زیست دوازدهم حرف اخر

دوره زیست شناسی ، در میان سایر دوره ها ، از نظر تأثیراتی که در رتبه و سطح داوطلب دارد ، بسیار تأثیرگذار است. این بدان معناست که داوطلبی که تمام دوره های خود را بالا ببرد اما در دوره زیست شناسی عملکرد ضعیفی از خود نشان دهد قادر به دستیابی به رتبه و سطح مطلوب نخواهد بود و بالعکس. اما برای یادگیری کامل زیست شناسی ، باید اصول و قواعدی را دنبال کنید که فقط پنج درصد از کل شرکت کنندگان از آن پیروی می کنند و این یکی از دلایلی است که هر ساله فقط 5 درصد از کل شرکت کنندگان در آزمایش از 50 درصد فراتر می روند. اما نگران نباشید زیرا با پکیج زیست دوازدهم حرف اخر اصول و قواعدی که برای رسیدن به درصد بالایی در این دوره نیاز دارید به شما داده می شود و بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت. در ادامه می توانید دینی موسسه حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

لمس عمق مفاهیم با زیست شناسی موسسه حرف آخر

آموزش در این پکیج کاملاً شهودی است ، به این معنی که داوطلب با مطالب مبهم و نامفهومی روبرو نخواهد شد که قادر به درک آنها نیست و در نتیجه مجبور است آن را بخاطر بسپارد. نتیجه حفظ ، فراموشی اولیه است و از طرف دیگر ، داوطلب که مطالب را حفظ می کند ، حتی با تغییر ادبیات سوال قادر به پاسخگویی به ساده ترین نوع سوال نیز نخواهد بود. اما در آموزش زیست شناسی حرف آخر ، داوطلب به مباحث می پردازد و یادگیری وی کاملاً عمیق خواهد بود و نیازی به یادآوری برای هر موضوعی نخواهد بود و این کارت برنده وی در پاسخ دادن به سوال شما است. این موضوع مرتبط خواهد بود و عامل مهمی در رسیدن داوطلب به درصد بالا در هر دوره خواهد بود. در ادامه می توانید لیست مشاوران موسسه حرف آخر را مشاهده بکنید.

رتبه برتر های حرف اخر در سال 98

بسیاری از افراد با کمک زیست شناسی در این مجموعه توانستند در درس های زیست شناسی به درصد شگفت انگیزی برسند. درسی که بیشتر به دلیل حجیم بودن و سبک سوال گیج می شود و شاید درصد متوسط آن برای بسیاری از افراد در زیست شناسی کنکور مطلوب باشد اما جالب است بدانید که در کنکور سال 98 افرادی مانند هانا یاری دوست دارند با 95 درصد بیو و روژین یاری با 88 درصد بیو همچنین به عنوان دوقلوهای افسانه ای شناخته می شود ، فرناز میرزایی با 94 درصد در زیست شناسی کنکور ، سروین سلیمان پور با 90 درصد زیست شناسی از جمله افرادی بودند که با کمک اساتید زیست شناسی حرف آخر توانستند تدریس کنند ، یعنی استاد محمد شاکری و استاد رضا شعبانی. به درصد بالایی برسید ، و علاوه بر این اسامی ، افراد دیگر به درصد زیست شناسی شگفت انگیزی دست یافته اند که نام ، درصد و اطلاعات آنها را می توان در آخرین صفحه رتبه بندی آخرین صفحه یافت.

سایت مرکزی حرف آخر : https://harfeakharpub.com

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>