار متخصص Michael del Vecchio نوشته شده است مقالات متعدد در حسابداری در حالی که شرکت های پیشرو در پاناما مالت ایالات متحده و بیشتر سهام پاسخ به رایج ترین سوالات حسابداری در حال حاضر خواسته بودن.

یکی از بیشترین سوالات پرسیده شده مربوط به جمله بندی در تاکید از متن ماده هنگامی که یک عنصر را دریافت خصوصي کسب و کار انتخابی برای VIEs در استانداردهای تاسیس شده است. می گوید del Vecchio, “تاکید از ماده عبور مورد نیاز است فقط اگر تغییر مواد است. در موارد متعدد این تخصیص بودجه ممکن است مواد به مالی گزارش و رقابت جهت و اتحادیه استانداردهای زمانی که همه گفته و در انجام می شود می تواند مخدوش است که یک قطعه از توضیح FASB به گزینه ای را برای بخش خصوصی متعلق به کسب و کار در هر مورد است.”

“پس یک EOM بخش ممکن است مفید باشد به خصوص در زمینه ای که سال [تصویب] گفتن مشتریان است که این سازمان انتخاب این گزینه دیگر و برجسته توجه به بودجه خلاصه که فوق العاده مورد نیاز مواجهه” او می افزاید.

یک سناریوی مشترک پدیدار اگر خواسته های مشتری عنصر نام تغییر در مالی خلاصه که به تازگی داده شده و اگر آنها را به نقد و بررسی تمامیت به بودجه گزارش و اضافه کردن قرار گرفتن در معرض مالی گزارش از تغییر. در این سناریو تغییر است که واقعا به سادگی از جمله “Inc.” به دورترین حد نام خود و آنها را تغییر نام خود را; آنها به سادگی نیاز به کامل خود را مشروع و قانونی نام خود را به استفاده می شود و تغییر در, به تازگی به تعاریف – آن را فقط به نظر می رسد به طور فزاینده تایپی در طبیعت است.

به این del Vecchio پاسخ “FASB و AICPA حسابرسی استانداردهای هیئت مدیره هیچ قطعی جهت در شرایطی که اساسا جزئی عبارت تغییرات برای مثال املا درمان زبانی redresses یا اصلاحات از دور انداخته کلمات. بنابراین شرکت نیاز به حل و فصل در انتخاب خود در مهارت ترین روش برای مقابله با این تغییرات. آنها می تواند تشویق مشتری را سریع اصلاح مالی خلاصه بدون تجربه مناسب تکرار روند و یا تجربه به طور فزاینده ای رسمی روش بررسی و reissuing بودجه گزارش.”

“عملا زبان ما می بینیم که [سریع تجدید نظر] توسط این روش که بیشتر شرکت ها را در یک شرایط مانند این به جای تجربه متعارف اصلاح روند. همه چیز در نظر گرفته, این است که در مجموع یک مدیریت ریسک انتخاب است که شرکت شما نیاز به خوب با برخورد با هر یک از این انواع از جزئی درمان شرایط” آمده del Vecchio.

یک شرکت ممکن است در نظر صدور یک تجمع بررسی و یا نقد و بررسی پیش بینی برای یک سازمان است که بخواهد به a U. s. GAAP برخاست با شناسایی دریافت FASB جدید درآمد اذعان استاندارد است. در واقع می تواند یک شرکت شماره یک “استثنا” ارزیابی در این شرایط به طور خلاصه سناریو.

در این وضعیت CPEA طول می کشد موقعیت که درآمد یک قطعه مهم مالی خلاصه در نتیجه مواد به مشتریان است که آن را معمولا نمی توان مناسب را به “جدا از” احساسات و بزرگ است. می گوید del Vecchio “این بدان معنا نیست که این وضعیت برای هر وضعیت وجود دارد می تواند سازمان های که در آن اثر استقبال از موضوع مواد نیست و یا آن را فقط مواد را به یکی [مالی] اعلام. اما موقعیت من پیشنهاد می کنم شما شروع به از این است که این نوع از [شایسته] فرض می شود اتصالات. بنابراین اطمینان حاصل شود که شما واقعا فکر آن را با احتیاط قبل از شما انتخاب می کنید به آن راه.

موضوع مهمی است که اغلب در آینده به دلیل COVID-19 و کار از راه دور است که اگر مربوط به حزب اجاره نمایندگی contrastingly تحت ASC موضوع 842 (FASB جدید اجاره حسابداری استاندارد) و اگر اجاره ما در حال گرفتن یک نگاه باید شناسایی شود پس از آن است که کلامی قرارداد اجاره است که اساسا ماه به ماه اجاره. با توجه به del Vecchio “تحت ASC موضوع 842, قانونی قابل اجرا و شرایط هستند به این دلیل برای قدردانی و برآورد نیازهای ساکنان و lessors که متصل گردهمایی که مشابه استاندارد برای اجاره که بین مجامع مربوط است. تنظیم و به نمایندگی اجاره با تجمعات باید معادل که به صورت بی ربط گردهمایی و قرار گرفتن در معرض ضرورت ASC موضوع 850, مربوط, پارتی, آشکار, باید به همین ترتیب اعمال می شود.”

در هر صورت در بسیاری مربوط ثالث دوره از عمل کمی مستندات وجود دارد و پس از آن ممکن است مهم به وکیل قانونی راهنمایی برای تصمیم گیری اگر اجرا حقوق و تعهدات وجود داشته باشد. نتیجه گیری del Vecchio “برای چیزی شبیه به یک دهان اجاره است که ماه به ماه آن را احتمالا یک ماه به ماه اجاره در عین حال می خواهد در هر صورت نیاز به در نظر گرفتن اگر وجود دارد پیشنهاد ضوابط و شرایط است که ممکن است بر مدت است.”

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de