راه های معروف گران مدرسه مجموعه در Hamptons برای نخبگان بچه ها فرار COVID در نیویورک

راههای گران مدرسه خصوصی مستقر در منهتن بود که معروف با حضور سوری کروز و تعداد فرزندان غولهای ستاره های موسیقی

توسط NEWSCENTERALS در 23 خرداد 1399

راههای گران مدرسه خصوصی مستقر در منهتن بود که معروف با حضور سوری کروز و تعداد فرزندان غولهای ستاره های موسیقی راک و اسکار برندگان در میان دانش آموزان است که راه اندازی یک 3,500 فوت مربع پردیس در Hamptons به تهیه کردن به کودکانی که والدین آنها از شهرستان فرار کرده اند برای گوارا راحتی از خود beachside خانه در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

برای انتفاعی مدرسه تاسیس شده در سال 2012 توسط یک گروه از سرمایه گذاران خصوصی که هزینه حدود $56,000 در سال گزارش شده است که به دنبال یک فضای از 3500 متر مربع در ایست همپتون نیویورک به کار به عنوان یک جدید "استودیو" محوطه دانشگاه همپتون ستاره ، هزینه برای دانش آموزانی جدید Hamptons پردیس خواهد بود $48,000 کمتر از $56,400 متهم در منهتن سایت تا حدودی با توجه به عدم وجود فوق برنامه و فعالیت های ورزشی است. این پردیس در حال حاضر پذیرش دانشجویان در پنجم طریق 11th نمرات.

راههای همچنین راه اندازی یک سرویس جدید به نام راههای@HOME که ارائه خواهد شد و پنج ساعت در-خانه-فرد آموزش برای حدود $65,000 یک سال است. این خدمات در خانه است که با هدف بسیار جوان و دانش آموزان که می تواند به مبارزه با یادگیری آنلاین.

مدرسه مقامات می گویند آنها می توانند استخدام بین 75 و 100 معلمان در صفحه اصلی گزینه بیش از چند هفته آینده به عنوان ثروتمند نیویورکی به دنبال بهینه سازی امتیاز از فرزندان خود را.

"تعدادی از خانواده ها که قبلا زندگی می کردند در این شهرستان و با حضور راههای قبل از جابجایی به Hamptons" مگی Wollner خواهد شد که رئیس جدید پردیس گفت همپتون ستاره. "آنها شده اند به امید پیدا کردن یک راه برای آنها را به ادامه تحصیل ما است." همه گیر باعث شده بود بسیاری از والدین به در نظر گرفتن هزینه های "تمام یا بخشی از سال تحصیلی آینده" در Hamptons او اضافه شده است.

در حالی که همه دانش آموزان در راههای داده می شود مک بوک و اپل, کودکان در مدارس در برخی از فقیرترین جوامع در حال سقوط بیشتر در گیر با بسیاری از کودکان فاقد منظم اختصاصی دسترسی به دستگاه های الکترونیکی از راه دور و یادگیری است. در برخی از نقاط دیترویت که حدود 47 درصد از کودکان در فقر زندگی می کنند, با توجه به U. s. داده های سرشماری به عنوان چند به عنوان 10 تا 15 درصد از دانش آموزان دستگاه متصل به اینترنت آن گزارش شده است.

نیز وجود دارد بسیاری از جوامع فقیر در انتهای غربی جزیره لانگ در شهرهای مانند هندرسون کمتر از صد مایل از سایت ارائه شده از راههای جدید پردیس که در آن 11 درصد از جمعیت زیر خط فقر زندگی میکند.

دیوید دمینگ یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد است که به مطالعه چگونگی دسترسی به اینترنت بر نابرابری گفت: تکنولوژی نقد و بررسی که زمان اختلال ممکن است یک "اثر دائمی" در دانش آموزان فقیر. "ما در حال رفتن به دیدن یک گسترش نابرابری آموزشی که مدت زمان طولانی گذشته و نمی خواهد محو," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de