Ann Marie پویگ مورد بحث چگونه هوش مصنوعی در حال تغییر کسب و کار جهانی

کسب و کار است که ظاهرا ورود یکی دیگر از تحول دوره رانده اطلاعات است. آنچه که به طور معمول این کار از داستان ها

توسط NEWSCENTERALS در 30 اردیبهشت 1399

کسب و کار است که ظاهرا ورود یکی دیگر از تحول دوره رانده اطلاعات است. آنچه که به طور معمول این کار از داستان های علمی تخیلی تصاویر متحرک هوش مصنوعی (AI) در اطلاعات کسب و کار است که در حال حاضر تبدیل شدن به روال. شرکت در حال حاضر آماده برای استفاده در محاسبات به رسمیت شناختن نمونه و بیت از اطلاعات در عظیم reams اعم از داده ها را انتخاب کنید و سریعتر تصمیم گیری است که امکان پذیر موقعیت آنها را فوق العاده جدی است. به عنوان کسب و کار رویایی و نیکوکار Ann Marie پویگ می داند آن است که قطعا یک روش ساده برای انجمن ها شامل هوش مصنوعی به ارائه اطلاعات کسب و کار سازه. بود که آن را به عنوان ممکن آن را ندارد به خسته کننده باشد یا او را فراهم می کند بینش چگونه AI در حال تغییر کسب و کار و چگونه می توان آن را به راحتی به تصویب رسید.

"مبتنی بر کامپیوتر هوش فقط یک مورد می گوید:" پویگ. "ریاضی و کد اگر/پس از آن - این است که بیشتر زحمت راه من می تواند به تصویر کشیدن آن. به عنوان AI برداشت تا بخار, اما, قابل توجه برنامه نویسی ارائه دهندگان رفته گذشته ایجاد منظم پروژه های در حال توسعه به تدریج بسیاری از طرفه ترتیبات که بهتر است به طور خودکار اطلاعات کسب و کار. قابل توجه سازمانها, برای مثال, General Electric, SAP و زیمنس ارائه چنین برنامه های کاربردی برنامه نویسی و پویگ تاریخچه طولانی در کسب و کار داده است دانش کافی به هر یک از آنها.

SAP AI پلت فرم حنا است مورد استفاده برای تبدیل روزمره پایگاه داده فوق العاده به اطلاعات قابل توجهی. آن است که یک راه حل های ابر که انجمن ها با استفاده از به طور مستقیم از پایگاه داده از داده های جمع آوری شده است که می تواند تقلید و مصرف سازماندهی داده ها – برای مثال فروش ترتیبات یا مشتری اطلاعات از پایگاه داده های اجتماعی و برنامه های کاربردی. حنا را می توان یکپارچه به طور مداوم اجرا بر روی سرورهای محلی و یا از طریق ابر. این تجمع داده ها از منابع مختلف از جمله رایانه های شخصی مالی مبادلات سنسور و مونتاژ گیاهان. در مورد کسب و کار کارکنان با استفاده از قرص و یا تلفن های همراه در این زمینه به ثبت قراردادهای خرید این ارزش مبتنی بر اطلاعات را می توان از هم جدا و کشف رمز توسط HANA به نقطه نمونه مشابه دیگر از هنجار.

Domo یک توسعه کسب و کار مدیریت سازمان برنامه نویسی ساخته شده است یک داشبورد است که جمع آوری اطلاعات برای کمک به سازمان با در نظر گرفتن مراقبت از پویا روش. ابر مبتنی بر داشبورد می توانید مقیاس با بسیاری از انجمن پس از آن به خوبی می تواند مجموعه ای به عنوان بسیاری از آنجا که 50 یا گسترده بیشتر تلاش.

این انجمن با استفاده از Domo یک راه برای مقابله با کشیدن داده ها از Salesforce, مربع, Facebook, Shopify و برنامه های مختلف است که استفاده از آنها برای دریافت درک درستی از مشتریان خود ترتیبات یا چیزی سهام. مثلا Domo مشتریان که شرکت های باربری می توانید داده های خود را از Shopify انگیزه ارائه و کسب و کار الکترونیکی برنامه نویسی استفاده شده است که برای تنظیم فروشگاه های آنلاین.

وجود تکنیک های مختلف هوش مصنوعی می تواند اجرا شود برای بهبود برنامه های کاربردی. یکی از این Apptus که ارائه می دهد توصیه هایی حرکت می کند که انجمن ها می تواند به بهبود معاملات کانال. Apptus یک نرم افزار در ارتباط با یک مشتری هدف به خرید با درآمد واقعی, سن, یک سازمان است.

این Apptus ما ، esales دوره از عمل است که برنامه ریزی شده به میان کیفیت های مختلف مکانیزه و بازاریابی با استفاده از prescient درک خریدار خرید طرح است. این جزء یک مقدار زیادی از داده ها و هوش مصنوعی را چگونه می توان حس که همه چیز ممکن است در ارتباط با یک مشتری بالقوه به عنوان آنها به دنبال در وب سایت و یا توصیه. برای مثال هنگامی که یک بازدیدکننده داشته است مشتری یک فروشگاه آنلاین است که با بهره گیری از Apptus ما ، esales نرم افزار و شروع به وارد کردن عبارات جستجو به پرس و جو در مورد آیتم می توانید آن را کشف کردن چه چیزی است که تشکیل شده و نشان می دهد مربوط به نمایش داده شد جستجو و مقایسه اقلام است.

می گوید پویگ, "یادگیری ماشین و هوش مصنوعی سیستم عامل در حال بهبود در ساخت پیش بینی; برای مثال درک آنچه که مشتری در جستجوی وابسته به اطلاعات خود را." وی در ادامه می گوید که "یادگیری عمیق" یک زیر مجموعه ای از هوش مصنوعی است که در حال حاضر دقیق به 96% شبیه به آنچه است که در مردم است.

مشترک تلاش در میان Accenture و مایکروسافت باعث ساخت یکی دیگر از مرحله Avanade. این با بهره گیری از هوش کورتانا مجموعه فقط به عنوان برنامه های مختلف برای ارائه prescient معاینه شده databased و نتایج. شرکت امنیتی اقیانوس آرام تخصص شنود گذاشته Avanade به توسعه و سؤال از پلت فرم به کارکنان آن بیشتر دانش در کسب و کارهای. هدف این بود برای استفاده از مشتری و سیستم اطلاعات برای توانمند سازی جمع آوری و به درایو بیشتر به نوبه خود از وقایع. با درک policyholder مستقیم و طرح از طریق شکستن اطلاعات هدف این بود برای ایجاد جریان بیشتری آیتم های بهتر.

در حالی که دولت بخش سود فوق العاده از پیشرفت در هوش مصنوعی آن نیز ساخته شده باور نکردنی پیشرفت در سرزمین های مختلف به عنوان مثال به صورت مدرن و مونتاژ مناطق. این hugeness از چک کردن چگونه حال و روز تجهیزات انجام خواهد شد محدود برخی از تامین کنندگان محصول. برای مثال زیمنس با بهره گیری از آن AI نوآوری زیادی برای کسب و کار پس از آن در سال 2016 آن را معرفی کرد MindSphere پلت فرم است که با استفاده از ماشین ابزار آزمون در نظر گرفته شده برای دستگاه صفحه نمایش نیروهای خود را برای تصمیم می گیرید که آنها باید تنظیم شود.

"MindSphere می توان با استفاده از مکانیک سازمان ها به دنبال ماشین دستگاه در گیاهان فقط به عنوان به صفحه نمایش اعدام جنبش" روشن پویگ. "این می رود به مراتب برای تضمین سخت افزار و نگهداری مناسب به عنوان کمانچه با کمک برنامه ریزی پیشگیرانه نگهداری و چگونه به بهترین نظارت دنده به گسترش امید به زندگی"

این یک نقطه بسیار مهم در زمان برای سازمان ها در شرکت های متعدد. AI آماده است برای دریافت گنجانده بیشتر به توابع داخلی تعداد زیادی از سازمان ها و به نوبه خود به یک منبع کلیدی برای چگونه انتخاب شده و چه فعالیت ها و دارایی های در حال نظارت.

در مورد Ann Marie پویگ

Ann Marie پویگ شده است برجسته مشاور کنترل مدیر حسابداری مدیر حسابداری و مالی و رئیس امور مالی برای تقریبا 20 سال است. او دو زبانه در زبان اسپانیایی و انگلیسی و دارای شهرت دقیق و روشن و مختصر سابقه مدیریت در پایان ماه closings اقلام تعهدی آشتی AP AR JE عنوان برتر منابع انسانی مهارت های خود را. او بسیار آگاه در زمان تکنولوژی تجارت الکترونیک و انواع صنایع.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de