کشورهای آفریقایی تماس برای نژادپرستی بحث در سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر

یک نامه امضا شده توسط تمام 54 کشورهای آفریقایی درخواست شورای حقوق بشر سازمان ملل به فوریت بحث نژاد پرستی و خشو

توسط NEWSCENTERALS در 24 خرداد 1399

یک نامه امضا شده توسط تمام 54 کشورهای آفریقایی درخواست شورای حقوق بشر سازمان ملل به فوریت بحث نژاد پرستی و خشونت پلیس به تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ رشد در سراسر جهان است.

کشورهای آفریقایی روز جمعه به نام سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر به فوریت بحث نژاد پرستی پلیس و مصونیت از مجازات در حال رشد در میان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در ایالات متحده و سایر نقاط جهان است.

بورکینافاسو سفیر سازمان ملل متحد در ژنو نوشت: این نامه از طرف 54 کشورهای آفریقایی درخواست سازمان ملل متحد را بالا حقوق بشر از بدن برای "فوری بحث" در "نواخته الهام گرفته از نقض حقوق بشر خشونت پلیس علیه مردم آفریقایی تبار و خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز است که برای این بی عدالتی را متوقف کند."

بیشتر بخوانید: به عنوان رسانه سازمان دیده بان ما قیام, اتحادیه اروپا یک نژاد پرستی مشکل بیش از حد

نامه درخواست برای مناظره برگزار می شود هفته آینده زمانی که شورای 43 جلسه رزومه پس از متوقف شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

درخواست تجدید نظر می آید پس از فلوید خانواده و بستگان و دیگر قربانیان خشونت پلیس و نزدیک به 600 سازمان های غیر دولتی خواست شورای اسلامی به فوریت رسیدگی به موضوع سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

برای چنین درخواست می شود در نظر گرفته شده توسط شورای آن نیاز به حمایت حداقل یک دولت است.

با تماس با شرکت از یک گروه بزرگی از کشورها "است که باعث افزایش شانس" آن را به جای یک شورای سخنگو به خبرگزاری فرانسه گفت.

جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مرده در بازداشت پلیس آمریکا در شهر مینیاپولیس در 25 مه پس از یک افسر kneeled فلوید گردن حدود 9 دقیقه است.

افسر شده است از آنجایی که متهم به قتل است.

ادامه مطلب: نژاد پرستی در آلمان 'موضوع برای جامعه به عنوان یک کل"

"متاسفانه به سرنوشت بسیاری دیگر از قربانیان به خود جلب بدون توجه به عنوان آنها را اسیر در رسانه های اجتماعی برای همه برای دیدن" سفیر Dieudonne تمایل Sougouri نوشت: در نامه ای به شورای.

فلوید مرگ بود که در تصویری است موجب ناآرامی در ایالات متحده و سراسر جهان است.

"تظاهرات جهان شاهد هستند رد اساسی نژادی تبعیض و نابرابری که در توصیف زندگی در ایالات متحده برای مردم سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ" در این نامه گفت.

رئیس شورای الیزابت Tichy-Fisslberger است انتظار برای اعلام پیشنهاد در روز برای بحث در روز دوشنبه. مگر اینکه وجود هر گونه اعتراض بحث است و به احتمال زیاد به جلو بروید.

dvv/stb

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب