نحوه استخدام ۳۴۰۰۰ نیروی جدید در آموزش و پرورش اعلام شد

آن‌گاه به لیست آگهی‌ها مراجعه نمایید و روی نشانه قفل موجود در جلوی اطلاع رسانی شغلی مورد نظر کلیک کرده و دسترسی عضو آیتم حیث را به رزومه‌های آن اطلاع رسانی شغلی یگانه باز نمایید. به جهت استعمال از سرویس جستجوی خزانه رزومه جاب‌ویژن، پس از ورود به حساب کاربری خود، در نوار بالای صفحه، گزینه‌ی “جستجوی خزانه رزومه” را انتخاب کنید. پس از ورود به پنل جستجو می‌توانید اهمیت استعمال از فیلترهای کاربردی به رخ نامحدود در بانک رزومه‌ی جاب‌ویژن جستجو کنید و پس از یافتن رزومه‌های مدنظر خود، دیتاها تماس آنها را خریداری کنید. به این‌که فردی از پایین‌ترین مقام اداری به مناصب بالای دستگاهی برسد، هیچ ایرادی وارد نیست؛ اتفاقاً یکی از نشانه‌های شایسته‌سالاری در سیستم اداری همین میباشد که اشخاص بتوانند از رده‌های پایین شغلی به مناصب بالای مدیریتی ارتقاء پیدا کنند. البته مسأله از آنجا آغاز می شود که این افراد فارغ از ضابطه و شایستگی استخدام و بعد از آن افزایش پیدا کنند. عموماً هم اشخاصی به این رخ استخدام میگردند که از منابع قدرت و ثروت همچون نزدیکی به نمایندگان مجلس برخوردار باشند.
شرکت خود را به گونه‌ای معرفی نمایید که برای متقاضیان وسوسه‌انگیز باشد. برای همین کار، داستانی در مورد شرکت خویش بگویید تا باعث شود آن‌ها خود را مشغول به کار در شرکت شما خیال کنند. از کارمندان خویش پرسش کنید که چرا از فعالیت کردن به جهت استارت‌آپ شما لذت می‌برند. در صورتی ‌که یک بخش بازاریابی دارید، از توصیه‌ها و پیشنهادات پرسنل خود برای جلب‌توجه بیشتر، استقبال کنید. مراحل استخدام تماماً مشارکتی می باشد و نباید به‌ صورت جدا از هم و به ‌تنهایی صورت گیرد. برای همین منظور، واجب میباشد که کارایی متعددی انجام دهید، اما مطمئن باشید ارزشش را خواهد داشت.
در همین حالت غیرمنتظره شما می‌یابید که رزومه آن کارجو کاملا دروغین و جعلی بوده است. تلاوت رزومه پیش از گفتگو به شما امداد می نماید تا سؤالات خود را از کارجو از قبل مهیا کنید. مهم کارمند مربوط به استخدام کارجو ملازم باشید و جلسه‌ای برای دیدار آنان با کارجویان ترتیب دهید. تهران در سال ۹۸ حدود ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر جمعیت داشته هست که آمار بیکاران در تهران از دربین ۱۱ میلیون نفر بالای ۱۰ سال سن، ۵۷۰ هزار نفر (۱۲٫۲ درصد) و افراد شاغل ۴ میلیون و ۴۹ هزار نفر (۸۷٫۸ درصد) بوده است.

میزبانی حیطه ۱۵ از جاماندگان اربعین حسینی اهمیت برپایی دو موکب

قرار میباشد کسانی را به استخدام درآورید و آنها در رویدادها و انجمن‌های متفاوت فعال باشند. پس اضطراری می باشد تا خودتان نیز حضوری فعال در این اکوسیستم داشته باشید. برای همین کار، می‌توانید اسپانسر یک رویداد شوید یا کارمندان خود را به صرف یک نوشیدنی دعوت کنید. می‌توان گفت که افراد مجرب و ماهر، افراد مانند خویش را به لطف می‌شناسند. کسانی را استخدام کنید که شبکه‌ای از اشخاص متخصص را در کنار خویش دارند.

  • سرپرست مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان از استخدام اشخاص گزینه نیاز در در بین علم آموختگان دانشگاهی حرفه های متعدد تحصیلی در کرمانشاه خبر داد.
  • در همین بخش، کارجویانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که جدیدا فعال بوده و به دنبال شغل بوده‌اند و حیاتی شاخص‌ها و حالت آیتم لحاظ شما در آن آگهی شغلی سازگار هستند البته برای آن موقعیت شغلی رزومه ارسال نکرده‌اند.
  • با پیشرفت‌های فناوری، پلتفرم‌های دیجیتالی به طور فزاینده‌ای گسترش یافته‌اند که به افراد جویای فعالیت قابلیت می دهد به جهت فرصت‌های شغلی کاوش کنند.
  • برای استخدام نیروی خدماتی اموزش رویش می بایست منتظر دفترچه های سازمان باشید.
  • پس از نشر آگهی در وبسایت اگر درصورتی که در صورتیکه در‌صورتی‌که در صورتی‌که نیاز به ویرایش اطلاع رسانی شغلی خویش داشتید، اهمیت استعمال از مورد مدیریت اطلاع رسانی در تحت سمت چپ آگهی و گزینه ویرایش همین فعالیت قابل انجام است.

برای استعمال از این ویژگی ضروری است وارد حساب کاربری خویش در «ای استخدام» شوید. تمام دستمزد محفوظ بوده و استعمال از مطالب تارنما دارای ذکر منشاء بلامانع است. همه حقوق مادی و معنوی این تارنما وابسته به آژانس تبلیغاتی 128 می باشد. نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
جدا از این که شما یک شرکت تبارک یا این که یک بنگاه اقتصادی ریز هستید، قطعاً سالانه به دفعات روند استخدام مهندس شیمیی متخصص شما را مشغول خود کرده است. همین مورد قضیه هنگامی نمود بیشتری دارااست که شما یک شرکت سرویس ها رسانی یا این که یک گروه نیرو محور باشید. در سرانجام مطالعه همین مطلب برای اینکه حیاتی طرز های مطلوب جذب کارشناس مورد نیاز و بهترین و پرسرعت ترین نحوه دعوت به همکاری نیروی کار آشنا گردید مفید است.
استفاده از این شیوه می‌تواند به صرفه‌جویی در وقت استخدام‌کنندگان امداد کند و به آنها اذن دهد روزگار بیشتری را صرف حرف با متقاضیانی نمایند که معیارهای شغلی گزینه نظرشان را دارند. داوطلبان برای دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه امتحان استخدام وزارت نیرو بایستی در دوران مقرر به وبسایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر بر روی صفحه ) و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار هنگام ورود به حوزه الزامی است؛ درغیر اینصورت از ورود داوطلب خودداری خواهدشد. دو‌مین عصر آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ سازمان بورس، مهر ماه برگزار می‌شود. مدیران بخش استخدامی بایستی به دنبال اشخاص مشتاق و علاقه مند به رشد و دستیابی به دستاوردهای آتی باشند.

انواع روش‌های استخدام در کشور

پیداکردن نیروی انسانی مناسب یکی از از بزرگترین دغدغه‌های کارفرمایان و صاحبان مشاغل است. استخدام یک توافق دربین کارفرما و کارمند میباشد که در آن کارمند طبق یک قرارداد استخدامی در مدتی معمولا بیش از یک سال در ازای ارائه خدمات و فعالیت‌هایی به کارفرما، به‌صورت ماهانه مبلغی به‌عنوان حقوق و دستمزد و حقوق و دستمزد دریافت می‌کند. اما اهمیت وجود کل این انتقادات، می‌بینیم که ده‌ها سال می باشد شرکت‌های پهناور و ریز کماکان معتقدند همین آزمون در جور بهترین تست‌های شخصیت قرار دارد و به جهت شناخت بخش اعظم داوطلبان استخدام و کارکنان فعلی سازمان از تست مایرز-بریگز به کار گیری می‌کنند. امروزه تست‌های شخصیت شناسی به رخ رایج در فرآیندهای استخدامی به کارگیری می‌شود. بر پایه اطلاعاتی که نشریه فورچون در مقاله ای منتشر کرد، در میان ۵۰۰ کمپانی برتر آمریکایی حدود ۸۰% آن‌ها به جهت استخدام، ایجاد تیم‌های کاری و بسط شخصی کارمندان از تست‌های شخصیت شناسی و روانشناسی مثل آزمون MBTI و DISC استفاده می‌کنند. شما خیلی راحت می‌توانید یک فرد که به جهت کارآموزی آمده‌است را تبدیل به به عبارتی کارمند ایده‌آلی کنید که همیشه برای سازمان خود می‌خواستید.

فرایند استخدام

خبرهای حیاتی وزیر نفت در خصوص اجرای ماده ۱۰ ، نفت کارت ، مالیات ، تبدیل حالت ایثارگران و … از متقاضیان واجد حالت خواهشمندیم با شماره های تحت تماس حاصل نمائید. اگر چه ۱۶ سالی میشود که کارش را شروع کرده ولی ۱۲۸یی‌ها هر روز اهمیت همان انرژی و شوق و اشتیاق روز نخست دوباره فعالیت می‌کنند. او‌لین چیزی که موقع بررسی رزومه به دیده می‌آید و طبق معمول افراد بر پایه آن دسته‌بندی ظاهری می‌شوند، تحصیلات است. کل دستمزد مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشکده علم ها طبی مشهد می باشد. شما همین فعالیت را می‌توانید از طریق کامنت گذاشتن یا این که به اشتراک گذاشتن پست‌ها انجام دهید.
ما ساده ترین بستر برای ارتباط سرعت بالا فی مابین مدیران فناوری دیتاها کلیدی کارجویان و کارشناسان شبکه، مهندسان آی تی و برنامه نویساننرم افزاری را آماده نموده ایم. آگهی در نیازمندی ‌های روزنامه طرز دیگری به جهت جذب نیرو می باشد که عموماً به دلیل مطالعه اندک روزنامه بوسیله مردمان و یا این که عدم نوع بندی و تفکیک مطلوب عکس العمل خوبی ندارد. آگهی استخدام یک نامه اداری نیست، پس خویش را به چهارچوب خاصی محدود نکنید.
ما به جهت استخدام تمامی نیروها در حوزهای تاسیسات، تشریفات، تمیزکاری و… کلیدی اعتنا تغییر‌و تحول سبک زندگی در چندین ماه آخر و در پی آن به کارگیری از خدمات آنلاین، بسیاری از کمپانی ها برای تامین نیرو در بخش های مختلف به نیروهای رشته ای نیاز دارند. موج نو حساس تدریس نیروهای استخدام شده آن ها را به جهت ارائه خدمت در بالاترین مرحله برای کمپانی ها و شهروندان عزیز آماده می کند. در حالت کنونی که کلیه در کنار نیز برای کنترل شیوع کرونا و ریشه کن شدن آن در تکاپو هستند، موج جدید برای جذب و استخدام نیروهای خدماتی در تمامی زمینه ها، تدبیری اثربخش به جهت خدمت هر چه خوبتر به مشتریان عزیز اندیشیده است. عملکرد موج نو در جهت سرویس دهی همیشگی همین هست که در موقعیت فعلی، قدم مثبتی در جهت تامین تندرست نیروها و خانواده هایشان بردارد. همچنین اساسی ادامه همین فرآیند در آینده، انجام کارها تسریع شده و از اتلاف وقت به جهت رفت و آمد نیروها جهت جذب و استخدام جلوگیری می شود.
معمولاً جوانان ترجیح ارائه می کنند که در یک گوشه و کنار شاد و سوای تنش اهمیت حقوق و دستمزد پایین‎تر عمل کنند تا در یک محیط فرسایشی اهمیت دستمزد بالاتر. افراد مدت روزگار متعددی از زندگی روزمره خود را در محیط کار سپری می‌کنند. به همین عامل گوشه و کنار عمل و خلق کارفرما و بقیه همکاران به جهت پرسنل مهم زیادی دارد. ولی درصورتیکه اطلاع رسانی شما نیز ساده باشد، در بین انبوه آگهی‌های شبیه دیگر گم خواهد شد. هر چیزی که به جهت دیده مخاطب تازگی داشته باشد، می‌تواند شما را از سایرین متمایز کند.

آگهی های استخدام در ایران

بدون شک وتردید هدف ها و عارضه ها سازمان از استخدام نیرو می تواند در همین مسئله اثرگذار باشد. ولی تحلیل دقیق خیس و موثر خیس رزومه ها می تواند به جهت شما زیاد مفید تر بوده و دست شما را برای گزینش بهترین آیتم ها گشوده خیس می گذارد. اهمیت و دارای این امتحان تا آنجا است که از ۱۰۰ شرکت مجله فورچون، ۸۰ آیتم از آنان برای جذب و استخدام نیروی انسانی از آزمون MBTI استفاده می‌کنند. به تیتر مثال، عده‌ای معتقدند که نتایج آزمون شخصیت‌شناسی MBTI به اندازه به اندازه جامع و تمام نمی باشد و نمی‌توان از آن در فضاهای کاری استعمال کرد. خزانه رزومه سرویس منحصربه‌فردی هست که جاب ویژن در اختیار کارفرماها قرار داده است.
نسل جدید راهکارهای منابع انسانی جمهوری اسلامی ایران Iran.HR در سال ۱۳۹۸ راه‌اندازی شد تا پاسخی باشد به دغدغه‌های شرکت‌ها و صنایع متعدد مرز و بوم در زمینه نیروی انسانی. ممکن میباشد بسیاری از کارجویانی که به سراغ شما می‌آیند دانشجو یا این که تازه فارغ‌التحصیل باشند. شاید همین افراد به استدلال اینکه نو فارغ‌التحصیل شدند و یا این که جدید به فکر داشتن شغل افتاده‌اند، رزومه شغلی خیلی خوبی نداشته‌باشند. استخدام یک کارآموز اهمیت انگیزه می‌تواند اثر گذاری مثبتی در روندکاری سازمان داشته باشد؛ کارآموزان هنوز در چارچوب کاری خاصی قرار نگرفته‌اند؛ به این برهان ذهن ها مضاعف خلاق و جالبی دارند.
کارجویان در جاب ویژن می‌توانند در تست‌های روانشناسی مثل هوش هیجانی، هوش چندگانه، تیپ‌سنجی شغلی و شخصیت شناسی MBTI کمپانی کرده و نتیجه ها تحلیلی آزمون را اصلی کارفرما به اشتراک بگذارند. شما می‌توانید ثبت اولین اطلاع رسانی کار خود را به‌صورت بدون‌پول در جاب ویژن انجام دهید. همینطور برای ثبت آگهی‌های بعدی خود، می‌توانید از بسته‌های متنوع ثبت آگهی متناسب مهم میزان دارایی خویش به کارگیری کنید. خبر خوب به جهت کارفرماهای شهرستانی همین است که تصویب آگهی‌های شغلی در کل استان‌های کشور ایران (به‌جز تهران و البرز و شهر های اصفهان و مشهد) تماما بدون‌پول انجام می‌شود. در بخش مدیر رزومه‌ها می‌توانید رزومه‌هایی که صلاحیت ضروری به جهت شرایط شغلی مدنظر را ندارند، اساسی انتخاب گزینه “مناسب نیست” رد کنید.
امسال به دلیل نیازهای فوری آموزش و رویش و این‌که مجوزهای استخدامی دیر صادر می‌شود، پذیرفته شدگان از مهر 1401 اصلی طی نمودن دوره‌های آموزشی، وارد فن معلمی می‌شوند. به جهت تماشا فرصت‌های شغلی کمپانی سفرهای علی‌بابا، علاوه بر همین کاغذ می‌توانید به لینکدین، اینستاگرامو همینطور صفحه‌ی ما در ایران‌تلنت، جاب‌ویژن، جابینجا، ای‌استخدام، کشور‌ایران استخدام و دیوار سر بزنید. بسیاری بر همین باورند که اخذ توصیه‌نامه از کارفرماهای قبلی، نمی‌تواند راهکار مطمئنی برای آنالیز یک متقاضی باشد. علت در این میباشد که متقاضیان عموماً برای دریافت و ارائه توصیه‌نامه، به سراغ کارفرماهایی نمی‌روند که در گزینه آنها حیث مساعدی ندارند.

استخدام خدمتکار ساده آقا کمپانی ایجاد تخم مرغ سیمرغ

همیشه کسانی وجود دارا هستند که به آن ها نگفته‌اید در حال استخدام هستید. دوران بیشتری را صرف نمایید و از طریق شبکه‌های آنلاین، اصلی نتورک پیرامون تک‌تک کارمندان خود صحبت کنید. می‌توانید اشخاص مورد نظر خود را از روش شبکه‌هایی مثل «لینکدین» پیدا کرده و از دوستان خوب یا همکاران خویش بخواهید تا به آنها پیام دهند. هر چند همین فرایند ممکن می باشد زمان‌بر باشد، البته قیمت امتحان کردن را دارد. برای استخدام نیروی خدماتی اموزش رشد وضعیت دیگر شما باید بررسی شود .
سلام وقت به خیر به جهت استخدام مهندس مکانیکی خدماتی آموزش و رویش وارد سایت سنجش شوید و پیگیر اطلاعیه ها باشید. همین داوطلبان ضروری میباشد که در گزینه حالت حتمی جهت ورود به این نهاد در مشاغل مربوطه باخبر شوند. چک‌لیست استخدام نیرو به شما کمک می کند که چگونه اصلی صرفه‌جویی در زمان اهمیت بررسی اشخاص تأثیرگذار مطلوب ترین نیرو را در کسب‌وکار خود استخدام کنید.

می‌خوای کارپیشه، شما رو مستقیماً به کارفرما معرفی کنه؟

یک ارتباط نزدیک، خیر کلیدی فرصت‌طلبی، بلکه اساسی آشنایی اشخاص از یکدیگر آغاز می‌شود. در صورتی که این عمل را به ‌خوبی انجام دهید، شخص بالقوه قبل از این‌که‌ مکالمه به سمت پیشنهاد عمل پیش برود، شما را خواهد شناخت. اگر‌چه این قابلیت وجود دارااست که استخدام چنین افرادی، زمان زیاد متعددی بطلبد، البته به آنان به‌عنوان معرف‌هایی استخدام مهندس مکانیک اهمیت نگاه کنید که نقش به سزایی در استخدام‌های آتی شما خواهند داشت. شرکت‌های هوشمند، عموماً در بازارهای جذب استعداد، زیاد فعال هستند. به عبارت دیگر، می بایست به این نکته دقت نمود که افرادی که شما به دنبال جذب و استخدام آنها هستید، احتمالاً پیشنهادهای شغلی متفاوت دیگری هم دریافت می‌کنند.

کامپیوتر جابز، بهترین سایت استخدامی ایران

ما در دیجی‌کالا به عنوان سازمانی که در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند، امکانی را آماده کرد‌‌ه‌ایم تا همکارانمان از زمان ورود با چالش‌ و یادگیری دائمی مواجه باشند. چرا که تنوع بالای مشاغل و گروه برنا و پویای دیجی‌کالا سبب شده تا یادگیری به مهم‌ترین حق تقدم ما تبدیل شود. از طرفی اصلی توسعه پلتفرم گذر رشد در دیجی‌کالا، همت کرده‌ایم تا همکاران علاوه بر یادگیری در حین کار، بتوانند از دیگر برنامه‌های آموزشی دارای ارتباط نیز بهره‌مند شوند. برای اطلاع از موقعیت استخدام نیروی خدماتی در تدریس و رشد می توانید دارای همکاران ما تماس بگیرید. در همین نوشته عملکرد کردیم تا توضیحات هر یک سری مختصری را در گزینه روال معمول و موقعیت استخدام نیروی خدماتی آموزش و رشد ارائه دهیم و تا حدودی شما را حساس طرز جذب آشنا کنیم.
پس از کامل شدن داده ها شخصی حیاتی اخذ اسم کاربری و گذرواژه، می توانید به سامانه وارد شوید. 4 – عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی و معارض اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران. به اندازه است در نوار بالای برگه حیاتی سایت بر روی “بخش کارفرمایان” کلیک کنید. در ورقه گشوده شده می توانید حیاتی خدمات و ویژگی‌های متفاوتی جاب ویژن و همینطور تعرفه سرویس ها آشنا شوید. ساعت ۶ صبح روز پیشین شخصی حیاتی پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از ماجرای آدم ربایی همراه اساسی کتک کاری …
اگر فرد درخواست کننده در نزدیکی محل فعالیت شما زندگی نمی‌کند، بی تردید یک گفتمان کلیپ ویدیو کنفرانس اصلی او انجام دهید. به کار گیری از قابل انعطاف افزارهای کنفرانس ویدیویی برای کلام اساسی متقاضی‌ها می‌تواند به شما قابلیت و امکان دهد بالاتر از منطقه کسب‌وکار خویش دنبال اشخاص مستعد بگردید. تقریبا می‌توان گفت که همه عشق و علاقه دارا‌هستند قسمتی از یک برنامه تبارک و هدف‌مند باشند. درصورتیکه کسب‌وکار گزارشگر یک شما هدف خاصی نداشته باشد، چه چیزی می‌تواند آن را دیدنی کند؟ هیچ‌چیز! شرکت شما، برندتان، سایتی که دارید و کلا هر کاری که انجام می‌دهید، باید هدف داشته باشد. شما و کسب‌وکارتان مامور میباشید تا تغییری تولید نمایید و حتی شده یک چیز ریز را در همین جهان خوب تر کنید؛ این، مهم‌ترین چیزی می باشد که به دیگران انگیزه می دهد تا اهمیت شما همکاری کنند.
تمامی دستمزد این وبسایت متعلق به سامانه «استخدام نیروی انسانی» هست و استفاده از مطالب همراه اهمیت ذکر منبع بلا مانع است. در همین بین برخی از این رزومه‌ها مربوط به کارجویانی میباشد که در اکنون حاضر جویای فعالیت میباشند و بعضی هم مربوط به اشخاصی میباشد که سرگرم به فعالیت میباشند البته شاید علاقمند به شنیدن پیشنهادات نو از سوی سازمان‌ها هستند. طبیعتا ممکن هست برخی اشخاص موجود در خزانه رزومه جاب‌ویژن نسبت به سفارش شغلی شما رغبت نشان دهند و بعضا هم نسبت به عمل کردن در سازمان شما به عوارض متعدد بی‌علاقه باشند. همین هنر شماست که به چه صورت فرد مطلوب و آیتم حیث خود را نسبت به سازمان و آن موقعیت شغلی جذب نمایید. پس از ورود به سایت، بر روی مورد “بخش کارفرمایان” که در نوار بالای وبسایت و در سمت چپ قرار دارد، کلیک کرده و در برگه ای که گشوده می شود، گزینه “ورود/ثبت نام کارفرما” را گزینش نمایید و از طرز اسم کاربری و رمز عبور وارد اکانت کارفرمایی خویش شوید.
نظم نکته بعدی هستش که کلیدی داره و فرد غالبا اصلی زمان اومدنش به رای زنی این رو نشون می ده،آیا در ساعت مصاحبه ای که براش ست کردین اومده یا این که دیرتر اومده و به همون مقدار یه دید اولیه نسبت به منظم بودن و سر وقت بودن اون شخص میشه پیدا کرد. اصلی معتبرترین شرکت‌های مملکت آشنا شوید و محل فعالیت آینده خود را هوشمندانه تعیین کنید. شما امروز از سهمیه پاسخگویی VIP خویش یکبار به کارگیری کرده اید و تا فردا قابلیت تصویب سوال دیگری ندارید. سوال شما به شکل معمولی ثبت شد و پاسخگویی به آن 3 روز کاری زمان خواهد برد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort nulled themeshtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaturkey slaughterhouserfid etiketKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma