مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنی شدت بیش از سیاتل 'پلیس-آزاد' در اعتراض به منطقه

یک "خودمختار" اعتراض اردوگاه در سیاتل است دامن زده کلامی نبرد بین شهر ما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی

توسط NEWSCENTERALS در 23 خرداد 1399

یک "خودمختار" اعتراض اردوگاه در سیاتل است دامن زده کلامی نبرد بین شهر ما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تهدید کرده است که برای ارسال در ارتش. شهردار جنی Durkan گفت: او را به "بازگشت به پناهگاه خود را."

سیاتل حزب دموکرات شهردار جنی Durkan گفت: از آن خواهد بود "خلاف قانون اساسی" برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروهای نظامی برای روشن شدن 500 تظاهرکنندگان از حوزه که در آن پلیس دوشنبه گذشته رها اداره محلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته فاکس نیوز: "اگر ما در, ما در حال رفتن به در" با اشاره به گارد ملی و افزود: "این افراد در حال رفتن به اشغال بخش عمده ای از یک شهر بزرگ است."

لقب "پایتخت تپه منطقه خودمختار و یا CHAZ, توسط معترضان, آن مخلوط شنبه از مادران با کودکان, ماشین-رایگان تحرک رایگان مواد غذایی اهدا شده توسط رستوران های محلی و داوطلب پزشکان در چادر با لوازم.

"ما قادر به صحبت می کنند; آن چه ما شده است که مایل به انجام این کار تمام وقت و بدون ارعاب و بدون ترس" آفریقایی-آمریکایی نشان دهنده غنی قهوه ای گفت: فرانسه آژانس خبری AFP.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده سرمایه گذاری در آموزش پلیس

روز یکشنبه پلیس استفاده کرده بودند گاز اشک آور و نارنجک در تلاش برای پاک کردن منطقه و رانندگان که سوار به یک جمعیت به پایان رسید تا با زخم گلوله.

پلیس در بازرسی های خود را خالی شرق حوزه ایستگاه در روز پنج شنبه اما آن باقی مانده است unstaffed.

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین ها در یوتیوب گفت: همکاران آنها تا به حال تحمل بودن "حلیم با پرتابه" و فریاد زد: اضافه کردن آن را به حال شده است او تصمیم به ترک این حوزه را به ایستگاه پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن 'آنارشیست ها' شارژ رد

قاره David Lewis به رویترز گفت: "آنچه ما داده شده است در اینجا این است که یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن چگونه یک پلیس-منطقه آزاد تسهیل شود."

سیاتل مقامات به نقل از نیویورک تایمز رد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل ادعا می کند که "زشت آنارشیست" و "داخلی تروریست" بودند پشت CHAZ.

به جای آنها گفت: این منطقه موافقت شد بین فعالان چپ و اداره پلیس شهر به عنوان "یک آزمایش در زندگی بدون پلیس — بخش خیابانی جشنواره و بخش کمون."

شهردار Durkan گفت: این شهرستان گرفته بود پایین سنگر به د-تشدید و "بازسازی جامعه اعتماد" در حالی که همچنین با در نظر گرفتن مراحل را برای "به حداقل رساندن صدمه به اموال یا بالقوه آسیب است."

ادامه مطلب: ما دموکرات پرده گسترده پلیس اصلاحات قانون

در روز پنج شنبه جی Inslee فرماندار ایالت واشنگتن نیز وارد کلامی برخورد با تهمت, که ادعا شنبه که میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند که به دروغ به عنوان برچسب نژادپرستانه یا متعصبی."

"مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار" گفت: Inslee مانند Durkan — یک دموکرات و دادستان سابق از شمال غربی اقیانوس آرام ایالات متحده دولت که در سیاتل است و بزرگترین شهر آن است.

سیاتل درام است که بخشی از اعتراضات در سراسر آمریکا بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

تشییع جنازه او روز شنبه در هوستون تگزاس جلب توجه در سراسر جهان.

یک بررسی اخیر (megyn kelly) نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در 41%, در حالی که یکی دیگر از RealClearPolitics قرار داده و او را در 41.7% با presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن جلوتر در حال حاضر در 49.8%.

ipj/mm (AFP رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de