دقیق ناشناس تماس: رادار مبتنی بر ورودی شمارنده راه حل برای ساختمان های عمومی, خرده فروشی, فروشگاه ها, رستوران ها و یا شرکت های بزرگ فضاهای

مقررات دولتی در سراسر جهان ایجاد شده نیاز فوری برای راه حل امن اجتماعی فاصله در ساختمان های عمومی به منظور حما

توسط NEWSCENTERALS در 8 مرداد 1399

مقررات دولتی در سراسر جهان ایجاد شده نیاز فوری برای راه حل امن اجتماعی فاصله در ساختمان های عمومی به منظور حمایت کند کردن گسترش Covid-19. در عرض سه ماه ifx (FSE: IFX / OTCQX: IFNNY) توسعه یک راه حل است که تعداد افراد در حالی که ورود و خروج از ساختمان یا اتاق و تضمین اجتماعی فاصله در همان زمان. هوشمند ورودی شمارنده راه حل این است که یک کوچک گسسته رادار هیئت مدیره (250 mm x 150 mm) است که با دقت و به صورت ناشناس شمارش افراد با یک واحد 60 GHz سنسور رادار و نرم افزار یکپارچه. نور ترافیک سیستم اطلاع در مورد اگر یک مطلب مجاز است یا نه.

"ما با هدف به سرعت ایجاد یک راه حل موثر است که اجازه می دهد تا هر کس از ما به ایمن حرکت در فضاهای عمومی در ادارات و فرودگاه ها و یا رستوران ها با توجه به مقررات به اصطلاح جدید عادی" می گوید: Andreas Urschitz بدست آورد رئیس جمهور قدرت و سیستم سنسور Infineon Technologies. "ما هوشمند ورودی شمارنده راه حل این است که یک سیستم بسته است. از یک طرف آن جلوگیری از ازدحام بیش از حد, از سوی دیگر, آن را قادر می سازد کسب و کار خود را به نگه دارید عملیات در حال اجرا است. و مهمتر از همه به دلیل استفاده از رادار فن آوری اطلاعات شخصی از 100 درصد محافظت می شود. سیستم شمارش یک فرد اما نمی دانم که در آن است."

انتظار می رود حجم این نوع از راه حل به مقدار 90 میلیون واحد در سراسر جهان. Infineon هوشمند ورودی شمارنده راه حل با XENSIV™ 60 GHz سنسور رادار کار می کند contactlessly و می تواند به راحتی نصب شده در کنار و یا سقف ورود و یا خروج. می توان آن را به اجرا در انواع ساختمان انواع ساختمان های عمومی خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و مدارس و یا شرکت های بزرگ فضاهای به عنوان مثال محیط های اغذیه فروشی و دفاتر و مانند آن. بعلاوه Infineon در حال حاضر در حال کار بر روی نسل بعدی است که شامل ویژگی های بیشتر.

در دسترس بودن

هوشمند ورودی شمارنده راه حل (کیت BGT60TR13C EMBEDD) با نرم افزار یکپارچه است که در حال حاضر در دسترس برای ارزیابی است. نسل دوم در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر سال 2020 است. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.infineon.com/smart-entrancetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب