کشاورزان ذخیره بیش از 2 میلیارد گالن آب در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 26.6 درصد در یک فصل رشد از طریق نیلی Ag و Anheuser-Busch مشارکت

نیلی کشاورزی یک شرکت اختصاص داده شده برای بهره برداری از طبیعت به کمک کشاورزان پایدار خوراک این سیاره و Anheus

توسط NEWSCENTERALS در 9 خرداد 1399

نیلی کشاورزی یک شرکت اختصاص داده شده برای بهره برداری از طبیعت به کمک کشاورزان پایدار خوراک این سیاره و Anheuser-Busch کشور پیشرو آبجو امروز اعلام کرد نتایج حاصل از تلاش های خود را برای تولید برنج با رشد خاص و ویژگی های زیست محیطی. منابع و تولید گازهای گلخانه ای صرفه جویی زمانی در افتتاحیه سال از این برنامه به طور قابل توجهی رشد اهداف مندرج در هنگام مشارکت اعلام شد برای اولین بار نشان دادن این فرصت را به رانندگی در مزرعه مسئولیت زیست محیطی اعتبار و د-خطر خاص و شیوه های حفاظت و پاداش تولید کنندگان برای تلاش های خود را. تولید کنندگان که قرارداد با نیلی به تولید برنج برای Anheuser-Busch به دست آورد:

  • به طور متوسط کاهش 23.7% استفاده از آب در مقایسه با تاریخی شهرستان به طور متوسط در مجموع بیش از 2 میلیارد گالن و یا به اندازه کافی برای تامین شهرستان جنسبرو آرکانزاس -- که در آن Anheuser-Busch برنج آسیاب است که بر اساس - برای یک سال.
  • به طور متوسط کاهش 13.3% در نیتروژن نرم افزار و یا نزدیک به 250000 پوند معادل ده تریلر تراکتور.
  • به طور متوسط کاهش 26.6 درصد در تولید گازهای گلخانه ای متان یک گاز گلخانه ای معادل 5,296 متریک تن دی اکسید کربن و یا سالانه تولید گازهای گلخانه ای از 1,151 وسایل نقلیه مسافری.

با اعمال نفوذ نیلی نمونه کارها از ارائه - از جمله عملکرد را افزایش می دهد از طریق استفاده از نیلی را ميکروبی محصولات, مدیریت حفاظت شیوه های زراعی از طریق حمایت و کارآمد معامله و تحویل گندم از طریق نیلی بازار™ و نیلی حمل و نقل™ - مشارکت ارائه کنندگان پایان به پایان راه حل برای حمایت از تجاری تولید پایدار برنج. علاوه بر این روش که توسط نیلی اندازه گیری شده در مزرعه محیط زیست صرفه جویی در حمایت از Anheuser-Busch را 2025 اهداف پایداری ذخیره کردن پایه و اساس برای این شرکت در تلاش برای ایجاد جریان درآمد اضافی برای تولید کنندگان از طریق جلو گیری و جداسازی در مزرعه تولید گازهای گلخانه ای با Indigo کربن.

"همکاری ما با Anheuser-Busch یک مثال از پتانسیل decommoditized سیستم کشاورزی به ارائه ارزش برای تولید کنندگان و محیط زیست در حالی که گسترش مصرف کننده انتخاب می گوید:" دیوید پری نیلی مدیر عامل شرکت. "ما به دنبال به جلو به گسترش همکاری های ما در کنار Anheuser-Busch برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای آب و هوا مثبت محصولات در حالی که آوردن قابل توجهی فرصت های اقتصادی به امریکا جوامع کشاورزی."

"Anheuser-Busch مفتخر است که با نیلی و آرکانزاس برنج کشاورزان را به این صنعت پیشرو برنامه به زندگی می گوید:" جس نیومن مدیر ارشد کشاورزی و تدارکات و پایداری در Anheuser-Busch. "ما هیجان زده با محیط زیست نتایج نیلی تولید کنندگان زمانی که پیشرفت سه نفر از ما 2025 اهداف پایداری: smart کشاورزی حوضه سلامت و کربن تولید گازهای گلخانه ای. ما هیجان زده به ادامه بررسی راه هایی برای ارائه گزینه های برای هر دو ما تولید کنندگان و مصرف کنندگان است."

اولین از نوع خود پروژه همراه دیتا-محور بینش و در مزرعه زراعی مشاور برای کمک به نیلی برنج™ کنندگان در اتخاذ ثابت شیوه های حفاظت (متناوب تر و خشک کردن و بهینه کود نيتروژن) در بسیاری از موارد برای اولین بار. این کاهش هزینه در ارتباط با کاهش آب و کود استفاده از این مفید شیوه های رو به رشد همراه با حق بیمه قیمت برای منعکس تخصص صفات مرتبط با چگونه دانه تولید شده بود به طور قابل توجهی بهبود یافته تولید کنندگان', سود, تقویت اثربخشی یک رویکرد سیستم به د commoditizing کشاورزی است.

"ما در حال افتخار به بخشی از این همکاری با نیلی و Anheuser-Busch به پایدار در تولید برنج است. در طول فصل رشد ما کاهش هزینه های ورودی به دست آورده و حق بیمه برای برنج شدیم برای این برنامه به طور کلی افزایش مزرعه سودآوری می گوید:" نولان ایوانز رشد در آرکانزاس که شرکت در این برنامه است. "من هیجان زده برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام با هم در سال 2020"

"نیلی متعهد به حصول اطمینان از تولید کنندگان دریافت حمایت فردی مورد نیاز برای موفقیت در اتخاذ جدید و مفید شیوه می گوید:" کودی Corbell نیلی مدیر کل برنج. "انجام این کار را قادر می سازد یک بازار پایدار رشد برنج و پاداش ما جامعه کشاورزی برای خود نقش مهمی در حفظ منابع طبیعی ما است."

Anheuser-Busch بزرگترین کاربر نهایی برنج در ایالات متحده است. آبجو برای اولین بار شروع به استفاده از باارزش عنصر در سال 1876 که Adolphus Busch برای اولین بار آن را به آن اضافه Budweiser برای اضافه کردن یک, تمیز, ترد و مزه و مجموعه ای از دم جدا از سایر lagers. امروز شرکت میلز حدود 2.6 میلیون پوند برنج یک روز در مرکز آن در جنسبرو آرکانزاس که در آن Evans محصول و دیگر شرکت کنندگان تحویل داده خواهد شد. در اوایل این ماه نیلی حمل و نقل بیش از 53,000 بوشل برنج برای حفظ هویت آبجو در روز است. فرز آزمایش - گسترش همکاری و برای اولین بار در کشور بزرگترین کاربر نهایی برنج - شامل کالیبراسیون تسهیلات به یک واحد انواع دانه اجازه می دهد بینش بیشتر به انرژی و وقت و هزینه صرفه جویی پتانسیل بهینه سازی فرز روند.

پس از موفقیت خلبان نیلی Ag و Anheuser-Busch باید تمدید همکاری خود را از طریق 2020 رشد نجومی این بار گسترش دامنه برنامه به حدود 2.7 M بوشل و گسترش آن از شرکت کنندگان. در فاز دوم نیلی نیز آزمایش های پیشرفته با روش جمع آوری داده ها و کنترل از راه دور-فن آوری سنجش از قبیل هواپیماهای بدون سرنشین آب سنسور و یک برنامه تلفن همراه به طور خودکار و افزایش پروژه های جمع آوری داده ها و تلاش های بیشتر بهینه سازی تولید پایدار برنج.

اطلاعات اضافی درباره مشارکت از جمله اطلاعات ثبت نام برای سال 2020 فصل رشد می توان در اینجا یافت نشد.

در مورد ANHEUSER-BUSCH

برای بیش از 165 سال Anheuser-Busch انجام داد یک میراث دم مزه, با کیفیت بالا, آبجو که باید راضی مصرف کنندگان آبجو برای نسل های. امروز ما خود را و راه اندازی بیش از 100 امکانات از جمله کارخانه های لبنی عمده مراکز توزیع کشاورزی امکانات و بسته بندی گیاهان و بیش از 18,000 همکاران در سراسر ایالات متحده است. ما به چند از امریکا قابل تشخیص مارک آبجو از جمله Budweiser, جوانه, نور, Michelob فوق العاده و Stella Artois و همچنین به عنوان یک تعداد زیادی از مارک های منطقه ای که ارائه مصرف کنندگان آبجو با انتخاب بهترین مزه, هنر و صنعت آبجو در صنعت. از نوشیدن مسئول برنامه ها و اورژانس نوشیدن آب کمک های مالی به صنعت پیشرو پایداری تلاش ما هدایت ما تعهد تزلزل ناپذیر به حمایت از جوامع تماس با ما صفحه اصلی. برای اطلاعات بیشتر www.anheuser-busch.com

در مورد نیلی کشاورزی

نیلی بهبود رشد سودآوری و پایداری محیط زیست و سلامت مصرف کننده را از طریق استفاده از ميكروب ها و فن آوری های دیجیتال. شرکت اکتشافات علمی و سیستم عامل های دیجیتال بهره مند دهها هزار نفر از پرورش دهندگان در سراسر میلیون هکتار است. کار در سراسر زنجیره تامین نیلی پیشبرد ماموریت خود را مهار طبیعت برای کمک به کشاورزان پایدار خوراک این سیاره است. در سال 2019 نیلی تاسیس Terraton ابتکار یک تلاش جهانی برای رسم کردن یک تریلیون تن از اتمسفری دی اکسید کربن از طریق کشاورزی خاک است. رتبه #1 در CNBC Disruptor 50 لیست نیلی است که مقر آن در بوستون با دفاتر اضافی در Memphis TN; Research Triangle Park, NC; سیدنی استرالیا; بوئنوس آیرس, آرژانتین; سائو پائولو, برزیل; و بازل, سویس. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما درباره ما صفحهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب