AEP به اندازه کافی دریافت مصوبات به حرکت به جلو با 1,485 مگاواتی شمالی و مرکزی وزش پروژه های

American Electric Power (NYSE: AEP) دریافت کرده است مصوبات برای فعال کردن این شرکت برای به دست آوردن کل برنامه

توسط NEWSCENTERALS در 9 خرداد 1399

American Electric Power (NYSE: AEP) دریافت کرده است مصوبات برای فعال کردن این شرکت برای به دست آوردن کل برنامه ریزی 1,485 مگاوات (MW) باد نسل در اوکلاهما. AEP سرمایه گذاری خواهد شد در حدود 2 میلیارد دلار در انرژی های تجدید پذیر به خدمت خود در جنوب غربی شرکت برق (SWEPCO) و خدمات عمومی شرکت اوکلاهما (PSO) مشتریان.

لوئیزیانا خدمات عمومی کمیسیون امروز به تصویب یک توافق حل و فصل است که اجازه SWEPCO برای اضافه کردن 810 مگاوات از انرژی باد برای خدمت به مشتریان خود. کمیسیون تصویب یک گزینه است که می تواند به افزایش لوئیزیانا تخصیص به حدود 464 مگاوات از اصلی 268 مگاوات اگر تگزاس می کند همچنین تصویب SWEPCO پیشنهاد. آرکانزاس خدمات عمومی کمیسیون نیز پذیرفته شده گزینه ای را برای افزایش تخصیص آن زمانی که آن را تصویب پروژه در اوایل این ماه. این پروژه همچنان تحت نظارتی بررسی در تگزاس و SWEPCO ادامه خواهد داد و به دنبال آن تصویب به اختصاص برخی از این انرژی های تجدید پذیر به نفع مشتریان خود در تگزاس است.

PSO دریافت نهایی اوکلاهما شرکت تصویب کمیسیون Feb. 20, 2020, یک توافق حل و فصل برای به دست آوردن 675 مگاوات از پروژه. به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) نیز تایید خرید.

"امروز تصمیم لوئیزیانا خدمات عمومی کمیسیون ما را قادر به حرکت به جلو با شمالی و مرکزی وزش پروژه های در مقیاس کامل و سرمایه گذاری در کم هزینه انرژی باد به نفع ما مشتریان در آرکانزاس لوئیزیانا و اوکلاهما گفت:" نیکلاس K. Akins, AEP رئیس جمهور و رئیس اجرایی. "به عنوان AEP همچنان به اضافه کردن جدید انرژی پاک به نسل ما, نمونه کارها, این سرمایه گذاری است که انتظار می رود برای نجات مشتریان ما حدود 3 میلیارد دلار بیش از 30 سال آینده در حالی که حمایت از توسعه اقتصادی در جوامع ما. ما همچنان به دنبال تصویب به ارائه یک سهم از این انرژی های تجدید پذیر به ما SWEPCO مشتریان در تگزاس به ما اعتقاد داریم که این پروژه ها ارائه مزایای قابل توجهی به مشتریان ما در سراسر SWEPCO رد پای."

شمالی و مرکزی شامل سه وزش نسل امکانات واقع در شمال مرکزی اوکلاهما. AEP را SWEPCO و PSO عامل واحد اعلام کرد 15 ژوئیه 2019 که آنها به دنبال مصوبات قانونی برای خرید سه وزش پروژه ها. یک پروژه است و انتظار می رود در پایان سال 2020 است. دو نفر دیگر پروژه های تکمیل خواهد شد تا پایان سال 2021.

AEP همچنان به سرمایه گذاری های قابل توجهی در انرژی های تجدید پذیر برای خدمت به مشتریان خود. این شرکت تنظیم یکپارچه منابع, برنامه های تماس برای علاوه بر این از بیش از 8000 مگاوات از باد و انرژی خورشیدی و 1600 مگاوات گاز طبیعی بین 2020 و 2030.

American Electric Power مستقر در کلمبوس, اوهایو است که در ساختمان متمرکز دقیق زیرساخت های انرژی و ارائه فن آوری های جدید و سفارشی راه حل های انرژی به مشتریان ما. AEP را حدود 17,400 کارکنان عمل و حفظ این کشور بزرگترین برق سیستم انتقال و بیش از 221,000 مایل از خطوط توزیع به نحو احسن تحویل امن و قابل اعتماد با قدرت نزدیک به 5.5 میلیون تنظیم مشتریان در 11 متحده است. AEP همچنین یکی از بزرگترین کشور تولید برق با حدود 31,000 مگاوات متنوع ظرفیت تولید از جمله بیش از 5,200 مگاوات برق از انرژی های تجدید پذیر. AEP خانواده از شرکت ها شامل آب و برق AEP, اوهایو, AEP, تگزاس, Appalachian قدرت (در ویرجینیا و ویرجینیای غربی), AEP آپالاچی قدرت (در تنسی), ایندیانا, میشیگان, قدرت, کنتاکی قدرت عمومی شرکت خدمات اوکلاهما و جنوب غربی شرکت برق (در آرکانزاس لوئیزیانا شرق تگزاس تگزاس تکدی). AEP نیز صاحب AEP انرژی AEP انرژی شرکای AEP در محل همکاران و AEP انرژیهای تجدید پذیر است که با ارائه رقابتی نوآورانه راه حل های انرژی در سراسر کشور. برای اطلاعات بیشتر aep.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب