Hrvatski Telekom کرواسی انتخاب اریکسون به عنوان تنها 5G زد تامین کننده

اریکسون را کرواتی همراه شرکت اریکسون نیکولا تسلا (ZSE: ERNT-R-A) انتخاب شده است کرواتی ارتباطات ارائه دهنده خد

توسط NEWSCENTERALS در 5 تیر 1399

اریکسون را کرواتی همراه شرکت اریکسون نیکولا تسلا (ZSE: ERNT-R-A) انتخاب شده است کرواتی ارتباطات ارائه دهنده خدمات Hrvatski Telekom به عنوان تنها تامین کننده 5G رادیو دسترسی شبکه (زد) محصولات و خدمات تا سال 2024.

معامله اولین از نوع خود در کرواسی را ببینید اریکسون شبکه های فناوری مستقر در Hrvatski Telekom شبکه از جمله اریکسون سیستم رادیویی محصولات و راه حل ها و اریکسون طیف های.

شرکت ها همکاری کرده اند پس از سال 2018 به نوسازی Hrvatski Telekom رادیویی شبکه. در علاوه بر این به افزایش باند پهن تلفن همراه Hrvatski Telekom با هدف افزایش دیجیتالی و صنعت 4.0 از طریق نوآوری فرصت های فعال آن 5G شبکه.

Kostas Nebis مدیر عامل شرکت Hrvatski Telekom می گوید: "در ماه های گذشته روشن ساخته است که چگونه حیاتی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و سرمایه گذاری در زیرساخت های دیجیتال هستند, آنها به عنوان یک کلید اهرم برای جامعه دیجیتالی و بازگشت به رشد اقتصادی است. همکاری با اریکسون آخرین نمونه از تعهد ما به حمایت از اقتصاد و جامعه و ما قصد داریم به ادامه نگه داشتن سرعت شبکه ما طرح سرمایه گذاری و اتصال هر کس در کرواسی با تولغœد فرصت است."

او می افزاید: "5G پیاده سازی فناوری قابل استفاده در مقیاس وسیع و طنین با کرواسی را نیاز دارد مانند فعال کردن انرژی بالاتر بازده از طریق اندازه گیری هوشمند و پویا مدیریت برق, بهره وری بالاتر در بخش کشاورزی از طریق متصل و دستگاه های خودکار و ماشین آلات و یا بهینه سازی آبیاری فرآیندها و همچنین در انواع دیگر صنایع است."

آرون Bansal رئیس جمهور از اروپا و آمریکای لاتین, اریکسون می گوید: "من افتخار می کنم که بعد از اولین تظاهرات 5G تکنولوژی دو سال پیش ما در حال حاضر امضا 5G توافق در کرواسی. این توافق نامه همکاری را قادر خواهد ساخت برش لبه راه حل از اریکسون رادیویی سیستم نمونه کارها و نسل پنجم ارتباطات تلفن همراه برای تبدیل این کشور در دوره های آینده. به عنوان یک شریک قابل اعتماد با بیش از یک قرن از ارتباطات تجربه ما آماده هستیم به 5G به Hrvatski Telekom مشتریان در سراسر کرواسی."

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اریکسون 5G
پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اریکسون سیستم رادیویی (نمونه کارها)
پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اریکسون طیف های
اریکسون شبکه

یادداشت به ویراستاران:

ما را دنبال کنید:
www.twitter.com/ericsson
www.facebook.com/ericsson
www.linkedin.com/company/ericsson

در مورد اریکسون:
اریکسون را قادر می سازد ارتباطات ارائه دهندگان خدمات را به تصرف کامل ارزش اتصال. این شرکت نمونه کارها دهانه, شبکه های دیجیتال, خدمات, خدمات مدیریت و در حال ظهور کسب و کار و طراحی شده است برای کمک به مشتریان ما بروید دیجیتال افزایش بهره وری و پیدا کردن جریان درآمد. اریکسون سرمایه گذاری در نوآوری تحویل داده اند مزایای تلفن و تلفن همراه باند پهن برای میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است. این Ericsson سهام ذکر شده در نزدک استکهلم و در نزدک نیویورک. www.ericsson.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب