اضافه کردن یک لمس از شعله ور شدن به خانه خود را با این به روز رسانی حوله دست

این همیشه یک ایده خوب برای شستن دست های خود را و به عنوان مادر من همیشه به من می گفت این ایده و حتی بهتر نیست

توسط NEWSCENTERALS در 15 خرداد 1399

این همیشه یک ایده خوب برای شستن دست های خود را و به عنوان مادر من همیشه به من می گفت این ایده و حتی بهتر نیست به پیروان خود دست بر لباس خود را. همیشه از دوست دختر من برخی از حوله برای ما, من احساس می کنم مثل دنیای من شده است وارونه. حتی اگر شما باید برخی از به طور منظم حوله, شما, عشق, حوله دست لازم است. نه تنها آنها راحت و نرم آنها همچنین اضافه کردن یک لمس از شعله ور شدن به خسته کننده قدیمی ، راستش تنها دلیلی که برخی از دست حوله خالص است تنبلی است. و در حالی که من شما را در که ما گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه ما پس از گرفتن یک مجموعه بزرگ از دست حوله نمی خواهد نیاز به تلاش بیش از حد خود را در بخشی.

برای لانه زنبوری حوله دست

Snowe لانه زنبوری حوله دست

Scouted ویرایشگر جیلیان لوکاس می داند او حوله و او فکر می کند Snowe لانه زنبوری حوله فوق العاده هستند. "منحصر به فرد بافت لانه زنبوری می دهد این حوله اندکی خاصیت ارتجاعی است که اجازه می دهد تا شما به راحتی در حالی که در حال حرکت در اطراف با آن و جذب اضافی برای کمک به خشک کردن سریع تر. آن را بسیار سبک وزن و ساخته شده از 100 ٪ پنبه (بافت می آید از یک منحصر به فرد شستن تکنیک).

برای نرمترین حوله دست وجود دارد

Brooklinen فوق العاده با شکوه و حوله دست

همه ما سزاوار یک روز آبگرم و Brooklinen حوله را ارائه می کند که حتی در حوله دست قالب. آنها بسیار نرم و بسیار لطیف شما انجام دو را به مطمئن شوید که شما فقط با لمس کردن یک حوله و نه چیز دیگری. اولین بار که شما قرار دادن دست خود را در این نمی خواهد آخرین.

برای وفل گره حوله دست

چتر نجات حوله کتانی

Scouted ویرایشگر و حوله هواخواه جیلیان لوکاس معتقد است بصورتی پایدار و محکم چتر نجات را وفل گره حوله شامل "نوعی از سحر به عنوان آنها نمی دقیقا شبیه آنها را خیس خوردن هر چیزی است." اما آنها را بهتر و بیشتر. او می نویسد: "100% طولانی-اصلی ترکی پنبه است که نرم و با دوام و سبک وزن است. آنها دستکاری شده با استفاده از چیزی به نام Aerocotton تکنولوژی — آن اجازه می دهد تا هوا از طریق پنبه الیاف زمانی که آنها چرخید به افزایش جذب. آنها در رنگ های مختلف و شما حتی می توانید مجموعه ای از دو دست حوله و دو حوله حمام به خود را کامل حمام آبگرم مانند."

برای ترک حوله دست

Smyrna ترکی پنبه حوله دست

ترکی, حوله عالی هستند. آنها بسیار سبک وزن و در عین حال جذب است. بهترین قسمت در مورد حوله ترکیه است که آنها نرمتر و نرمتر با هر بار استفاده و شستشو. این کمی بزرگتر از اکثر حوله دست, اما این از همه بهتر است. به این معنی که شما می توانید استفاده از آنها را بیشتر.

برای محو مقاوم حوله دست

Sexame مقاوم در برابر محو حوله

پس از چند بار شستشو از بسیاری از حوله شروع به تغییر رنگ و به زودی به اندازه کافی شما حتی نمی خواهد رسمیت شناختن آنها به عنوان آنهایی که شما خریداری شده است. نه تنها این حوله را رنگ قفل فن آوری برای اطمینان از آنها حفظ رنگ به شما دستور داد آنها نیز باید کمی قلاب برای آویزان آنها است که بسیار مناسب به نظر من.

برای یک مجموعه بزرگ از حوله

اصول آمازون دست حوله

چیزی که در مورد حوله دست است که آنها آسان برای خراب کردن یا از دست دادن. بنابراین یک بسته از آنها را در یک محل عالی برای شروع است. این بسته از هشت اساسی حوله می شود کار انجام می شود و می آید در هشت رنگ های مختلف, بنابراین شما می توانید فضای خود را خود را از هر جزئیات کمی را به دست حوله.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن