با حرف آخر هوشمندانه در مسیر کنکور گام بردارید

در سالهای اخیر منابع کنکور و موسسات آموزشی به طرز چشمگیری افزایش یافته و انتخاب بهترین منبع برای کنکور دشوار شده است. از طرف دیگر ، انتخاب بهترین فونت برای شما آزمایش و خطای زیادی خواهد داشت. امروز در یک گزارش خبری نگاهی به دنیای کنکور خواهیم انداخت و شما را با موسسه آشنا خواهیم کرد https: //harfeakharpub.comحرف آخر. آموزش تنها مقوله موفقیت نیست ، اما آموزش خوب می تواند مسیر موفقیت را برای یک داوطلب معدن بسیار آسان و آسان کند. چندین سال است که موسسه حرف آخر باعث ایجاد احساس در بخش آموزش کنکور شده و طرفداران زیادی در بین دانش آموزان پیدا کرده است. این موسسه جوان فعالیت خود را از سال 2011 به راهنمایی پروفسور عبدالرضا منتظری آغاز کرد.

این موسسه در ابتدا با شعار آموزش بصری از طریق انیمیشن آغاز شد و در سال 1995 توانست خود را به خوبی در بین موسسات آموزشی جای دهد. اما اوج شناخت موسسه از سال 1996 بود ، که به دلیل سازگاری منحصر به فرد تدریس حرف آخر موسسه با سوالات کنکور ، همه نگاه ها به آنها معطوف شد. در سال 1996 ، دوره های حرف آخر در زمینه های دین ، ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی با سوالات کنکور بیش از 90 درصد پیشرفت داشتند و تعداد زیادی از داوطلبان موسسه توانستند به درصدهای بالاتر از 90 و حتی 100 درصد برسند. ، و این آغاز محبوبیت موسسه بود. . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه ، می توانید از طریق این لینک وارد حرف آخر شوید و با ویژگی های آن آشنا شوید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

ادبیات را برای اولین بار بدون حفظ کردن بیاموزید

اما مهمترین ویژگی این موسسه چیست که همه داوطلبان را به رویای خود برای داشتن بهترین منابع آموزشی نزدیک می کند؟ اول ، یکپارچگی آموزش است. زیرا با کمک حرف آخر ، داوطلب از کتاب ، فیلم آموزشی و تست بهره مند می شود و همچنین از مشاوره تخصصی به همراه منابع بهره مند می شود و به منابع دیگری احتیاج نخواهد داشت. دلیل دوم سبک آموزشی است که داوطلب دیگر حتی به یادآوری حتی دروس مانند دین و ادبیات نیازی نخواهد داشت و سومین ویژگی این مجموعه ، مدت زمان کوتاه آموزش است ، ویژگی بعدی توصیه و برنامه ریزی جامع است که داوطلب حتی نیازی به مشاور نخواهید داشت. و تمام کاری که شما باید انجام دهید اجرای برنامه و تلاش است.

بیایید تمام ویژگی های فوق را در درس ادبیات به تصویر بکشیم. دوره ادبیات توسط استاد محسن منتظری تدریس می شود و به 5 مبحث تقسیم می شود. در زمینه املا و واژگان ، تمام کلمات ادبیات سه سال دبیرستان و هر آنچه برای کنکور لازم است جمع آوری شده و با یک داستان انیمیشن که شخصیت اصلی آن به مکان های مختلف و هر بار سفر می کند ، آموزش داده می شود از دانش آموز بخواهید یک سری کلمات را شناسایی کند. داستان را روی آن خواهید دید و به جای اینکه بخاطر بسپارید ، آن را لمس کنید. از طرف دیگر ، تمام واژگان ادبیات همراه با وضوح تست در 8 ساعت آموزش داده می شود. یعنی در مدت 8 ساعت داوطلب می تواند یکبار برای همیشه املا و واژگان را که امتحان نهایی کنکور است یاد بگیرد و بدون اینکه فراموش کند به سوالات پاسخ دهد. برای راهنمایی به صفحه ادبیات حرف آخر مراجعه کنید. در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید.

با هر آزمون حرف آخر همه درس ها را یک بار مرور کنید

اما بیایید در مورد اندازه کوچک و یکپارچگی منابع حرف آخر بیشتر توضیح دهیم. حرف آخر هر ساله 2 برنامه برای دانشجویان خود دارد. برنامه 4 ماهه و برنامه 2 ماهه كنكور كه هر كدام در زمان خاص به داوطلبان كمك مي كنند. در برنامه 4 ماهه ، داوطلب فقط در مدت 4 ماه صفر تا صد دوره کنکور را مطالعه خواهد کرد و در عین حال 10 بررسی جامع برای دوره های خود دارد و حدود 7000 آزمون را به همراه 10 آزمون حرف آخر حل می کند. تست ها به گونه ای طراحی شده اند که داوطلب می تواند با هر آزمون یک بار کل دوره را مرور کند و این به دلیل وجود پاسخ در آزمون های حرف آخر است. به عبارت دیگر ، بعد از آزمون ، جزوه ای به عنوان پاسخ به داوطلب داده نمی شود ، بلکه پاسخی ارائه می شود.

پاسخ ها برای هر یک از سوالات امتحان حرف آخر آماده شده است. به عنوان مثال ، داوطلب شدن در اولین آزمون در مورد سوال 130 درس ریاضی دشوار است. فقط روی این سوال کلیک کنید. معلم مربوطه در این بخش ابتدا كتاب درسی مربوط به سوال را می گوید و سپس س solveال را حل می كند و سپس سوال را از طرق مختلف دیگری طراحی می كند تا داوطلب هر وقت چنین سوالی را به هر شكلی دید سریع می تواند آن را حل كند. . دومین برنامه آخرین نامه ارائه شده از فوریه ، برنامه 2 ماهه یا پروژه 6040 است که در آن داوطلب در 2 ماه تمام دوره ها را می گذراند و 20 بررسی جامع دارد. برای آشنایی کامل با محصولات حرف آخر و قیمت آنها ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به صفحه محصول سیستم جدید بروید. در ادامه می توانید زیست گیاهی حرف آخر و آموزش جادویی با انیمیشن را هم مشاهده کنید.

برای اطمینان خاطر مخاطبان ، حرف آخر 20٪ از پروژه 6040 را کاملاً رایگان (شامل 40 آزمون نهایی آزمون ورودی و 30 ساعت آموزش برای همه دوره ها) ارائه می دهد. می توانید با آقایان شایان مامندی ، خانم حدیث قمری و خانم مریم فرضی تماس بگیرید یا شماره 5 را به سامانه پیامکی موسسه 10002907 ارسال کنید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>