الیاس McClain: 3 سفید افسران اخراج بیش از تصاویر reenacting سبد در مرد سیاه و سفید

سه افسر پلیس را از کار اخراج شده بیش از عکس نشان دادن یک اجرا یا نمایش مجدد از سبد استفاده می شود الیاس McClai

توسط NEWSCENTERALS در 14 تیر 1399

سه افسر پلیس را از کار اخراج شده بیش از عکس نشان دادن یک اجرا یا نمایش مجدد از سبد استفاده می شود الیاس McClain, یک مرد سیاه و سفید که بعد در اثر ایست قلبی. یک افسر پاسخ داد: "هاها" به عکس.

سه افسر پلیس سفید شده اند اخراج بیش از عکس هایی که نشان داد یک اجرا یا نمایش مجدد از سبد استفاده می شود الیاس McClain, یک مرد سیاه پوست که در اثر ایست قلبی در سال گذشته در ایالت کلرادو است. یکی از افسران حاضر بود که McClain دستگیر شد در ماه اوت سال 2019.

دو تن دیگر از افسران بودند که در صحنه از جمله یکی که قرار McClain در یک سبد هنوز هم در نیروی پلیس است. در سال گذشته دادستان کاهش یافته است به اتهام سه افسر پلیس بودند که درگیر در بازداشت McClain. پس از اعتراض عمومی فرماندار کلرادو, Jared پلیس گفت: دولت خواهد بازگشایی پرونده.

ادامه مطلب: سیاه پوستان در آمریکا هدف قرار ناعادلانه سیستم عدالت

افسران پلیس از جمله شفق قطبی افسر Jason Rosenblatt متوقف McClain برای "مشکوک بودن" پس از یک 911 تماس در 24 آگوست گزارش او را به عنوان به دنبال "ناقص" به فراخوان اضافه شده است که هیچ کس به نظر می رسد در معرض خطر است. به گفته پلیس-دوربین ویدئو McClain بارها و بارها التماس ماموران به او اجازه دهید برود. او قرار داده شده در سبد قطع خون به مغز او. بعد از متخصصین تجویز آرام بخش برای آرام کردن او, اما او دچار ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن.

دو ماه پس از حادثه Rosenblatt عکس های دریافت شده که در آن سه نفر دیگر از افسران تقلید chokehold در نقطه افسران خفه McClain, که تا به حال تبدیل شدن به یک مکان یادبود.

Rosenblatt پاسخ داد: "هاها" به پیام.

'جنایت علیه بشریت و نجابت'

Rosenblatt و دو افسر که به نظر می رسد در عکس های اخراج شده از شفق قطبی اداره پلیس. سوم افسر درگیر در این عکس استعفا داد اوایل این هفته.

"ما شرمنده ما بیمار است و ما قهر" موقت رئیس پلیس ونسا ویلسون گفت:. او افزود که افسران ممکن است جرمی مرتکب شده اند اما تصاویر "جنایت علیه انسانیت و نجابت است."

او همچنین تقبیح این توضیح که افسران "تلاش برای تشویق یک دوست با ارسال این عکس."

اتحادیه پلیس گفت: تحقیقات مربوط به عکس های عجولانه بود.

McClain مرگ شد پاره ای علیه خشونت پلیس در ایالات متحده است. بیشتر خواستار پیگرد قانونی ماموران پلیس درگیر در برخورد مرگبار با شهروندان به خصوص مردان سیاه و سفید ساخته شده است پس از مرگ جورج فلوید که پس از درگذشت برگزار می شود, در یک سبد برای نزدیک به نه ساعت توسط پلیس در ایالت مینه سوتا است. فلوید از مرگ برانگیخته تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

دیدن/اس ام اس (AP, Reuters)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب