مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ اقتصاد COVID در حالی که انعطاف پذیری خود را بالا Aide ریخته سهام خود را

به عنوان رمان coronavirus شروع به مخزن بازار سهام در اوایل ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در

توسط NEWSCENTERALS در 26 خرداد 1399

به عنوان رمان coronavirus شروع به مخزن بازار سهام در اوایل ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه رادیو فردا برای اطمینان از این کشور که اقتصاد قوی باقی مانده است. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد تخلیه صدها هزار دلار در عموم اوراق بهادار معامله شد.

میک Mulvaney سپس اقدام کاخ سفید رئیس ستاد و مدیر دفتر مدیریت و بودجه به فروش می رسد بین $215,000 و $550,000 در منابع در سه صندوق در مارس 4, با توجه به اخلاق مدارک او فرستاده شده در اواخر ماه گذشته. منابع در هر یک از سه صندوق ساخته شده است تقریبا به طور کامل از سهام ایالات متحده.

معاملاتکه به نمایندگی از اکثریت قریب به اتفاق Mulvaney منابع در داد و ستد عمومی بودجه پیشنهاد کمتر خوش بینانه نظر در چشم انداز مالی از Mulvaney رئیس و همکاران طرح ریزی شد در زمان.

"اقتصاد ما در حال انجام است فوق العاده," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس وبگاه میزبان Sean Hannity روز Mulvaney معاملات. "اعداد در حال بیرون آمدن بسیار خوبی است. مصرف کننده در ایالات متحده-باور نکردنی قوی تر و قوی تر از همیشه قبل از من باور دارم."

که نقطه بازار در حال حاضر آغاز شده به مخزن در ترس از بدتر شدن شیوع کروناویروس. اما در مارس 4 شاهد افزایش در میانگین صنعتی داو جونز است که نسبت داده شد در بخشی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن را قوی نشان در سه شنبه مقدماتی روز قبل از. روز بعد از Mulvaney به فروش می رسد کسانی که دارایی, ارزش هر سه از وجوه متقابل او offloaded: کاهش یافت هر چند آنها را از آنجا به دست آورد زیاد یا همه از ارزش خود را از دست داده.

هیچ نشانه ای وجود دارد که Mulvaney که در حال حاضر به عنوان ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طریق وظایف رسمی خود را به اطلاع آن دسته از تصمیمات سرمایه گذاری. در واقع در زمان معاملات خطرات coronavirus مطرح به آمریکا از سیستم مالی در حال تبدیل شدن به طور گسترده ای مشهود است. Mulvaney فروش با این وجود نمایش قابل توجه واگرایی در کاخ سفید موضع رسمی در قدرت از اقتصاد ایالات متحده در زمان و سرمایه گذاری بخش خصوصی در تصمیمات رئیس جمهور را بالا aide.

نه Mulvaney و نه وزارت امور خارجه دفتر مطبوعاتی در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این داستان. کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان COVID-19 شروع به گرفتن عوارض آن در اوایل ماه مارس تهمت تبلیغ مالی خود را خوش بینی در هر نوبت. "در این کشور است که در شکل بزرگ بازار است که در شکل بزرگ" او اعلام کرد در مارس 3. سه روز بعد او اعلام کرد که مداوم سهام اسلاید بود یک اتفاق است. "من فکر می کنم از نظر مالی—من فکر می کنم این کشور بسیار قوی است. ما خیلی قوی به عنوان یک کشور در حال حاضر است. ما هرگز مانند این است," او گفت: در 6 مارس همان روز که برنده اعلام Mulvaney خروج از کاخ سفید در یک جمعه شب صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران اقتصادی بودند شبیه هل دادن پیام. "ما در حال رفتن به وحشت بیش از این در همه, به این دلیل که اقتصاد است صدای ما را از این طریق دریافت کنید و پس از آن ویروس را به پایان خواهد رسید" لری Kudlow مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن شورای اقتصاد ملی گفت: ایسنا در تاریخ 3 مارس.

Mulvaney برای بخشی خود را در حال بازی کردن این تهدید از coronavirus در آن زمان—و متهم دموکرات weaponizing آن را در تلاش برای صدمه زدن به رئیس جمهور سیاسی است.

"آنها فکر می کنم این را از رئیس جمهور" Mulvaney گفت: در اواخر فوریه. "که آنچه در آن همه مورد است." او در سخنرانی خود در مراسم سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی, کنفرانس, که در آن شرکت کنندگان خواهد بعد از تست مثبت برای coronavirus ارسال تعدادی از این کنفرانس سخنرانان برجسته به قرنطینه.

سه بودجه که Mulvaney گزارش فروش در ماه مارس تنها سه گزارش اوراق بهادار در حساب کارگزاری او فاش فدرال اخلاق مقامات. او تا به حال خریداری آن منابع در سال 2017, با توجه به قبلی براده با دفتر دولت اخلاق است. در آخرین پرونده او فاش کرد که منابع خود را در هر یک از وجوه بین $0 $1,001 نشان می دهد که آن موقعیت به طور کامل و یا تقریبا به طور کامل منحل.

معاملات بودند به یک استراحت از سال های قبل. Mulvaney نمی گزارش فروش هر سهام یا اوراق بهادار در سال 2019 در مالی سالانه افشای پرونده.

با توجه به جدید ترین پرونده Mulvaney و همسرش ارزش خالص بین $3.7 میلیون و $7.7 میلیون نفر است. اما تعداد کمی از دارایی های خود بودند مایع و شامل تعدادی از دارایی های املاک و مستغلات آموزش و پرورش تراست برای فرزندان خود راو بازنشستگی و بیمه عمر حساب است. این Mulvaneys همچنین گزارش قابل توجهی از بدهی های بین $2.3 میلیون و 10.7 میلیون.

این Mulvaneys گزارش داشتن به مراتب کمتر و بیشتر دارایی های مایع تأکید چگونه متعاقب آن معاملات بودند به نمونه کارها خود را. فراتر از حساب کارگزاری برگزار شد که کسانی که بودجه آن دسته از دارایی ها شامل سه حساب های بانکی شامل 2000 $و $31,000 طلا و نقره میله ارزش بین از 16000 $و $65,000 و دیگری حساب کارگزاری شامل 1000 $و $15,000 در پول نقد.

Mulvaney را نیز تا به حال منابع از بین 4.000 $و $60 ، 000 در چهار وجوه متقابل. او گزارش فروش از این منابع در اواخر ماه مارس به عنوان هر چند آن روشن نیست از مالی خود را افشا فرم که آیا آنها می خواهم منحل شده است به طور کامل.

مقامات دولتی' خرید و فروش اوراق بهادار در میان coronavirus ناشی از آشفتگی بازار آمده اند تحت بررسی پس از دیلی و دیگران گزارش سناتور ایالات متحده آمریکا است که تخلیه میلیون دلار در سهام بلافاصله قبل از سقوط بازار. وزارت دادگستری در حال حاضر در حال تحقیق در مورد بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) بیش از سهام خود را خرید و فروش در این سال است.

قانون فدرال را ممنوع اعضای کنگره و دیگر مقامات دولتی با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طریق وظایف رسمی خود به اطلاع تصمیمات سرمایه گذاری. زمانی که او نماینده کارولینای جنوبی در مجلس نمایندگان Mulvaney رای دادند و این لایحه لقب سهام عمل می کنند که اعمال این قانون.

اخیرا هر چند Mulvaney به نظر می رسد به skirted دیگر مفاد این قانون است. در سال 2018 به عنوان او به رهبری OMB, Mulvaney بررسی پتانسیل پست-دولت کار خود به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه کارولینای جنوبی است. دفتر او اذعان کرد که او تا به حال در مورد امکان با یک عضو هیئت امنا.

تحت سهام, عمل, ارشد سیاسی منصوب "ممکن است به طور مستقیم مذاکره...هر گونه توافق آینده اشتغال و یا جبران خسارت" مگر در مواردی که مقام تسلیم امضا نوشته شده است اطلاع از چنین مذاکره برای خود یا سازمان خود را بالا اخلاق افسر افشای نام و کارفرما شخص در انتهای دیگر از مذاکره است.

The Daily Beast ثبت یک قانون آزادی اطلاعات درخواست به دنبال یک کپی از هر گونه اطلاع کتبی ارائه شده توسط Mulvaney با توجه به بحث های اطراف که USC موقعیت. OMB نوشت هفته گذشته به می گویند که "هیچ پاسخگو سوابق واقع شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب