مطالعه می گوید: استرالیا bushfires آزار 3 میلیارد حیوانات

یک بررسی جدید نشان داده است که 3 میلیارد حیوانات بودند نهفته استرالیا اخیر ویرانگر bushfire فصل با خزندگان سخت

توسط NEWSCENTERALS در 7 مرداد 1399

یک بررسی جدید نشان داده است که 3 میلیارد حیوانات بودند نهفته استرالیا اخیر ویرانگر bushfire فصل با خزندگان سخت ترین ضربه. اياد می گویند آن را "یکی از بدترین حیات وحش حوادث در تاریخ مدرن است."

بی سابقه bushfires که زده استرالیا در سال 2019 و 2020 کشته و یا آواره تقریبا 3 میلیارد حیوانات با توجه به یک گزارش موقت سه شنبه منتشر شد.

گردآوری شده توسط دانشمندان از چندین دانشگاه های استرالیا این نظرسنجی گفت: blazes نهفته حدود 143 میلیون پستانداران 2.46 میلیارد خزندگان 180 میلیون پرندگان و 51 میلیون قورباغه ها.

گزارش راه اندازی شده توسط صندوق جهانی طبیعت (WWF) مشخص نیست که چگونه بسیاری از حیوانات ممکن است فوت کرده اند. اما چشم انداز برای کسانی که موفق به فرار از آتش سوزی "احتمالا نه بزرگ" از آنجا که آنها از دست رفته منابع غذایی بومی زیستگاه و پناهگاه از شکارچیان گزارش co-نویسنده کریس Dubenstay گفت.

این bushfires که جاروب در سراسر استرالیا بین اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 سوخته 115,000 کیلومتر مربع (44,000 کیلومتر مربع) از بوش و کشته شدن 30 نفر و از بین بردن هزاران نفر از خانه. آن را یکی از بدترین bushfire فصل در ضبط.

ادامه مطلب: استرالیا, koalas تهدید زدایی و bushfires

کارشناسان می گویند طولانی مدت خشکسالی و تغییرات آب و هوایی احتمال چنین رویدادی طولانی مدت و مکرر است.

'تکان دهنده' یافته

یک مطالعه قبلی در ماه ژانویه منتشر شد تا به حال تخمین زده است که حدود 1 میلیارد حیوانات جان در سخت ترین ضربه ایالت ویکتوریا و نیو ساوت ولز در شرق استرالیا است. اما بررسی های منتشر شده روز سه شنبه برای اولین بار به بررسی آتش سوزی مناطق در سراسر کشور منجر دانشمند لیلی van Eeden از دانشگاه سیدنی گفت.

نتایج بررسی اولیه با یک گزارش کامل ماه آینده منتشر خواهد شد اما دانشمندان گفت: برآورد 3 میلیارد حیوانات آسیب دیده بود و بعید است به تغییر.

"موقت یافته های تکان دهنده" WWF استرالیا مدیر عامل درموت o'gorman گفت. "آن را سخت به فکر می کنم در رویداد دیگری در هر نقطه از جهان در حافظه زندگی است که کشته و یا آواره که بسیاری از حیوانات است."

"این رتبه به عنوان یکی از بدترین حیات وحش حوادث در تاریخ مدرن" او اضافه شده است.

ادامه مطلب: استرالیا bushfires: قناری ساختمان در معدن زغال سنگ

Arnulf Köhncke گونه حفاظت متخصص در WWF آلمان هشدار داد که وحشتناک bushfires می تواند تبدیل به یک اتفاق معمول است: "رکورد آتش سوزی در استرالیا می تواند به حالت عادی فقط یک طعم و مزه از آنچه آمد اگر ما موفق به محدود کردن جهانی افزایش درجه حرارت به زیر 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 فارنهایت)" او گفت:.

محدود کردن درجه حرارت افزایش به 1.5 C بالاتر از پیش صنعتی به طور متوسط مندرج در 2015 پاریس توافق در مورد تغییر آب و هوا دیده می شود به عنوان مهم برای جلوگیری از فاجعه گرمایش جهانی و بدتر شدن آب و هوا حوادث.

nm/rc (AFP dpa)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب