تصاویری از کودک نو پا دروغ گفتن در بدن پدربزرگ مرده اش جرقه خشم و انزجار در هند کشمیر

یک غیر نظامی کشته شد مرده پس از برخورد بین شبه نظامی پلیس و شبه نظامیان در هند-اداره کشمیر. تصاویر از نوه نشست

توسط NEWSCENTERALS در 12 تیر 1399

یک غیر نظامی کشته شد مرده پس از برخورد بین شبه نظامی پلیس و شبه نظامیان در هند-اداره کشمیر. تصاویر از نوه نشستن روی مرد مرده بدن موجب خشم و انزجار در هند کشمیر.

هندی-اداره کشمیر شاهد تظاهرات روز چهارشنبه پس از یک غیر نظامی کشته شد و پس از یک درگیری میان شبه نظامیان و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) هند شبه نظامی پلیس است.

صدها نفر از مردم اعتراض کردند در مراسم تشییع جنازه در شهر سرینگر شعار "ما می خواهیم آزادی" از هند است.

بشیر احمد خان گفته بود به ضرب گلوله توسط CRPF. "مردم محلی گفت که خان آورده بود از ماشین خود و به ضرب گلوله توسط نیروهای" فاروق احمد برادرزاده خان گفت: AFP news agency.

Relatives and neighbors offer prayers at the funeral of Bashir Ahmed Khan (Getty Images/AFP/T. Mustafa)

بستگان و همسایگان نماز در تشییع جنازه بشیر احمد خان

پلیس از هند در جامو و کشمیر (J&K) دولت رد این خانواده ادعا می کند. پلیس تهدید به "اقدام قانونی در برابر گزارش نادرست و شایعات."

یک برخورد که منجر به رسانه های اجتماعی دیوانگی

شبه نظامیان با حمله یک CRPF گشت در شهر Sopore در هند-اداره کشمیر در روز چهارشنبه زمانی که آنها آتش گشودند از اتاق زیر شیروانی از یک مسجد. عضو CRPF کردهاند در حمله.

با توجه به گزارش رسانه های محلی خان بود در راه خود را برای بررسی یک سایت ساخت و ساز در شهر Sopore در هند-اداره کشمیر زمانی که او کشیده بود از خود ماشین و کشته CRPF پرسنل.

بازرس کل کشمیر پلیس ویجی کومار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این حادثه که خان اصابت یک گلوله زمانی که او در حال اجرا بود به ایمنی با نوه اش.

کومار افزود که خان بود که سرزنش CRPF برای مرگ او را به عنوان آنها "ترس از شبه نظامیان."

Indian security forces near the site where militants attacked the CRPF in Sopore (picture-alliance/NurPhoto/N. Kachroo)

نیروهای امنیتی هند در نزدیکی محل که در آن شبه نظامیان با حمله به CRPF در Sopore

خان مرگ باعث داد و بیداد, در رسانه های اجتماعی هنگامی که تصاویر خود را 3 ساله نوه Aayad بود که همراه او منتشر شد.

در عکس Aayad گریه بر روی بدن او 65 سال دارد. خان خانواده ادعا کرده است که Aayad شده و در بدن مرده در حالی که کسی که در زمان عکس.

برخی از افسران پلیس توییتی عکس از Aayad نشسته پدربزرگش مرده بدن است.

پلیس محلی همچنین یک عکس از Aayad با یک افسر پلیس پس از این حادثه. پلیس ادعا کرد که او نجات از گرفتن ضربه توسط گلوله در یک "حمله تروریستی در Sopore."

عفو هند شعبه محلی سازمان عفو بین الملل, جهانی, حقوق بشر, سازمان های غیر دولتی گفت که با آشکار کردن هویت یک جزئی که شاهد یک جنایت پلیس محلی تا به حال نقض ماده 74 از دادرسی ویژه نوجوانان (مراقبت و حمایت از کودکان) قانون 2015.

کومار نشان داد در کنفرانس مطبوعاتی که کسی در درون پلیس می تواند در نظر گرفته شده اند عکس از Aayad در بدن مرده.

"رفتن به منطقه عملیات با تلفن همراه اشتباه است. من اطمینان خواهد داد پلیس تیم رفتن برای عملیات حمل نیست موبایل همراه به عنوان که ممکن است تهدیدی برای زندگی خود را. هر کس به اشتراک گذاشته شده است تصاویر خود را به صورت عمل" او گفت:.

کومار در ادامه گفت که او می تواند به قطع خدمات اینترنت در این منطقه پس از حادثه, اما نمی, آن را به عنوان او می خواست برای دیدن "مردم چگونه رفتار می کنند."

همایش ملی (NC) و مردم حزب دموکرات (PDP) دو نفر از J&K بزرگترین احزاب سیاسی به نام برای اعتراض به این حادثه.

عمر عبدالله رئیس سابق وزیر J&K به نام پلیس برای فیلمبرداری و به اشتراک گذاری این فرزند بدبختی و درد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن