مایکروسافت مذاکرات برای خرید Infinite را با ما کسب و کار انتخاب کنید تا بخار

Infinite در حال حاضر در تیررس دولت آمریکا. شرکت مادر ByteDance بنا به گزارش ارائه شده به فروش آن در ایالات متح

توسط NEWSCENTERALS در 12 مرداد 1399

Infinite در حال حاضر در تیررس دولت آمریکا. شرکت مادر ByteDance بنا به گزارش ارائه شده به فروش آن در ایالات متحده عملیات با مایکروسافت در حال ظهور به عنوان نخست مدعی.

ما مایکروسافت غول نرم افزاری گزارش شده است که در پیشرفته مذاکرات برای خرید Infinite ما در عملیات منابع نزدیک به مذاکرات گفت: در روز شنبه.

این حرکت به عنوان محبوب چینی متعلق به ویدئو برنامه تحت موشکافی شدید توسط دولت ایالات متحده از جمله تهدیدات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ممنوعیت آن از ایالات متحده در دسترس نباشد.

"تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

Infinite شده است برای انتقاد از آن چینی مالکیت متهم سانسور فیلم های حیاتی هستند که از کشور چین و داشتن توانایی برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با مقامات چینی. این شرکت به شدت رد هر دو ادعا می کند.

امنیت ملی هشدارهای بیش از Infinite امنیت ملی و نگرانی آینه گسترده تر سرکوب شرکت های چینی در آمریکا از جمله ارائه دهندگان مخابراتی Huawei و ZTE.

'نقطه'

مایکروسافت بزرگترین چهارم دیجیتال آگهی شرکت در ایالات متحده عقب غول, Google, Facebook و آمازون است. خرید Infinite می تواند به بهبود عملکرد این شرکت در تبلیغات دیجیتال در بازار

به نیویورک تایمز (نیویورک تایمز) گزارش داد که ByteDance, Infinite چینی شرکت مادر ارائه شده به فروش برنامه ما عملیات برای جلوگیری از Trumps بان.

ByteDance است گفت: باید به دنبال حفظ سهم اقلیت در Infinite آمریکایی عملیات, اما که دولت را رد کرد که نیویورک تایمز گزارش با استناد به منابع نزدیک به مذاکرات.

در نهایت پیشنهاد کاهش خواهد نه لزوما تحت تاثیر قرار Infinite عملیات در خارج از ایالات متحده در این گزارش است.

در شنبه Infinite ما مدیر کل ونسا Pappas اطمینان کاربران که از ترس این نرم افزار را ناپدید می شوند و گفت که "ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه" و برجسته است که برنامه "خانه ای برای هنرمندان و سازندگان" در ایالات متحده است.

Infinite اولین چینی اینترنت برنامه برای به دست آوردن یک زیر بزرگ در خارج از چین است. به همین ترتیب ByteDance تبدیل به یکی از با ارزش ترین در جهان شروع یو پی اس و به تازگی به ارزش حدود 100 میلیارد دلار, با توجه به تحقیقات شرکت PitchBook.

jcg/aw (Reuters, AP, AFP)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب