کیت میدلتون پست رجعت تصویر به مناسبت لغو Chelsea Flower Show

آن است که معمولا یکی از نکات برجسته سلطنتی تابستان و یکی که کیت میدلتون به طور سنتی مشتاق به مشارکت در.البته د

توسط NEWSCENTERALS در 31 اردیبهشت 1399

آن است که معمولا یکی از نکات برجسته سلطنتی تابستان و یکی که کیت میدلتون به طور سنتی مشتاق به مشارکت در.

البته در این سال, لندن, معروف, Chelsea Flower Show تا به حال کمی گزینه ای جز مهاجرت آنلاین, اما این بدان معنا نیست که کیت می توانید پیدا کردن یک راه را به او نشان می دهد پشتیبانی از ارسال تصویر صبح روز چهارشنبه از خودش کمک باغبان گیاه RHS بازگشت به طبیعت باغ در سال گذشته که به او کمک کرد co-طراحی.

در این عکس به اشتراک گذاشته شده توسط کیت سلطنتی کنزینگتون حساب های رسانه های اجتماعی, کیت, 38, دیده می شود, در دست کثیف حالت نشسته در بالای یک توده ای از سنگ و پوشیدن گاه به گاه پیراهن سبز و شلوار جین و موهای خود را به عقب کشیده و در مستی به او کمک کرد تا ساخت نمونه ممتاز ویژه نمایش باغ.

این سال برای اولین بار در تاریخ خود که باغی نشان می دهد که آغاز شده در سال 1913 است گرفته شده (در دنیای فیزیکی حداقل).

نشان می دهد بی عیب و نقص سلطنتی شجره داشتن شده است برای اولین بار بازدید شده توسط ملکه ماری در سال 1916.

کیت 2019 باغ کودک پسند تفسیر, جنگل, باغ و, ویژه, یک, درخت, خانه آبشار, روستایی دن و اردو و همچنین کنده درخت, پله سنگ و توخالی ورود برای کودکان به بازی در.

نشان می دهد که سازماندهی شده توسط انجمن باغبانی سلطنتی که ملکه حامی.

پیش از نمایش مجازی در هفته عظمت گذراند نامه ای به RHS به ارسال بهترین آرزوها برای همه کسانی که در ارتباط با جامعه است.

او نوشت: "من و خانواده ام همیشه لذت بردم از دیدن نشان می دهد و من می دانم که خود اعضا و هواداران را نا امید خواهد بود که آنها قادر به حضور فرد در این سال است.

"من مطمئن هستم که مادر بزرگم, ملکه مری که برای اولین بار با حضور در نمایشگاه و ... در سال 1916 خوشحال خواهد بود که بسیاری از مردم امروز باید یک شور و شوق برای باغبانی و باغبانی که باقی می ماند یک تفریح و سرگرمی محبوب در انگلستان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب