با پوشیدن یک ماسک ساخته خواهد شد اجباری در تمام پروازهای عمل هوایی فرانسه که از 11 مارس سال 2020

در خط با دستورالعمل ساخت پوشیدن یک ماسک اجباری در حمل و نقل عمومی هوایی فرانسه خواهد خواست مشتریان خود را به پ

توسط NEWSCENTERALS در 16 اردیبهشت 1399

در خط با دستورالعمل ساخت پوشیدن یک ماسک اجباری در حمل و نقل عمومی هوایی فرانسه خواهد خواست مشتریان خود را به پوشیدن ماسک در طول سفر خود را به عنوان از 11 مارس سال 2020 است.

مشتریان اطلاع داده خواهد شد و از این طریق تمام کانال های ارتباطی (e-mail, اس ام اس, وب سایت) قبل از خروج خود را و خواسته خواهد شد که برای اطمینان از آنها دارای یک یا چند ماسک برای سفر خود را.

این است که در علاوه بر این به اقدامات اجرا شده توسط Air فرانسه و شرکای آن در پاسخ به COVID-19 بحران بهداشتی که شامل:

  • به پوشیدن اجباری از ماسک برای تمام خدمه و عوامل در ارتباط با مشتریان
  • این اصلاح از مشتری کانال های روی زمین با اجرای فیزیکی فاصله در طول سفر مشتری در فرودگاه و نصب و راه اندازی پلکسی گلاس حفاظت از صفحه نمایش در فرودگاه ها در هر زمان ممکن است,
  • اجرای فیزیکی فاصله در هیئت مدیره که در آن ممکن است. در اکثر پروازهای فعلی کم بار عوامل آن را ممکن است برای جدا کردن مشتریان به عنوان مورد نیاز است. در مواردی که این امکان پذیر نیست و نیاز به تمام مسافران و خدمه به پوشیدن ماسک تضمین کافی و سلامت حمایت می کند.
  • به تقویت روزانه, هواپیما, روش های تمیز کردنبا ضد عفونی تمام سطوح در تماس با مشتریان مانند دسته های صندلی و میز و صفحه نمایش
  • معرفی یک روش خاص برای دوره ای ضد عفونی هواپیما توسط پاشش تایید virucidal محصول موثر برای 10 روز
  • تطبیق خدمات در پرواز برای محدود کردن تعامل بین مشتریان و خدمه. در پروازهای داخلی و کوتاه پروازها در اروپا وعده غذایی و آشامیدنی خدمات شده اند به حالت تعلیق درآمد. در مسافت های طولانی پرواز, کابین, خدمات محدود است و ترجیح داده است به صورت جداگانه بسته بندی محصولات.

در ضمن هوا در کابین تمدید هر 3 دقیقه. هوا سیستم بازیافت در هیئت مدیره هوایی فرانسه هواپیما مجهز به "High Efficiency Particulate Air" یا هپا فیلتر یکسان به کسانی که مورد استفاده در اتاقهای عمل بیمارستان. این فیلترها استخراج بیش از 99.99% از کوچکترین ویروس ها از جمله کسانی که هیچ بزرگتر از 0.01 micrometres در نتیجه حصول اطمینان که هوای کابین مطابق با استانداردهای کیفیت. Coronavirus نوع ویروس ها در اندازه گرفته از 0.08 برای 0.16 micrometres هستند از طریق فیلتر هپا فیلتر.

هوایی فرانسه به یاد مسافران که سلامت و ایمنی از مشتریان خود و کارکنان یک اولویت مطلق. تمام شرکت هواپیمایی را در تیم به طور کامل بسیج برای اطمینان از بالاترین سطح سلامت و ایمنی برای مشتریان خود و برای اطمینان از آنها سفر در اعتماد به نفس کامل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de