آتلانتا: صدها تن از سران رول پلیس پس از قتل یک مرد سیاه و سفید

یک افسر پلیس در جنوب شهر آتلانتا اخراج شده پس از قتل یک زن 27 ساله مرد سیاه و سفید اقدام به فرار کردند. شهردار

توسط NEWSCENTERALS در 25 خرداد 1399

یک افسر پلیس در جنوب شهر آتلانتا اخراج شده پس از قتل یک زن 27 ساله مرد سیاه و سفید اقدام به فرار کردند. شهردار گفت که او باور نمی کند که استفاده از نیروی مرگبار بود "توجیه می شود."

آتلانتا افسر پلیس اخراج شده و یک افسر دیگر قرار می گیرد اداری وظیفه پس از تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و سفید گفته است که اوایل روز یکشنبه ،

این حرکت را دنبال استعفای آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر که پا را در روز شنبه. قتل Rayshard بروکس برانگیخته موج جدیدی از اعتراضات در آتلانتا پس از آشفته تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به حال پختند پایین.

روز جمعه ماموران در پاسخ به شکایت از وندی رستوران مواد غذایی سریع است که یک مرد افتاده بود از خواب در ماشین خود و مسدود کردن درایو از طریق خط. به گفته پلیس 27 ساله بروکس شکست خورده بود یک میدان آزمون هوشیاری و به عنوان یک نتیجه, آنها اقدام به دستگیری او.

شاهدان عینی و فیلم بنا به گزارش ها نشان می دهد که افسران کشتی با بروکس قبل از استفاده از اسلحه تیزر او. در یک نقطه بروکس موفق به شکستن و اجرا با حساب های متفاوت در مورد اینکه آیا او تا به حال موفق به در اختیار گرفتن یکی از افسران taser gun.

"که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات آقای بروکس وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود" گفت: گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) مدیر ویک رینولدز.

حداقل سه عکس از کار اخراج شدند به عنوان بروکس اقدام به فرار با توجه به رینولدز. فیلم قتل به نظر می رسد برای نشان دادن یک فرد فریاد "من او" پس از مدت کوتاهی از کار اخراج شدند عکس های GBI مدیر گفت.

بیشتر بخوانید: به عنوان رسانه سازمان دیده بان ما قیام, اتحادیه اروپا یک نژاد پرستی مشکل بیش از حد

Atlanta police chief Erika Shields (picture-alliance/B. Gray)

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر پایین پا در روز شنبه

'غیر قابل توجیه استفاده از نیروی مرگبار'

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: او پذیرفته رئیس پلیس سپر استعفای بود و نیز افسر مسئول کشتار بروکس به اخراج می شود.

سپر گفت: او استعفا داد "از یک عشق عمیق و جاودانه برای این شهر و این گروه است."

"وقت آن است که برای شهر به حرکت رو به جلو و ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع آنها در خدمت" گفت: سپر.

در خاتمه افسر شناخته شد گرت Rolfe که استخدام شد و در اکتبر 2013 و افسر قرار می گیرد اداری وظیفه است Devin Bronsan که استخدام شد و در سپتامبر سال 2018 است.

اداره پلیس نیز منتشر شد بدن دوربین و فاصله دوربین فیلم از هر دو افسران.

بروکس' کشتار میان می آید در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس باعث مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در بازداشت پلیس. سیاه زندگی توجه فعالان را به نام defunding پلیس یک مهلت قانونی برای chokeholds و جامعه-محور اجرای قانون است.

تظاهرکنندگان مسدود شده یک بزرگراه بین ایالتی و تنظیم شعله ور وندی رستوران که در آن بروکس کشته شد رسانه های محلی گزارش.

mm/dr (Reuters, AP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب