اسد دایی به 'قصاب حماء' محکوم در فرانسه

مقامات فرانسوی را ضبط کرده €90 میلیون از املاک و مستغلات از Rifaat اسد و او را محکوم به چهار سال زندان است. دا

توسط NEWSCENTERALS در 29 خرداد 1399

مقامات فرانسوی را ضبط کرده €90 میلیون از املاک و مستغلات از Rifaat اسد و او را محکوم به چهار سال زندان است. دادگاه او را به سرقت برده هنگفتی از سوریه کیف پول عمومی و متمرکز آن در سراسر اروپا است.

یک دادگاه در روز چهارشنبه محکوم شد رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به چهار سال زندان برای پول شویی.

Rifaat اسد داشت به اختلاس بودجه عمومی در سوریه متمرکز پول و ساخته شده است قریب به اتفاق نمونه کارها املاک در فرانسه.

82 سال است که بعید است برای خدمت به جمله کامل با توجه به سن و باقی می ماند رایگان در انتظار تجدید نظر شود. دادگاه همچنین دستور توقیف فرانسوی دارایی های املاک و مستغلات به ارزش €90 میلیون (100 میلیون دلار).

او متهم به ارتکاب جنایات بین سالهای 1984 و 2016 از جمله تشدید تقلب مالیاتی و اختلاس ها در سوریه بودجه.

پاریس دادگاه را رد کرد و اتهامات عنوان شده برای جرائم بین سالهای 1984 و 1996, اما او را به جرم سازمان یافته قاچاق از سوریه به سرقت رفته وجوه بین سال های 1996 و 2016 را به عنوان به خوبی به عنوان تقلب مالیاتی.

اسد در برابر اسد

اموال خود را امپراتوری در فرانسه شامل دو پاریس خانه یک مزرعه گل میخ حدود 40 آپارتمان و شتو. یکی از طنز در پاریس که بیش از 3000 متر مربع (32,000 متر مربع).

او و خانواده اش را نیز خود حداقل 507 خواص در اسپانیا با ارزش در حدود €695 میلیون, با توجه به اسناد قانونی است. مقامات اسپانیایی کشف و ضبط تمام اموال خود را در آن کشور در سال 2017 تحت اتهامات مشابه. مقامات در بریتانیا نیز توقیف یکی از املاک خود را در لندن است.

پس از سرکوب شورش در مرکز سوریه در سال 1982 او لقب "قصاب از حما." او برادر کوچکتر از اواخر رئیس جمهور سوریه حافظ اسد بود که پدر از زمان رئیس جمهور سوریه.

او همچنین ادعا کرده است لینک به سال 1980 به کشتار صدها نفر از زندانیان و ارتش سوریه نقض حقوق بشر در لبنان در 1970s و اوایل 1980s.

او در سمت چپ سوریه در سال 1984 پس از رهبری یک کودتای شکست خورده در برابر برادر خود حافظ. او در حال حاضر می گوید که او مخالف رژیم کنونی از برادرزاده خود را.

بیشتر بخوانید: عمده شکاف کنترل ظهور در درون خانواده اسد

لژیون افتخار برای قصاب از حما

دادگاه گفت: جنایات بودند استثنایی "شدت" و با اشاره به "مطابق شواهدی از سوء استفاده از بودجه عمومی در هزینه های دولت سوریه و منحصر به فرد بهره مند از Rifaat اسد."

وکلای او این ادعا را رد کرده و گفت او گرفته شده بود "نه یک پنی" از سوریه است.

مورد آورده بود در برابر او پس از مبارزه با فساد گروه Sherpa کت و شلوار واصل در سال 2013 همراه با شفافیت بین المللی.

Sherpa در بیانیه ای گفت: "این تصمیم از اهمیت ویژه ای در زمان سوریه زمینه و با تأکید بر ضرورت ایجاد یک چارچوب قانونی برای جبران از غارت دارایی."

آن را به نام دولت فرانسه برای خروج اسد لژیون افتخار, بالاترین, فرانسوی, دکوراسیون که او اعطا شد و در سال 1986 برای "ارائه خدمات" به کشور است.

aw/روپیه (AFP, AP, Reuters)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن