Atos ارائه آن کوانتومی یادگیری ماشین به ژاپن

Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال امروز اعلام کرده است که فروش آن Atos کوانتومی یادگیری ماشین (QLM), the wo

توسط NEWSCENTERALS در 28 اردیبهشت 1399

Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال امروز اعلام کرده است که فروش آن Atos کوانتومی یادگیری ماشین (QLM), the world's highest-انجام صورت تجاری در دسترس کوانتومی شبیه سازاز طریق آن APAC توزیع هوشمند Wave, Inc. (IWI) در ژاپن است. این اولین بار است که QLM که Atos فروخته شده در ژاپن است.

محاسبات کوانتومی توسط یک کلید اولویت برای ژاپن است. آن را راه اندازی یک سرور اختصاصی به مدت ده سال ¥30 میلیارد دلار ($280 میلیون) کوانتومی برنامه های تحقیقاتی در سال 2017, به دنبال یک ¥100 میلیارد دلار (900 میلیون دلار) سرمایه گذاری به آن Moonshot R&D برنامه – یکی از تمرکز خواهد شد که برای ایجاد یک fault-tolerant جهانی کامپیوتر کوانتومی به انقلابی در اقتصاد, صنعت, صنعت و امنیت بخش تا سال 2050.

ترکیب بالا و طراحی فوق العاده جمع و جور دستگاه با یک جهانی برنامه نویسی زبان Atos کوانتومی یادگیری ماشین را قادر می سازد محققان و مهندسان برای توسعه و آزمایش کوانتومی نرم افزار. آن است که جهان تنها کوانتومی و توسعه نرم افزار شبیه سازی دستگاه برای آمدن کامپیوتر کوانتومی عصر. این شبیه سازی قوانین فیزیک که در قلب خیلی از محاسبات کوانتومی برای محاسبه دقیق اعدام کوانتومی برنامه با دو رقمی با دقت.

"ما خوشحال هستیم که فروخته اند و ما برای اولین بار QLM در ژاپن به ما کاری قوی و با همکاری هوشمند Wave, Inc. ما در حال افتخار به بخشی از این رشد شتاب به عنوان کشور برنامه ای برای افزایش نوآوری از طریق کوانتومی. ژاپن می داند که کوانتوم تحقیقات نیاز به یک چشم انداز بلند مدت و پرورش نوآوری در هر سطح برای ساخت آن موفقیت در آینده در زمینه" گفت: Nourdine Bihmane از رشد بازار و سر از B&PS عمومی و منطقه ای در Atos. "این Atos کوانتومی یادگیری ماشین را قادر می سازد کسب و کار برای توسعه و آزمایش با فرآیندهای کوانتومی و ارائه برتر قابلیت های شبیه سازی به سرعت نوآوری است."

معرفی Atos QLM شرکت را قادر می سازد برای آماده سازی الگوریتم های طراحی شده خود به موارد استفاده و انطباق آنها را به زمان و آینده کوانتومی فن آوری. آن را نیز پشتیبانی از تحقیقات و موسسات آموزشی در آموزش منابع انسانی کوانتومی به برنامه نویسی و به ترویج تحقیقات پیشرفته بر روی این موضوع است.

این Atos QLM شبیه سازی رفتار یک کامپیوتر کوانتومی به این معنی است که کوانتومی الگوریتم را می توان توسعه یافته و بدون نیاز به کوانتومی سخت افزار. به عنوان Atos QLM سخت افزار-اگنوستیک کوانتومی الگوریتم های توسعه یافته بر روی آن می تواند اجرا بر روی هر کامپیوتر کوانتومی از هر تولید کننده.

Atos QLM کاربران همچنان به رشد. راه اندازی در سال 2017, این QLM در حال استفاده در کشورهای متعدد در سراسر جهان از جمله اتریش, فنلاند, فرانسه, آلمان, هند, ایتالیا, هلند, سنگال, بریتانیا و ایالات متحده توانمندسازی عمده برنامه های تحقیقاتی در بخش های مختلف. Atos' برنامه بلند پروازانه برای پیش بینی آینده, از محاسبات کوانتومی – the 'Atos کوانتومی' برنامه – راه اندازی شد در ماه نوامبر 2016. به عنوان یک نتیجه از این ابتکار Atos اولین سازمان به ارائه کوانتومی پر سر و صدا, شبیه سازی ماژول در Atos QLM.

اطلاعات بیشتر در مورد Atos کوانتومی یادگیری ماشین: https://atos.net/en/solutions/quantum-learning-machine

###

در مورد Atos

Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال با 110,000 کارکنان در 73 کشور جهان و با درآمد سالانه € 12 میلیارد دلار است. اروپا شماره یک در ابر امنیت و عملکرد بالا محاسبات این گروه فراهم می کند پایان به پایان هماهنگ Hybrid Cloud, داده های بزرگ, کسب و کار برنامه های کاربردی و دیجیتال در محل کار, راه حل. این گروه در سراسر جهان فناوری اطلاعات شریک برای المپیک & پارالمپیک و در عمل تحت مارک Atos Atos|Syntel و متحد کردن. Atos یک SE (Societas Europaea), ذکر شده در, CAC40 پاریس شاخص سهام.

هدف از Atos است برای کمک به طراحی آینده از اطلاعات فضا. تخصص و خدمات پشتیبانی توسعه دانش آموزش و پژوهش در یک رویکرد فرهنگی و کمک به توسعه علمی و فن آوری تعالی. در سراسر جهان این گروه را قادر می سازد مشتریان خود و کارکنان و اعضای جوامع بزرگ برای زندگی, کار و توسعه پایدار در امن و مطمئن اطلاعات فضا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب