بارکلیز سه انتصاب ارشد به مصرف کننده خرده فروشی گروه

بارکلیز بانک سرمایه گذاری امروز اعلام کرد سه انتصاب ارشد به مصرف کننده خرده فروشی گروه (CRG): جان Muncey می پی

توسط NEWSCENTERALS در 16 تیر 1399

بارکلیز بانک سرمایه گذاری امروز اعلام کرد سه انتصاب ارشد به مصرف کننده خرده فروشی گروه (CRG):

  • جان Muncey می پیوندد به عنوان نایب رئیس CRG در اروپا و خاورمیانه در لندن
  • بارت فرانکل می پیوندد به عنوان مدیر عامل در CRG مستقر در نیویورک
  • جمشید Kakalia ارتقا به سر مصرف کننده اروپا و خاورمیانه در CRG جابجایی از نیویورک به لندن

جان Muncey می پیوندد بارکلیز از Panmure گوردون که در آن او بود سر از بانکداری سرمایه گذاری به ارمغان می آورد بیش از 30 سال از سرمایه گذاری بانکی تجربه از جمله 10 سال با JP Morgan جایی که او رهبری آن مصرف کننده, خرده فروشی, اوقات فراغت و بهداشت و درمان کسب و کار بانکی. جان را از نزدیک کار با ارشد صنایع و بانکداران کشور برای گسترش و تعمیق بیشتر پوشش مشتریان در مصرف کننده و بخش خرده فروشی. جان پیوست بارکلیز در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 و گزارش به رید مارش و لوول Strug.

بارت فرانکل می پیوندد بارکلیز از جی پی مورگان که در آن او به مدت 20 سال در مصرف کننده خرده فروشی گروه بانکی اخیرا به عنوان رئیس آمریکای شمالی بانکداری مصرف کننده. او به ارمغان می آورد ثروت از تجربه جهانی و شرکت های چند ملیتی بزرگ و کوچک-کلاه مصرف کننده و مشتریان در سراسر تعدادی از بخش ها از جمله بسته بندی شده foor آشامیدنی و کسب و کار خدمات خانگی و مراقبت شخصی. بارت پیوست و این شرکت در ماه مه گزارش به لوول Strug.

جمشید Kakalia خواهد شد نقل مکان به لندن از بارکلیز نیویورک منجر به مصرف کننده پوشش تیم در اروپا و شرق میانه. او با برادران لیمن و بارکلیز برای 13 سال از جمله دو سال فاصله در سال 2009 زمانی که او مدیر شرکت توسعه در شرکت کمپبل سوپ قبل از اینکه دوباره پیوستن به فیورنتینا CRG در سال 2011. جمشید همچنان ادامه دارد به گزارش لوول Strug.

لوول Strug رئیس بارکلیز مصرف کننده و خرده فروشی گروه, نظر: "این بی سابقه بار برای ما مصرف کنندگان و مشتریان خرده فروشی و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری وجود دارد که نیاز به ارائه آنها را صدا استراتژیک مشاوره و بدون درز اعدام است."

رید مارش بارکلیز رئیس بانکی اروپا و خاورمیانه اظهار داشت:"این نشانه ای از بارکلیز تعهد به آن مصرف کننده و مشتریان خرده فروشی است که ما ساخته شده این انتصاب ارشد. هر سه فوق العاده اضافه شده به این تیم و تجربه خود را در صنعت و روابط را بیشتر تقویت پوشش ما از این مهم مشتری بخش است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن