سانتاندر یکی از پنج بهترین شرکت برای کار زنان در آرژانتین

سانتاندر بود تشکر شده توسط محل عالی برای کار به عنوان یکی از پنج "بهترین محل های کار برای زنان" در آرژانتین در

توسط NEWSCENTERALS در 29 تیر 1399

سانتاندر بود تشکر شده توسط محل عالی برای کار به عنوان یکی از پنج "بهترین محل های کار برای زنان" در آرژانتین در میان شرکت های با بیش از 1000 کارمند. این دومین بار است که این رتبه بندی برای ایجاد آرژانتین و بیش از 30 سازمان خاص بودند برای تلاش های خود را برای ایجاد و حفظ یک عالی محیط کار برای زنان است.

سه پارامترهای اصلی هستند که پایه و اساس رتبه بندی: نظرات زنان به عنوان بیان شده در سالانه ناشناس و محرمانه بررسی داخلی محیط کار, درصد از زنان در موقعیت پیشرو در هر شرکت و شرکت های' شیوه های توانمندسازی زنان و توسعه است.

"یکی از عناصر اصلی هدف ما در سانتاندر است که به ترویج تنوع و شمول است. این بخشی از فرهنگ ما است. تنوع بیشتر و ورود اجازه می دهد تا ما را به رشد به عنوان افراد آگاه و ارزش نهادن به تفاوت ها و همچنین به رشد به عنوان یک شرکت ارائه بهترین خدمات به مشتریان و تحکیم بزرگ در محل کار برای کارکنان ما" اظهار داشت the vamps Climent, سر, مردم, مدیریت, هزینه های اموال و امنیت است.

در مورد سانتاندر آرژانتین
سانتاندر آرژانتین بزرگترین بانک خصوصی در آرژانتین سیستم مالی در نظر هر دو پس انداز (سپرده به علاوه وجوه مشترک) و حجم وام. این نهاد دارای 430 سنتی, شاخه, 8 اجتماعی ادغام شاخه های دیجیتال 5 شاخه 3 کار کافه بیش از 3.7 میلیون مشتری (از جمله 2.2 میلیون دیجیتال مشتریان بیش از 320,000 MSMEs و 1300 شرکت) بیش از 8,300 کارکنان و عمل در 22 استان و در بوینس آیرس. سانتاندر آرژانتین در حال توسعه گسترده مسئول بانکی برنامه با تمرکز بر آموزش عالی است. این بیش از 86 موافقت نامه همکاری با دانشگاه های دولتی و خصوصی در کشور است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de