قیمت و خرید آنلاین کرم لایه بردار AHA 15 درماتیپیک

این محصول علاوه براینکه باعث از بین رفتن لایههای مرده پوست میشود و چربی اضافی آن را از بین میبرد، موجب خشکی و التهاب پوست نخواهد شد. این محصول باعث از بین رفتن جوش های سر سیاه و پوست های مرده می شود و بدون هیچ گونه روغن در فرمولاسیون خود، پاک کننده عمیق پوست از آلودگی ها و پوست های مرده می باشد به گونه ای که اگر به طور دائم از آن استفاده نمایید، پوستان همیشه شاداب و جوان خواهد ماند.

این ژل را میتوان یک لایهبردار ملایم روزانه دانست که بدون آسیب به پوست و حذف لایهی ضخیم از پوست، آن را لایهبرداری و پاکسازی میکند. رسیدگی به پوست صورت را زیبا و جوان کرده و درخششی زیبا به آن میبخشد؛ در نتیجه با این همه مزایایِ فوقالعاده اسکراب صورت امری ضروریست.

نوع محفظه اسکراب نوتروژینا به صورت تیوپی است و 150 میلیلیتر حجم دارد. استفاده روزانه از اسکراب از نفوذ آلودگی و باز شدن منافذ پوست جلوگیری خواهد کرد. به این ترتیب، انجام لایهبرداری شیمیایی خفیف و کنترل شده و جایگزین شدن سلولهای مرده با سلولهای سالم و جوان سبب تجدید ساختار سلولی و افزایش شفافیت، لطافت، طراوت و شادابی پوست کرم لایه بردار گیاهی کاسنی میشود. آیا تا به حال پوست براق، شفاف و بدون لک افراد مشهور توجه شما را به خود جلب کرده است؟ لایه برداری صورت، پوست را زیبا و جوان کرده و درخششی زیبا به آن میبخشد؛ در نتیجه با این کار از سلولهای مردهای که روی پوست شما جا خوش کردهاند خلاص میشوید و راه را برای جایگزینی سلولهای جدید باز میکنید.

دسته اول به صورت ژل و محلول تولید می گردد که برای انواع پوستها از جمله پوستهای مستعد آکنه استفاده می گردد و دسته دوم همه به صورت کرم تولید میگردند.استفاده از کرم های لایه بردار رواج زیادی دارد زیرا لایه برداری سطحی و باعث درمان آکنه می شود. اگر پوست جوش دار دارید یا میخواهید جای آکنه را حذف کنید دقت کنید سالیسیلیک اسید در ترکیبات محصول استفاده شده باشد.

ایندکسر