سامسونگ سلامت در حال حاضر در دسترس به عنوان یک جامع در-صفحه اصلی تناسب اندام و سلامتی پلت فرم در سال 2020 سامسونگ تلویزیون های هوشمند

سامسونگ الکترونیکس امروز اعلام کرد که خود سامسونگ سلامت پلت فرم در حال حاضر در دسترس در سال 2020 تلویزیون هوشم

توسط NEWSCENTERALS در 8 خرداد 1399

سامسونگ الکترونیکس امروز اعلام کرد که خود سامسونگ سلامت پلت فرم در حال حاضر در دسترس در سال 2020 تلویزیون هوشمند سامسونگ مدل. طراحی شده برای متحول مفهوم در خانه تمرینات سامسونگ سلامت کاربر-محور سلامتی پلت فرم است که می رود فراتر از تناسب اندام است. این یک همراه و همدم که های مختلف همگام سازی در سراسر دستگاه های دیجیتال – گوشی های هوشمند, wearables و در حال حاضر تلویزیون های هوشمند Samsung. با سامسونگ سلامت کاربران قادر خواهد بود برای لذت بردن از رایگان و حق بیمه کلاس جدید شروع به سلامتی روال و حتی کل خانواده در حال حرکت با خانواده چالش ها و بیشتر – همه از راحتی از خانه.

"تمام هدف سامسونگ بهداشتی است که برای ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان ما به زندگی سالم با ملاقات با آنها را در هر کجا که هستند در سراسر سیستم عامل سامسونگ گفت:" برنده-Jin Lee, معاون اجرایی رئیس جمهور از خدمات کسب و کار در سامسونگ الکترونیک است. "ما می دانستیم که برای انجام این کار ما نیاز به توسعه یک کاربر محور و همهجانبه پلت فرم است که ارائه انواع در خانه, تناسب اندام و سلامتی, گزینه های. با توجه به آب و هوای فعلی ما امیدواریم که راه اندازی سامسونگ سلامت باعث می شود آن را آسان تر برای مصرف کنندگان ما به اولویت بندی جسمی و روانی روزانه است."

سلامتی خود را در راه

سامسونگ سلامت مصرف کنندگان را قادر می سازد به سفارشی کردن سلامت خود سفر با اتصال آنها را به محتوای حق بیمه های شخصی عملکرد داشبورد مبتنی بر هدف چالش ها و ویژگی های هوشمند است که نگه داشتن آنها را با انگیزه و تمرکز بر دستیابی به اهداف سلامتی خود را – هر دو در خانه و بر روی بروید.

شخصی سفارشی از ویژگی های سامسونگ سلامت عبارتند از:

  • شخصی پروفایل: مصرف کنندگان می توانند ایجاد حساب های منحصر به فرد را برای خود و همچنین برای اعضای خانواده. هر حساب دریافت تمرین شخصی توصیه هایی بر اساس تنظیمات.
  • داشبورد: کاربران می توانند با اتصال به سامسونگ زومیت و همراه با برنامه تلفن همراه برای دیدن شخصی خود آمار از طریق جریان را در یک محل متمرکز. آنها می توانید پیگیری آمار روزانه همگام سازی از تمام دستگاه های تجزیه و تحلیل پیشرفت و رسیدن به اهداف مورد نظر.
  • فهرست مطالب: سامسونگ سلامت در تلویزیون فراهم می کند یک محتوا رو به جلو تجربه است که اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی و مصرف تناسب اندام و سلامتی مطالب از پیشرو صنعت همکاران در بزرگترین صفحه نمایش در دسترس است. هر کس یک گزینه را انتخاب کنید از طیف متنوعی از تمرینات ارائه شده توسط سامسونگ همکاران بهداشت, آیا نیاز به یک مدیتیشن و یا تمرین HIIT.
  • روال: سامسونگ سلامت کمک می کند تا نگه داشتن روز انرژی با فردی روال. پس از مصرف کنندگان تنظیم روال و هنگامی که تلویزیون روشن است آن را به یک یادآوری به بازی تناسب اندام شخصی و یا تمرکز حواس محتوا با توجه به برنامه. آیا غرقه شدن در یک روز صبح تمرین و یا در پایان روز با یک شب آرامش جلسه روال اطمینان حاصل شود که هر برنامه تمرین انجام شده است به راحتی.
  • چالش: چالش های سامسونگ همچنین می افزاید: تشویق و سرگرم کننده به فعالیت است. کاربران متعهد می تواند به یک هدف شخصی و یا دعوت از اعضای خانواده برای شرکت در یک هدف مشترک. اعم از تمرینات مدیتیشن اهداف کاربران می تواند به افزایش انگیزه و کارایی در طول سفر به یک شیوه زندگی سالم است.

خانه جایی است که سلامت است

سامسونگ سلامت نیز فراهم می کند تناسب اندام و تمرکز حواس محتوا برای ایجاد یک جامع روال تمرین از آسایش و حریم خصوصی خانه. مصرف کنندگان می توانید از طیف وسیعی از روش ها از جمله یوگا, تمرکز حواس, آموزش قدرت کشش و بار, پیلاتیز, رقص, قلبی, و بیشتر.

همهجانبه تجربه برنامه فراهم می کند محتوای اولین کشف و توصیه های شخصی در سراسر مراقبه و تناسب اندام روال از مارک های حق بیمه است که کاربران می دانند و اعتماد – از جمله آرام obé تناسب اندام, barre3, پله, Fitplan و Jillian Michaels تناسب اندام. تنها بر روی تلویزیون های هوشمند Samsung کاربران می توانند لذت بردن از را انتخاب کنید محتوای رایگان از کلیه همکاران برای اولین بار از سال, از جمله بیش از 5000 ساعت در صفحه اصلی مطالب و بیش از 250 آموزنده ویدئوها که متفاوت از نظر سطح ورزش و نظم و انضباط. پس از رونمایی از سامسونگ, سلامت, شریک اکوسیستم ادامه خواهد داد به گسترش به طوری که مصرف کنندگان همیشه قادر به کشف چیزی جدید و یا پیدا کردن مطالب است که مناسب خاص خود را دارند تناسب اندام نیاز دارد.

انتخاب رایگان محتوای حق بیمه از بهترین تناسب اندام و سلامتی برندها

آرام

رایگان روانی محتوا از جمله مدیتیشن, خواب, داستان, و, موسیقی, در علاوه بر این به نام تجاری محبوب از 10 دقیقه مراقبه روزانه ارائه روزانه آرام است.

Fitplan

رایگان تناسب اندام و محتوای آموزشی از جمله شش "برنامه" و 50 کلاس برای دسترسی به پنج مربیان با کیفیت بالا صوتی و تصویری راهنمایی ردیابی پیشرفت و در برنامه ویژگی های جامعه است.

Jillian Michaels, تناسب اندام

تعاملی تمرینات روزانه و پرداخت حق بیمه سفارشی تمرینات برای تمام سطوح تناسب اندام از جمله منحصر به فرد 28 روز برنامه تمرین سرپرستی برای سامسونگ تلویزیون صاحبان.

پله

20 آزمایشی رایگان, کلاس های از جمله بوتیک دوچرخه سواری و قایقرانی کلاس های قدرت, آموزش, بوکس, یوگا پیلاتیز و بیشتر.

obé

20 کلاس های رایگان برای سامسونگ, تلویزیون های هوشمند کاربران از جمله قدرت, حجاری, مدار رقص HIIT رقص-HIIT, پیلاتس, یوگا, بر, گزاف گویی, بوکس, دوران بارداری و تعطیلات/رویداد مضمون کلاس – تجدید هر 2 هفته.

barre3

50 قطعه از محتوای رایگان برای مراقبت از بدن و ذهن از جمله تمرینات بدن کامل, strength & conditioning, حضور ذهن قلبی و بیشتر.

------

سامسونگ سلامت تعریف در خانه تناسب اندام با ارائه اضافی ابزار مناسب از تلویزیون های هوشمند و در سراسر دستگاه های دیگر. آن را ترکیبی از راحتی و کیفیت و تجزیه و تحلیل برای ایجاد یک همه در یک سیستم تناسب اندام برای هر عضو خانواده با سفارشی توصیه و پیشنهاد چالش است. بین, پر جنب و جوش زومبا کلاس های نیرو HIIT تمرینات آرام بخش و خواب داستان یک گزینه وجود دارد طراحی شده به تناسب هر مصرف کننده باید اهداف و ترجیحات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سامسونگ سلامت مراجعه کنید: https://www.samsung.com/us/samsung-health/TV.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب