اریک Ribbens گرمی روایت کودکان کتاب مزرعه حیوانات و عشق

"کشاورز خنجر و کمی سبز اردک" روایت شد با دوستانه و روشن و آسان به دنبال جانشینی از حوادث به خصوص برای کودکان ک

توسط NEWSCENTERALS در 8 مرداد 1399

"کشاورز خنجر و کمی سبز اردک" روایت شد با دوستانه و روشن و آسان به دنبال جانشینی از حوادث به خصوص برای کودکان کوچک.
 
"کشاورز خنجر و کمی سبز اردک" مجموعه ای از داستان های جالب از عجیب و غریب اردک که فکر می کند او یک گاو و حیوانات و کشاورزان که زندگی تحت تأثیر او بودند در یک راه یا دیگری در یک مزرعه کوچک است. این اردک کوچولو تقلید چه گاو را به عنوان آنها می خوردند استراحت mooed و انجام روال زندگی روزانه خود را. حتی گاوها و خود کشاورز خنجر اغلب در نظر گرفته به او یک گاو است. تنظیمات خود را تغییر داده بودند برای محافظت و جای قات-mooing اردک. از طریق چشم از کمی اردک سبز ما با انواع دیگر حیوانات مزرعه و تماشای کشاورز خنجر و همسرش آنی به عنوان خانواده خود رشد می کند. این کتاب یک کتاب عالی برای کلاس های قصه گویی و داستان های قبل از خواب برای کودکان در تمام سنین و آرام غرابت از این داستان و دوست دارم که توضیح داده شده است باقی خواهد ماند برای یک مدت زمان طولانی.
 
نسخه کتاب موجود در آمازون (https://www.amazon.com/Farmer-Dirk-Little-Green-Duck/dp/1950955877/) و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
کشاورز خنجر و کمی سبز اردک
نوشته شده توسط اریک Ribbens
منتشر شده توسط کتاب تاک پرس

تاریخ انتشار: November 11, 2019Paperback قیمت: $9.99 Kindle قیمت: $2.39

 
 
درباره نویسنده
اریک Ribbens یک بازنشسته بتنی استاد. قدیمی ترین از هشت فرزند او زندگی می کند بی سر و صدا در ماکوم ایل با همسرش مریم Fran. تمام زندگی اش او عاشق کتاب. او برای اولین بار نوشت و این داستان برای پدرش که بازنشسته کتابدار.
 
 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de