منt شده است میلیون ها از اوایل ماه جولای و زمانی که ورزشکاران برای اولین بار وارد NBA حباب و شروع به شوخی در مورد ضعیف روشن عکس های ماکارونی. جان کلام مینی رسانه ای رسوایی مواد غذایی بود; یعنی, که, نبود, ناهارخوری زیبا. تمام مصیبت بود مظاهر دوم Fyre جشنواره: بسیار غنی از بچه ها نیمه سرگردان در کمتر از لوکس اقامت مجبور به خوردن وعده های غذایی شبیه اردوگاه تابستانی کرایه در takeout ظروف.

این داستان هق هق بعد ثابت پر از شکوفه. این تصویر وعده های غذایی تنها خدمت در طول مدت 36 ساعت انزوا دوره پس از رسیدن به صورت جداگانه بسته بندی شده در زیست تخریب پذیر ظروف به عنوان بسیاری از حباب در سرور—بر خلاف ورزشکاران—نمی شد اعطا روزانه تست ایجاد چه ورزشی به نام “دیزنی غذا زیبایی شناسی مشکل است.” پس از بازیکنان پدید آمده از مستندات آنها تا به حال گزینه های مختلفی از جمله رستوران محلی تحویل و گزینه ای برای استخدام یک آشپز خصوصی.

اما NBA در پاسخ به این توجه هر حال. پس از یک هفته از دانه دانه Instagram تصاویر آنها در آورده شان محبت—سرآشپز اجرایی برای تیم بسکتبال ایالات متحده آمریکا که قبلا پخته شده را به پیستون و دیزنی Epcot پارک—به reimagine منو به چیزی کمتر middlebrow.

آشپز دوست داشتن یک مرد خوش مشرب که می دهد این تصور از یک unflustered multitasker. او در پخت و پز چند سس هنگامی که من برای اولین بار به نام تلفن همراه خود را. “من در وسط prepping لیکرز اواخر ناهار” با محبت گفت: به آرامی اسکورت کردن تلفن. او در مورد پخت و پز مانند یک مربی فوتبال دبیرستان اواسط huddle. حباب نام دارد این ماموریت است. روز کاری یک ریتم و جریان. هر روز کارکنان خود را از 11 سرآشپزها در منطقه خود را. آنها آماده برای هر چیزی دلیل آنها تمام ستاره ها. “افرادی که با من هستند می دانند که چگونه به آن ضربه” او گفت:. “ما می دانیم که چگونه به ضربه که خانه را اجرا کنید… این یک آشپز واقعی جهان در اینجا. ما باید مسائل را در کیف. ما در حال حرکت در طول هر روز. هیچ روز در این وضعیت… بازی شروع. حرکات آغاز خواهد شد. برنامه آغاز خواهد شد.”

محبت وارد حباب در 14 ژوئیه کردم تست شده بلافاصله و رفت و مستقیما به قرنطینه. او در آنجا ماند در اتاق هتل خود را به مدت سه روز تا زمانی که او “با دریافت چراغ سبز برای آغاز فرایند از این ماموریت است.” در انزوا به آشپز گفت که او صرف بیشتر وقت خود را برنامه ریزی. دیزنی مرکز آمده بود با یک آشپزخانه با پایه کوچک اجناس و امکانات رفاهی. “اما آن را تقریبا مانند راه رفتن به یک ماهواره آشپزخانه که نیاز به عشق” دوست داشتن گفت.

“شما در حال برنامه ریزی مواد, آیا آن را تولید پروتئین—چه خواهد بود سنگین فشار از آیتم های که در حال رفتن به مورد نیاز است ؟” او ادامه داد. “شما منابع و سراغ از میوه های تازه. ما تا به حال را در تمام ادویه جات ترشی جات, تمام, تازه, سبزی خشک کالا خواهد بود که لازم است برای به دست آوردن تمام محصولات بهداشتی است که لازم است—که آیا آن چه استفاده می شود برای سه محفظه نزول ؟ آنچه را برای استفاده از ظرف ، چه نوع از مواد شیمیایی هستند لازم است ؟ چه رفتن به COVID بهداشت روال هر شب ؟ آنچه را به جای ؟ شما می دانید یک برنامه ساخته شده است ادامه داد اجتماعی فاصله در آشپزخانه, گرفتن ماهی تازه پرواز در. چه روز خواهد ماهی می آیند ؟ هنگامی که مرغ در می آیند ؟ شما در حال بازرسی از آن. این برنامه که من استفاده می شود در حالی که من در قرنطینه. چگونه من من برنامه قوی برای بازی شروع? که آنچه که من انجام داد.”

برای عاشق, روز کاری در سپیده دم شروع می شود زمانی که او و تیم خود را گزارش روزانه COVID تست. پس از تامین امنیت خود منفی آنها ضربه آشپزخانه در 6:15 صبح و اقامت وجود دارد تا 8:00 p. m. “ما مطابق اصول بهداشت کردن کل آشپزخانه هنگامی که ما راه رفتن در,” او گفت:. “ما همیشه یک گزارشگیری شب قبل از روی چیزهای مختلف که در آن من ارتباط برقرار آنچه ما نیاز داریم و یا می تواند بهتر انجام دهید و یا در حال تغییر است. ما نگاه کنید و مطمئن شوید که هیچ نشت گاز و تمام.”

برای عاشق, روز کاری در سپیده دم شروع می شود زمانی که او و تیم خود را گزارش روزانه COVID تست. پس از تامین امنیت خود منفی آنها ضربه آشپزخانه در 6:15 صبح و اقامت وجود دارد تا 8:00 p. m.

این طرح بستگی به روز و تیم. حدود 125 نفر خوردن عشق را—هر چند به کل جمعیت از حباب باقی مانده تا حدودی از رمز و راز (“که میلیون دلار سوال!” NBA نماینده گفت)—و تقریبا سه موج از وعده های غذایی. اما هیچ کدام در همان زمان. چند روز یک تیم ممکن است نیاز به یک بازی قبل از وعده غذایی و یا تمرین بازیابی میان وعده و یا مخلوط برای یک جلسه تمرین. دیگران ممکن است چشم پوشی از صبحانه آن روز. و یا نیاز به صرف شام در اوایل بعد از ظهر. همه تیم ها خوردن متفاوت است. “ما قطعا نمی نوسانی همراه—یک پوره سیب زمینی و لوبیا سبز و مرغ بریان در مقابل شما نشسته و شما هیچ انتخاب” دوست داشتن گفت. “این یک گزینه نیست. این که چگونه ما در جریان است. ما در حال جریان با همه چیز ما می توانید انجام دهید.”

در روز پنج شنبه بعد از ظهر در آنها جریان با یک گیاه خوار گندم و ماکارونی و تخم مرغ سفید میپیچد پر از سیب زمینی شیرین و گوشت بدون چربی و سالاد کلم و romaine سالاد با دانه شاهدانه, قدرت, مخلوط پوره را با دریای خزه گیاهی tagine تازه قرمز نوعی ماهی دریاهای گرمسیر و در خانه نان موز.

محبت بیشتر دسته مواد لازم—ماهی تحویل گوشت تحویل مطمئن شوید که آنها می رسند در روزهای مختلف شکر و تخم مرغ آنها به محض ورود پیدا کردن عمده فروشان محلی برای خشک کالا نگه داشتن این جریان در. “پس از آن بسیاری از, اما بسیاری از زیادی” دوست داشتن گفت. “تمام این قطعات در حال حرکت. ما باید یک ریتم در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید.”

او را خرید به صورت فله اما نه به اندازه فله به عنوان شما ممکن است فکر می کنم برای تغذیه کل NBA و WNBA. برای مثال او برای خرید یک تن برنج. “شما باید برخی از تخصص دانه که آیا آن املای یا کوینولا و یا freekeh یا خاص برنج قهوه ای” با محبت گفت. “این تخصص همه چیز. شما در حال رسیدن به فروشندگان و فروشندگان تخصص است که درک خود را از مقادیر ممکن است 15 پوند است. اما شما نمی خواهید 100 پوند یا 150 پوند از چیزی است که نشسته است بر روی یک قفسه شش یا هشت ماه. که استاندارد نیست برای ما.”

آشپز مراقب بود که نه به فاش کردن بیش از حد در مورد مشتریان خود را. آیا LeBron دریافت وعده های غذایی ویژه? بدون نظر. او بدست هر درخواست های غیر معمول? او نمی خواهم به جزئیات. آیا ورزشکاران بپرسید برای راحتی غذاهای? “من معتقدم که ما مواد غذایی راستا خود را قوی که با نام” محبت گفت. او تا به حال هر گونه شرایط اضطراری و یا نزدیک به خط تماس, حوادث غیر معمول, جالب, داستان ؟ “من تا به حال هر چیزی دیوانه اما این مصاحبه زود است,” او گفت:. “هیچ چیز را سوزاندن در حال حاضر خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de